
Адвокат Київ
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “У мене був суд нещодавно по моєму бізнесу. Я його програв, але впевнений, що суддю підкупили. Куди звернутися щодо оскарження рішення суду та надавати на суддю, щоб він зізнався?”
We wanna share the answer from our specialists:
29.02.2024 13:45:38 Я розумію вашу обуреність ситуацією. Якщо ви впевнені, що суддя був підкуплений, то вам слід звертатися до правоохоронних органів і подавати заяву про корупцію. В Україні також діє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, яка може розглянути ваше звернення. Також ви можете подати апеляцію на рішення суду до вищого судового органу. Для цього потрібно скласти апеляційну скаргу та подати її до встановленого порядку. Необхідно мати докази корупції та погодження учасниками цього процесу. Важливо також звертатися за правовою допомогою до кваліфікованих юристів, яким буде важливо допомогти вам у цих питаннях.
29.02.2024 14:56:57 Готовий допомогти!
29.02.2024 16:27:25 Якщо суд був у Господарському суді Київської області або Господарському суді м. Києва, то Вам потрібно звернутись до Північного апеляційного господарського суду з відповідною апеляційною скаргою щодо скасування рішення (за наявності підстав для скасування такого рішення). Тиснути на суд незаконно і не потрібно, в результаті ніякі зізнання, нічого не варті, бо тільки вирок суду про ухвалення завідомо незаконного рішення, може бути підставою для перегляду рішення за нововиявленими обставинами, однак таких вироків щодо суддів, неа бачив і не чув. Рекомендую звернутись до адвоката і оскаржити рішення в апеляційному порядку, якщо на те, будуть підстави.
29.02.2024 17:00:40 На рішення суду подається апеляційна скарга - на це є 30 днів з дня проголошення судового рішення. За порушення закону при розгляді справи суддя може бути притягнутий до дисциплінарної відповідальності. Скарга на суддю подається до Вищої ради правосуддя. Дисциплінарна скарга подається у письмовій формі та повинна містити такі відомості: 1) прізвище, ім’я, по батькові (найменування) скаржника, його місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв’язку; 2) прізвище, ім’я, по батькові та посада судді (суддів), щодо якого (яких) подано скаргу; 3) конкретні відомості про наявність у поведінці судді ознак дисциплінарного проступку, який відповідно до частини першої статті 106 цього Закону може бути підставою для дисциплінарної відповідальності судді; 4) посилання на фактичні дані (свідчення, докази), що підтверджують зазначені скаржником відомості. Дисциплінарна скарга підписується скаржником із зазначенням дати її підписання.
01.03.2024 12:29:45 Доброго дня! потрібно звертатись в апеляційну інстанцію та оскаржувати рішення 1 інстанції

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470