
Опикунство над бабушкой.
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Як оформит опику внуку 23г над бабушкой, щоб виихати с початку самому за кордон а потом забрать бабушку.”
We wanna share the answer from our specialists:
09.03.2023 15:46:47 Самому виїнати за кордон не можна. Можна тільки супроводжуючи бабусю. Для оформлення опіки потрібно: 1. Отримати довідки з лікарні: 1) Про те що бабуся потребує опіки 2) Про те що Ваш стан здоровя дозволяє забезпечити опіку. 2. Отримання подання Органу опіки і піклування. 3. Отримати рішення суду (під час судового розгляду окремо буде призначена експертиза здоровя бабусі).
09.03.2023 15:55:01 Аби оформити постійний догляд за такою особою, потрібно звернутися до органу опіки та надати наступний перелік документів:Заява про те, що ви хочете здійснювати постійний догляд за певною особою.Ваш паспорт (потрібен як оригінал, так і копія). Також потрібен паспорт особи, за якою буде здійснюватися догляд.Медична довідка. Важливо, аби особа, яка хоче здійснювати такий догляд, сама володіла достатнім для цього здоров’ям.Довідка щодо реєстрації вашого місця проживання.Документи щодо права власності на майно або право користування ним.Довідка лікарської комісії, яка підтверджує те, що у зв’язку зі своїм станом здоров’я особа має потребу в постійному догляді.Якщо йдеться про дієздатну особу, яка може усвідомлювати свої дії, однак потребує догляду в зв’язку зі станом здоров’я, потрібна її обов’язкова згода. Тому, коли мова про пенсіонера, він також має написати заяву про те, аби призначили особу, котра надаватиме йому постійний догляд.
09.03.2023 16:02:31 Опіка встановлюється над особами, які судом визнані , недієздатними. Фізична особа може бути визнана судом недієздатною, якщо вона внаслідок хронічного, стійкого психічного розгляду не здатна усвідомлювати значення своїх дій та (або) керувати ними. Для визнання особи недієздатною майбутній опікун має подати заяву до суду. Суд призначає опікуна на підставі подання від органу опіки та піклування. Кандидатура опікуна розглядається на Опікунській раді. Критерії та вимоги щодо опікуна визначені законодавством, зокрема Правилами опіки та піклування.
09.03.2023 16:23:36 Опіка оформлюється через суд. В Інтернет-мережі напишіть - "оформлення опіки" або раджу одразу замовити послугу Правовий висновок.
09.03.2023 20:59:54 для оформлення опікунства перш за все необхідно звернутись зацікавленій особі до суду. Після чого буде призначена судовомедична експертиза на визнання дієздатності бабушки. а тоді діло процесу. Але бабушка дійсно має бути недієздатною і потребувати догляду, в іншому випадку рішення не буде.
09.03.2023 23:09:24 Оформити опіку над людиною похилого віку можна лише тоді, коли суд визнав її недієздатною особою. Після того як суд визнав особу недієздатною, її потенційний опікун має звернутися до органів опіки з пакетом документів. Потрібні:заява;копія та оригінал паспорта;медична довідка;автобіографія;свідоцтво про шлюб (за наявності);довідка про доходи;довідка про відсутність судимості;документи про наявність житлоплощі;згода сім’ї на спільне проживання.Органи опіки перевіряють житлові умови і визначають, чи немає перешкод для призначення заявника опікуном. якщо чоловік призовного віку призначений опікуном літньої недієздатної людини, яка потребує супроводу свого опікуна, то вони можуть перетнути кордон при дотриманні всіх вимог з документами про опіку та сімейні зв'язки
09.03.2023 23:28:22 Зверніться до органів соціальної служби. Виїзд за кордон можливий тільки в супроводі .
10.03.2023 09:46:33 Оформити опіку над людиною похилого віку можна лише тоді, коли суд визнав її недієздатною особою. Також опіку над недієздатною літньою людиною можуть оформити з ініціативи інших осіб. Для цього необхідно направити запит до місцевого органу опіки та піклування, який збере докази і передасть заяву в суд. Акт суду про визнання літньої людини недієздатною особою можна оскаржити протягом місяця. Після цього акт набирає чинності.Після того як суд визнав особу недієздатною, її потенційний опікун має звернутися до органів опіки з пакетом документів. Потрібні: заява; копія та оригінал паспорта; медична довідка; автобіографія свідоцтво про шлюб (за наявності); довідка про доходи; довідка про відсутність судимості; документи про наявність житлоплощі; згода сім’ї на спільне проживання. Органи опіки перевіряють житлові умови і визначають, чи немає перешкод для призначення заявника опікуном. Самі ви закордон не зможите виїхати тільки якщо перетинати кордон разом із бабцею

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

From Real Users
PRO consultants
All consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!

Contact us for a free consultation

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470