Лайфхак: ЯК ОТРИМАТИ ВІДСТРОЧКУ ВІД ПРИЗИВУ ✅ :id - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Лайфхак: ЯК ОТРИМАТИ ВІДСТРОЧКУ ВІД ПРИЗИВУ

 • icon
  Створені досвідченими юристами
 • icon
  100% відповідність законодавству
 • icon
  Доступна ціна
 • icon
  Можливість замовити індивідуальний документ
image
image

Лайфхак: ЯК ОТРИМАТИ ВІДСТРОЧКУ ВІД ПРИЗИВУ

 

Дуже просто, потрібно знати категорії осіб, які не підлягають мобілізації та подивитись на них з іншого ракурсу. Тож, для отримання відстрочки потрібно:

 

ПЕРШЕ. 

Працевлаштування: 

Одним зі способів отримання відстрочки є працевлаштування на підприємстві, яке оформить вас на роботу та забезпечить певний час відстрочки від призову.

 

ДРУГЕ. 

Медичні документи: 

Якщо у вас є медичні проблеми, ви можете отримати відстрочку, пред'явивши довідку про наявність інвалідності або рішення ВЛК про тимчасову непридатність.

 

ТРЕТЄ. 

Опіка та усиновлення: 

Опіка над тривало хворою або інвалідною дитиною, усиновлення дитини-інваліда або усиновлення або опіка над сиротою можуть також стати підставою для відстрочки.

 

ЧЕТВЕРТЕ. 

Навчання: 

Вступ до навчального закладу, включаючи вищу школу, професійно-технічне училище, аспірантуру або докторантуру, може також дати вам відстрочку.

 

П'ЯТЕ. 

Робота у правоохоронних органах: 

Влаштування на роботу до правоохоронних органів, наприклад, поліції, може також бути підставою для відстрочки від призову.

 

ШОСТЕ. 

Індивідуальні ситуації: 

Індивідуальні ситуації, такі як важка хвороба членів сім'ї або отримання статусу інваліда, також можуть бути розглянуті як підстави для відстрочки.

 

СЬОМЕ. 

Супровід військового адвоката: 

Для отримання відстрочки та отримання правової підтримки у цьому процесі, варто звернутися до військового адвоката. Він забезпечить необхідний супровід та консультації з усіх правових питань, пов'язаних із відстрочкою від призову.

 

ВОСЬМЕ. 

Постійна підтримка: 

Важливо мати постійну підтримку військового адвоката на кожному етапі процесу отримання відстрочки, зокрема під час складання документів, спілкування з військовими комісаріатами та участі у судових засіданнях.

 

ДЕВ'ЯТЕ. 

Телефонна консультація адвоката: 

Можливість отримати телефонну консультацію військового адвоката дозволить вам отримати необхідну інформацію та поради з правових питань, пов'язаних з отриманням відстрочки.

 

ДЕСЯТЕ: 

Влаштуватись науковим прцівником або викладачем до закладу освіти.

 

ОДИНАДЦЯТЕ: 

Встановити факт, що Ваші близькі родичі загинули або пропали безвісти в зоні АТО

 

Виїзд військового адвоката на місце: 

Деякі адвокати можуть надати послуги виїзного консультування та підтримки на місці, щоб забезпечити максимальний комфорт та зручність для клієнта.

 

Закон України надає достатньо легальних підстав для отримання відстрочки від призиву до військової служби. 

Це право громадянина, яке може бути успішно здійснене за дотримання вимог законодавства та правових норм.

 

Отримання відстрочки є актуальною потребою для багатьох осіб, які шукають можливості уникнути мобілізації. 

 

Для того, щоб впевнено керувати цим процесом, важливо користуватися правовою підтримкою від досвідченого адвоката. Адвокат знатиме всі нюанси законодавства та допоможе забезпечити дотримання прав громадянина в процесі отримання відстрочки.

 

Для тих, хто бажає отримати більше інформації щодо підстав уникнення мобілізації, рекомендується ознайомитися з відповідними законами України про мобілізацію та мобілізаційну підготовку. Це дозволить краще розуміти правові аспекти та забезпечити собі максимально можливі гарантії у процесі отримання відстрочки.

 

А для тих, кому потрібна індивідуальна консультація та професійна допомога, завжди можна звернутися до юристів-професіоналів і військовий адвокат юридичного маркетплейсу КОНСУЛЬТАНТ надасть кваліфіковану допомогу та консультацію з усіх питань, пов'язаних з відстрочкою від призову.

           

 

image
image

отримати Документ

В мобільному застосунку

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.34 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.88 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.54 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.48 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу