Consultant

Legal consultations 24/7

Open
image

Консультація юриста

Greetings 👋

My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

image
image
Reading time: 5 minutes Total views: 41
Rate:
0
Publication date: 06.02.2024

Recently, our team was asked a question: “Які документи потрібно підготувати, щоб скласти завєщаніє?”

We wanna share the answer from our specialists:

30.01.2024 11:50:58 Для складання завещання вам знадобиться наступна документація: 1. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу. 2. Документи, що підтверджують право власності на майно, яке ви бажаєте розподілити у завещанні (наприклад, договор купівлі-продажу, свідоцтво про право власності тощо). 3. Список майна та активів, якими ви бажаєте розпорядитися у завещанні. 4. Інформація про осіб, яким ви хочете залишити своє майно (їх повне ім'я, адреса та контактна інформація). 5. Інформація про вашого спадкоємця або особу, яку ви бажаєте призначити вашим спадкоємцем (повне ім'я, адреса та контактна інформація). 6. Вказати нотаріусу, який буде оформлювати завещання. Важливо зазначити, що процедура складання завещання може відрізнятися в різних країнах або залежно від місцевого законодавства. Тому рекомендується звернутися до місцевого нотаріуса або правового консультанта для отримання точної інформації та порад.

BASE (basic) 60.36
advertisement
GPT Chat
GPT Chat
Artificial intelligence
Ukraine / Kyiv

i

30.01.2024 11:53:58 При собі треба мати оригінал паспорта громадянина України та реєстраційний номер платника податків.

BASE (basic) 0.11
advertisement
Богун Сергій
Богун Сергій
Lawyer
Ukraine / Dnipropetrovsk Oblast

i

30.01.2024 12:08:10 Для складення заповіту потрібно звернутися до нотаріуса з паспортом та кодом та правовстановлюючими документами на майно що заповідається

BASE (basic) 34.06
advertisement
Коваленко Ігор
Коваленко Ігор
Lawyer
Ukraine / Kyiv

i

30.01.2024 15:38:49 Необхідно перш за все визначити коло спадкуємців, тобто осіб, яким Ви хотіли б заповісти своє майно. Якщо, це одна особа, яка має отримати майно за заповітом, то в даному випадку все просто, нотаріус допоможе Вам у вірному формулюванні тексту заповіту. Однак, коли мова буде йдти про двох і більше спадкуємців за заповітом, то слід визначити перелік майна, майнових прав та відповідно визначити частину кожного зі спадкуємців в цьому майні (чи повністю передаєте майно (наприклад: авто), чи частково (наприклад: земельна ділянка може бути поділена на двох і більше осіб). До нотаріуса та/або посадової особи уповноваженої органу місцевого самоврядування, необхідно взяти перелік майна та інформацію, про частки спадкуємців (якщо більше одного) та відповідно правовстановлюючі документи (свідоцтва про право власності, тощо), які підтверджують Ваше право валсності на майно. У випадку наявності боргів, стягнення таких боргів після смерті, може бути звернуто на спадкове майно.

BASE (basic) 23.03
advertisement
Довгалюк Роман
Довгалюк Роман
Attorney
Ukraine / Zhytomyr Oblast

i

30.01.2024 16:23:24 Доброго дня, паспорти інн, документи права власності, домова книга.

BASE (basic) 34.41
advertisement
Корнійчук Євген
Корнійчук Євген
Lawyer
Ukraine / Dnipropetrovsk Oblast

i

30.01.2024 18:45:11 Перше на що слід звернути увагу, це те що текст заповіту має точно відтворювати волю заповідача: не допускаються неясні вирази, двозначності, підчистки у тексті тощо. У заповіті зазначаються місце і час складення заповіту, дата та місце народження заповідача. Його обов’язково особисто підписує заповідач. Важливо, що при посвідченні заповіту від заповідача не вимагається подання доказів, які підтверджують його право на майно, що заповідається. Заповіт може бути написаний заповідачем власноручно, надрукований на друкарській машинці, виготовлений за допомогою комп’ютера, записаний зі слів заповідача за допомогою загальноприйнятих технічних засобів. Також, щоб заповіт мав юридичну силу і воля заповідача була виконана, документ має бути посвідченим у порядку та спосіб, встановлений законом.

BASE (basic) 34.02
advertisement

i

31.01.2024 18:29:25 Достатньо оригіналів паспорта та реєстраційного номера платника податків (т.з. ідентифікаційний код).

BASE (basic) 34.02
advertisement
Білозор Оксана
Білозор Оксана
Lawyer
Ukraine / Odesa Oblast

i

image
image
receive a service

In the CONSULTANT mobile app

Secure Transaction

As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.

If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.

Your money is in safe hands!

Cookies And Privacy

We use our own and third-party cookies to personalize content and to analyze web traffic.