
Відмовився від виконання бойового завдання
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Відмовився від бз через психологічну травму. Що погрожує?”
We wanna share the answer from our specialists:
15.03.2024 13:17:03 Відмова від військової служби через психологічну травму може мати різні наслідки в залежності від законодавства країни, де це сталося. У багатьох країнах існують закони, які дозволяють особам з психологічними проблемами отримати виняток від призову до армії. Однак, у деяких країнах можуть бути санкції за ухилення від призову, такі як штрафи або навіть тюремне ув'язнення. Якщо у вас є серйозні психологічні проблеми, пов'язані з викликами армейської служби, рекомендується звертатися до професіоналів для отримання консультації та правової допомоги. Важливо також розуміти свої права і обов'язки у даному контексті і шукати способи захистити свою психологічну та физичну безпеку.
15.03.2024 21:48:44 Доброго дня, вам може загрожувати кримінальна відповідальність, вимагайте проходження ВЛК.
16.03.2024 11:14:12 Доброго дня! Залежить від прийнятих вами дій. Якщо ви відмовились по стану здоров'я із написанням відповідного рапорту, то кримінальної відповідальності не буде. В таких ситуаціях частина може направляти на лікування аби в майбутньому залучити вас до виконання завдань. Якщо написали звичайний рапорт на відмову, то це кримінальна відповідальність за ст. 402 ККУ. Рекомендується найняти адвоката для захисту ваших прав та інтересів у судовому засідання та отримання меншого покарання ніж зазначено у ст.і 402. Якщо усна відмова, залежить від командування. Для притягнення до відповідальності їм необхідні докази, можуть викликати вас для зачитування розпорядження та відеофіксації відмови, змусити написати рапорт або відвести вас з частини та відпустити, аби потім притягнути за ст. 407 ККУ (самовільне залишення частини).
17.03.2024 22:40:01 Стаття 403 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність за відмову від виконання бойового наказу. Санкція статті - позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Але: «Правда ховається в деталях» - що таке бойовий наказ (статут внутрішньої служби ЗСУ); - яким сином було віддано наказ та ким (оскільки відповідальність настає за відмову від виконання наказу саме начальника) - яка психологічна травма? Чим зафіксована? Хто поставив діагноз? Чи не віднесена така травма до переліку захворювань, що дають підстави для звільнення зі служби. Для більш повної консультації потрібні подробиці та детальне вивчення судової практики з цього питання.
18.03.2024 11:23:20 Відповідальність за ст. 403 КК України. Відповідно до статті 403 Кримінального кодексу України відмова від виконання бойового завдання начальника, вчинене за відсутності ознак непокори, в бойовій обстановці чи в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі. Строк – від 3-х до 7-ми років.Обов’язкова ознака об’єктивної сторони злочину, передбачена статтею 403 КК України – настання тяжких наслідків через невиконання наказу.

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470