Грант
Недавно нашей команде задали вопрос: “Що потрібно для оформлення гранту на бізнес? І в якій сфері це має бути бізнес ?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
25.08.2023 11:38:32 Для оформлення гранту на бізнес зазвичай потрібно виконати наступні кроки: 1. Визначити цільову сферу діяльності: перед тим як подавати заявку на грант, необхідно визначитись з тим, у якій сфері бажаєте розвивати свій бізнес. Це може бути будь-яка галузь, наприклад, інноваційні технології, стартапи, соціальний підприємництво тощо. 2. Провести дослідження: для успішного отримання гранту потрібно провести дослідження ринку та конкурентного середовища. Вам необхідно показати, що ваша ідея є унікальною і має потенціал для успіху. 3. Розробити бюджет: скласти детальний план функціонування вашого бизнесу і визначити необхідне финансування. У заявцi на грант вам потрiбно обгрунтувати, як саме ви плануєте використовувати отримані кошти. 4. Підготувати бізнес-план: розробити детальний бізнес-план, в якому ви описуєте свою ідею, маркетингову стратегію, цільову аудиторію, фінансовий прогноз тощо. Цей план повинен переконати організацію, що надає грант, у тому, що ваш проект є життєздатним та заслуговує на фінансування. 5. Подати заявку: пiсля пiдготовки всiх необхiдних документiв i матерiалiв слiд подати заявку на грант до визначеного термiну. Зазвичай організація, що надає гранти, має свою веб-сторінку або портал для подачі заявок. Щодо сфери бизнесу для отримання гранту - це може бути будь-яка сфера діяльності, в якій є потенціал для розвитку. Наприклад, гранти надаються для розвитку малого та середнього бізнесу, інноваційних проектів, зеленого підприємництва, соціального підприємництва тощо. Вибiр сфери залежить вiд вашої iдеї та цiлей.
25.08.2023 11:50:05 Згідно законодавства метою надання безповоротної державної допомоги у формі мікрогрантів є сприяння зайнятості населення, створення або розвиток власного бізнесу. Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50000 гривень та не перевищує: 150000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити одне робоче місце після отримання мікрогранту та прийняття на нього працівника; 250000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити не менше двох робочих місць після отримання мікрогранту та прийняття на них працівників.
26.08.2023 13:30:18 Перш за все треба мати бажання, ідею та бізнес-план. Грант можуть надати в будь-якій сфер бізнесу. Проте в пріоритеті - це переробні підпримства, садівництво, тепличне господарство, гранти на розвиток бізнесу для ветеранів війни та членів їх сімей. Раджу замовити повноцінну консультацію, якщо ви серйозно цікавитеся можливістю отримання гранту.
26.08.2023 17:22:17 Вітаю. Це все залежить від умов надання такого гранту.
26.08.2023 21:34:23 Проєкт втілюється за шістьма напрямами: - мікрогранти для створення власного бізнесу (“Власна справа”); - гранти для розвитку переробного підприємства; - державне фінансування закладки саду; - кошти для розвитку тепличного господарства; - гранти на реалізацію стартапу, в тому числі у сфері ІТ; - кошти на навчання за ІТ-спеціальностями. - Максимальний розмір інвестиційного проєкту, який може бути підтриманий ініціативою, становить 240 тис. євро в гривневому еквіваленті, а максимальний грант для кінцевого бенефіціара становитиме до 30 тис. євро. Взяти участь в ініціативі зможуть підприємці без обмеження за видами економічної діяльності. учасники повинні дотримуватися екологічних та соціальних стандартів відповідно до чинного законодавства України. Щоб узяти участь, підприємцю потрібно звернутись до одного з банків-партнерів ініціативи та підтвердити відповідність вищезазначеним критеріям. Подавати заявки на гранти потрібно через Портал Дія.
29.08.2023 03:07:57 Алгоритм досить простий: необхідно заповнити онлайн-заявку, прикріпити до неї бізнес-план, підписати заявку електронним підписом і відправити. Природно, про електронний підпис і бізнес-план варто потурбуватися заздалегідь. Якщо ви новачок, на порталі є інструкція, як бізнес-план скласти, включно з фінансовою частиною, і на що звернути особливу увагу. Майбутні підприємці, діючі ФОПи і навіть юридичні особи. Утім, обмеження є: наявність судових рішень за корупційними статтями Кримінального кодексу України, податкові борги, банкрутство, санкції, ведення діяльності на окупованій території або на території РФ.
30.08.2023 10:08:56 Добрний день. Дуже великий є перелік грантів. Наразі є грант до кінця року від Дії, де немає різниці який бізнес, відкритий зараз чи плануєте. Більш детальна інформація на сайті Дія.
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470