
немайнова довіреність
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Що потрібно для оформлення немайнової довіреності?”
We wanna share the answer from our specialists:
29.02.2024 11:45:47 Для оформлення немайнової довіреності потрібно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу власника документа, який надає повноваження. Також необхідно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу особи, якій надаються повноваження. Довіреність повинна бути складена в письмовій формі і має містити усі необхідні дані про обидві сторони та умови довіреності.
29.02.2024 13:32:41 Довіреність – універсальний юридичний інструмент, який дає можливість одній особі, представнику, вчиняти юридично значимі дії від імені та в інтересах іншої особи – довірителя. Які це можуть бути дії? укладення правочинів щодо нерухомості, транспортних засобів, корпоративних прав; представництво інтересів довірителя в банківських, фінансових установах, страхових компаніях, державних органах (наприклад, в судах України); участь та голосування на загальних зборах учасників юридичної особи та інші. Винятки: представник не може вчиняти дії, тісно пов'язані із особою довірителя та мають нею бути вчинені особисто. У тексті довіреності мають зазначаються місце і дата її складання (підписання), прізвища, імена, по батькові (повне найменування для юридичної особи), місце проживання (місцезнаходження - для юридичної особи) представника і особи, яку представляють, а в необхідних випадках і посади, які вони займають, юридичні дії, які необхідно вчинити та строк її дії.
29.02.2024 17:03:46 Довіреність посвідчується нотаріусом (приватним або державним). Потрібно скласти текст довіреності та домовитись з нотаріусом про її підписання в його офісі. Пропоную Вам замовити послугу з підготовки проекту довіреності, що значно полегшить справу (Вам залишиться лише знайти нотаріуса у вашому місті).
01.03.2024 12:38:18 Доброго дня! Вам потрібно звернутись до нотаріуса для отримання такого документу!
06.03.2024 12:25:36 Різноманітність способів захисту особистих немайнових прав передбачає необхідність їх класифікації. Так, виділяють чотири групи способів захисту особистих немайнових прав:1)способи,застосовувати які може лише суд (визнання права, визнання оспорюваного правочину недійсним, визнання недійсним акта державного органу чи органу місцевого самоврядування);2)способи,які застосовуються не тільки судом, але й державними органами, що наділені повноваженнями щодо захисту цивільних прав в адміністративному порядку (припинення дії, яка порушує право;відновлення становища, яке існувало до порушення);3)способи, що можуть бути використані стороною правовідношення як за допомогою суду,так і самостійно(відшкодування збитків, стягнення неустойки); 4)самозахист, захист цивільних прав без участі суду.Захист особистих немайнових прав поряд із нормами цивільного права забезпечується нормами кримінального, трудового, адміністративного та господарського законодавства.

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470