Кримінальна відповідальність за статтею 125 ККУ?
Стаття 125 Кримінального кодексу України. Особи старше 16 років можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності відповідно до статті 16 Закону про кримінальну відповідальність.
Заходи примусового виховання передбачені статтями 11-16 Кримінального кодексу України. Він може застосовуватися до осіб у віці 125 років, які вчинили правопорушення відповідно до статті 125 закону про декомунізацію, наприклад: попередження, обмеження дозвілля та встановлення особливих вимог до поведінки неповнолітніх, передача неповнолітнім під наглядом батьків або їх заступників або за їх згодою, під наглядом освітньої або робочої групи, майно, яке застосовується до неповнолітніх, які досягли п'ятнадцятирічного віку і мають майно, кошти або доходи. зобов'язання відшкодувати збитки
Водночас батьки можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за невиконання батьками або їх заступниками батьківських обов'язків.
Особливості правового життя
Для визнання діяння злочином за цією статтею, воно повинне мати наступні ознаки:
- Умисний характер: Діяння має бути вчинене з прямим або непрямим умислом. Це означає, що особа усвідомлювала суспільну небезпечність своїх дій та бажала або свідомо припускала настання таких наслідків, як заподіяння легкого тілесного ушкодження.
- Нанесення легкого тілесного ушкодження: Потерпілому має бути завдано саме легкого тілесного ушкодження. Це ті ушкодження, які не спричиняють стійкої втрати працездатності, але спричиняють тимчасовий розлад такого здоров'я, тривалістю до 3 тижнів, або болісний стан, що триває значний час, про що йдеться в Законі.
- Відсутність кваліфікуючих ознак: Діяння не повинне містити ознак, які б перетворювали його на більш тяжкий злочин, передбачений іншими статтями ККУ.
Консультація адвоката
У таких випадках досить часто потерпілий вимагає відшкодування матеріальної та моральної шкоди, отримати яку без висококваліфікованої роботи адвоката сьогодні, зокрема в умовах воєнного стану, отримати надзвичайно важко. За умови співпраці з юристом, формування всіх відповідних документів та загалом аналіз документів, якими володіє клієнт, позитивно впливатиме на справу загалом.
Консультація юриста
Допомагає впевнено отримати фактичний результат саме консультація юриста, завдяки якій можна отримати належний результат. Розмір компенсації для такої особи встановлюється в рамках кримінального процесу, але після того, як він буде визначений у кримінальному процесі, можна подати до суду.
Що робити в таких ситуаціях?
Позивач повинен надати суду докази (довідки, отримані в медичних установах, документи, отримані на робочому місці, розрахунок суми компенсації і т.д., які попередно пройшли через руки спеціаліста: така перевірка документів юристом, у виключних випадках може гарантувати результат). Щоб підтвердити, що це спричинило йому матеріальної та моральної шкоди.
Висновки
Тож сьогодні, в умовах воєнного стану, допомога адвоката онлайн може гарантувати постраждалому ефективний спосіб отримання належної компенсації за статтею 125 ККУ України, зокрема щодо моментів, коли правовий висновок адвоката допоможе тісно налагодити контакт з відповідними та уповноваженими правоохоронними органами.
Не втрачайте час та знаходьте юридичний висновок за вашою ситуацією на сайті Консультант.