
Батько вийщов з тюрми та вимагає зуст-чей з дітьми
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Синам 5 і 6 р.Іх батько після одруження виявився хрон.наркоманом та сидів не раз.Розвелася з ним коли мол.син ще не народився.Діти не памятають і не знають батька,бо все їх життя він сидів за крадіжки.Він ніяк не допомогав,останні 3 роки взагалі не цікавився життям дітей.Батьки колишнього частково платять кожен місяць аліменти,є велика заборгованість. Знаю що лікувався тиждень від нарк.в психлікарні офіційно,потім втік.Чи можу я лишити його бат.прав,як ще можу заборонити спілкуватися з дітьми?”
We wanna share the answer from our specialists:
27.06.2023 12:59:51 Якщо ви бажаєте позбавити батька батьківських прав, вам потрібно звернутися до суду. Суд розгляне ваше звернення і прийме рішення щодо позбавлення батька батьківських прав. Щодо заборони спілкування з дітьми, також потрібно звернутися до суду і подати на нього вимогу про обмеження спілкування з дітьми. Суд розгляне вашу вимогу і прийме рішення щодо обмеження спілкування батька з дітьми. Зверніть увагу, що це складний процес, тому краще консультуйтесь із юристом або соціальним працівником для отримання детальної інформації та порад.
27.06.2023 13:01:22 Це питання відноситься до компетенції суду. Згідно законодавства однією із підстав позбавлення батьківських прав є ухилення від виконання своїх обов’язків щодо виховання дитини та/або забезпечення здобуття нею повної загальної середньої освіти. Право на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в сім'ї якої проживає дитина, заклад охорони здоров'я, навчальний або інший дитячий заклад, в якому вона перебуває, орган опіки та піклування, прокурор, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років. Можу підготувати правовий висновок з цього питання.
27.06.2023 13:34:56 Позбавити батьківських прав можливо лише у судовому порядку, іншого порядку не передбачено. Відповідно до статті 164 Сімейного кодексу України мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав якщо вони є хронічними алкоголіками або наркоманами (ці факти мають бути підтверджені відповідними медичними висновками), ухиляються від виконання своїх обов’язків щодо виховання дитини та/або забезпечення здобуття нею повної загальної середньої освіти. Іншого шляху заборонити батькові спілкуватись з дітьми не існує, бо законодавством передбачено, що той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини (стаття 157 Сімейного кодексу України)
27.06.2023 13:49:19 Доброго дня! Так, ви можете його позбавити батьківських прав. Дану дію необхідно робити через суд. Для цього необхідно подати позовну заяву про позбавлення батьківських прав. Звертайтесь, та допоможу Вам, спеціалізуюсь на даних спорах.
27.06.2023 19:20:59 Доброго дня! Можете подати позов про позбавлення батьківських прав відносно обох дітей. Збирайте побільше доказів його фактичної відсутності в житті та вихованні дітей, дані про його судимості та хворобу, довідку про заборгованість по аліментам, готуйте свідків. Якщо все так, як Ви описуєте, шанси великі.
27.06.2023 22:34:36 Дане питання регулюється Цивільним кодексом, Сімейним кодексом. Згідно ст.164 СК України мати/ батько можуть бути позбавлені батьківських прав у випадку, якщо вони: не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров’я і протягом 6 місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування (без поважної причини); ухиляються від виконання своїх обов’язків щодо виховання дитини та/або забезпечення здобуття нею повної загальної середньої освіти; жорстоко поводяться з дитиною (застосовують фізичне або психічне насильство, недопустимі методи виховання, принижують людську гідність дитини тощо); є хронічними алкоголіками або наркоманами (ці факти мають бути підтверджені відповідними медичними висновками); вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини (наприклад, залучають її до непосильної праці, заняття проституцією чи злочинною діяльністю), примушують її до жебракування та бродяжництва; засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення
28.06.2023 12:44:41 Для позбавлення батьківських прав є певні підстави: 1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров’я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування; 2) ухиляються від виконання своїх обов’язків щодо виховання дитини та/або забезпечення здобуття нею повної загальної середньої освіти; 3) жорстоко поводяться з дитиною; 4) є хронічними алкоголіками або наркоманами; 5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва; 6) засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини. У Вашому випадку можна позбавити батьківських прав через несплату аліментів та через наркоманію.
28.06.2023 14:15:51 Так, ви можете позбавити батька бтьківських прав. Важливо! це можна зробити лише в судовому порядку. У випадку позбавлення його батьківських прав за ним все одно зберігатиметься обов'язок зі сплати аліментів. Якщо батько дітей Вас переслідує або іншим чином може зашкодити дітям рекомндую звернутися до органів Національної поліції та органу опіки та піклування для обмеження його спілкування з дітьми. Таким органом є Служба у справах дітей при сільській/селищній/міській раді.
29.06.2023 08:12:23 Рекомендую позбавляти батьківських прав. Для позбавлення батьківських прав необхідно вчинити наступні дії: встановити, що особа свідомо порушує батьківські обов'язки, злісно не виконує вимог та рекомендацій органів опіки і піклування, служб у справах неповнолітніх, навмисно ухиляється від лікування (хронічні алкоголіки, наркомани, токсикомани) та зібрати всі необхідні підтверджуючі докази; звернутись до органу опіки та піклування з тим, щоб отримати висновок щодо умов життя і виховання дитини, поведінку батьків, їх взаємини з дітьми та відношення до виконання своїх батьківських обов'язків. звернутись до суду з позовною заявою про позбавлення батьківських прав (зразок Файл:Позовна заява про позбавлення батьківських прав.docx) та отримати за результатами розгляду прийняте судом рішення. Рішення суду про позбавлення батьківських прав після набрання ним законної сили суд надсилає органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини.

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

From Real Users
PRO consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!

Contact us for a free consultation

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470