
Зниження аліментів Зоя воїна ЗСУ
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Мій чоловік почав більше отримувати грошей в зсу тож його колишня дружина потребує більшу суму аліментів . Хочу зменшити суму виплат по аліментах для чоловіка. Чи це можливо? Як швидко та скільки часу робиться?”
We wanna share the answer from our specialists:
09.03.2023 13:08:00 Як зазначає Верховний Суд, враховуючи зміст статей 181,192 СК України, розмір аліментів, визначений рішенням суду, не вважається незмінним. Отже, у зв’язку із значним покращенням матеріального становища платника аліментів один із батьків дитини може подати до суду заяву про збільшення розміру аліментів. Значне погіршення матеріального становища платника аліментів може бути підставою для його вимоги про зменшення розміру аліментів. Отже зменшення аліментів можливе за наявності підстав, підтверджених доказами. Реалізується це право шляхом звернення до суду із відповідною заявою
09.03.2023 13:09:37 Доброго дня. Хоч зменшення, хоч збільшення суми аліментів відбувається через суд з поясненнями та доказами, чому саме Ви хочете зменшити/збільшити суму аліментів та чи є для цього підстави. Процес не швидкий та клопітний. Дякую.
09.03.2023 13:10:13 У кожному індивідуальному випадку, суд вирішує розмір відрахувань до аліментів з додаткової винагороди військового. Наприклад, якщо судовим рішенням встановлено: “стягнути аліменти у розмірі ¼ частини від всіх доходів та заробітку”, а військовий отримує 130 тисяч гривень, то із цієї суми, сплачуються обов’язкові платежі (податки та збори). Аліменти становитимуть близько 30 тисяч.Розмір аліментів при наявності декількох дітей За наявності двох(трьох) дітей у військового, розмір аліментів буде пропорційно розділений між дітьми, у разі якщо відсутня заборгованість по аліментам. До 50% від заробітку можуть стягнути із військовослужбовця на утримання трьох і більше дітей, а також якщо наявна заборгованість зі сплати аліментів за минулий період. Тобто, на законодавчому рівні передбачено, у платника аліментів повинно залишатися, після сплати аліментів, не менше ніж 50% його загального доходу. Можу в подальшому допомогти з вирішенням питання.
09.03.2023 13:13:16 Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених СК України. Вам необхідно звернутися з відповідною заявою до суду якщо розмір аліментів був встановлений судом.
09.03.2023 13:53:32 Доброго дня! Необхідно подавати позов про зменшення розміру аліментів. Судовий розгляд може заняти до 1 року (перша інстанція, апеляційна інстанція та касаційна скарга), можливо і раніше, якщо сторони не будуть затягувати судовий розгляд, але це все індивідуально.
09.03.2023 13:56:24 Вітаю. Зменшити суму можливо тільки через суд, а тому відповідь однозначна - можливо. Але сказати точно, що суд задовольнить заяву складно, оскільки до кінця Ваша ситуація не висвітлена повно.
09.03.2023 14:01:07 Це можливо за умови, що 1) чоловік офіційно буде сплачувати аліменти, крім дітей від першого шлюбу, на дітей від другого шлюбу та /або на непрацездатних батьків та/або непрацездатну дружину; у разі зміни матеріального або сімейного стану; 3) погіршення здоров'я (стаття 192 СК України.). У першому випадку необхідно подати до суду заяву про стягнення аліментів особою, яка хоче їх отримувати. Коли рішення суду вступить в силу, то чоловік (платник аліментів) звертається до суду з заявою про зменшення розміру аліментів на дитину від першого шлюбу. За часом це займе біля двох місяців, при умові, що чоловік не буде заперечувати щодо розгляду справи в суді за його відсутності та погодиться з розміром аліментів. Взагалі, все залежатиме від доведеності обставин.
09.03.2023 14:02:31 Доброго дня! Питання зменшення аліментів вирішується у судовому порядку за наявності підстав, що підтверджують неможливість платити ту суму, яка зараз стягується з вашого чоловіка.
09.03.2023 14:25:01 Згідно ст. 181, 192 СК України, розмір аліментів, визначений рішенням суду, не вважається незмінним. У зв'язку із значним покращенням матеріального становища платника аліментів матір дитини може подати до суду заяву про збільшення розміру аліментів. Все залежить від роботи та зайнятості суду.
09.03.2023 15:28:02 Доброго дня! у зв’язку із Постановою КМУ від 11.11.2022 р. №1263, яка набрала чинності 16.11.2022 року, було внесено ЗМІНИ до пункту 8 і на сьогодні він має наступну редакцію: "З військовослужбовців... утримання аліментів провадиться з усіх видів грошового забезпечення, інших виплат, установлених законодавством, зокрема ДОДАТКОВОЇ ВИНАГОРОДИ, яка виплачується на період воєнного стану, крім грошового забезпечення, що не має постійного характеру, та інших випадків, передбачених законом. У разі якщо виконавча служба провела правильний перерахунок сум (а саме з листопада 2022 року) у такому разі зменшити розмір аліментів не вийде. Потрібно отримати детальний роозрахунок по аліментам та довідку від фін. частини з розмежуванням виплат та порівнювати суми нараховані ВДВС та які повинні бути і у разі невідповмдності подати заяву на зменшення розміру аліментів та їх перерахунок.
09.03.2023 15:52:04 Це можливо, однак у вас мають бути підстави для зменшення суми аліментів, що стягуються, наприклад у разі погіршення здоров’я платника аліментів, зміни матеріального або сімейного стану, це відбувається шляхом подачі позовної заяви до суду
09.03.2023 15:57:39 Необхідно звернутись до суду з позовною заявою про зменшення аліментів. В дану випадку можливо просити або зменшити відсоток (наприклад з 1/4 на 1/6, який відраховується з заробітної плати або просити суд визначити аліменти у твердій сумі (наприклад 3 000 тис на місяць). Судовий процес, якщо все добре (судя не на лікарняному, відпочинку) відбувається протягом 2х місяців.
09.03.2023 18:02:44 Через суд Звертайтесь маю досвід
09.03.2023 18:21:12 Доброго дня! чинним законодавством передбачено можливість зменшення розміру аліментів у разі погіршення матеріального становища, погіршення стану здоров’я, зміни сімейного положення платника аліментів. Платник має довести в суді, що він не спроможний сплачувати визначений розмір аліментів. Нещодавно до мене звертався клієнт зі схожою як у Вас ситуацією, вирішили діяти наступним чином: 1. Оформити аліменти на дитину від нової дружини (цивільної) та на дружину до досягненння дитиною 3-річного віку. 2. Після цього подати позов про зменшення аліментів у зв’язку зі збільшенням кількості стягувачів. До позову додати докази щодо присудження нових аліментів. Процес триватиме декілька місяців.
09.03.2023 20:42:00 Подати позовну заяву до суду про зменшення суми аліментів. Якщо сума була частка від доходу, можна встановити фіксовану. Але треба доводити доцільність такого зменшення
09.03.2023 23:20:10 Так, можливо. Необхідно подати позовну заяву до суду про зменшення аліментів. Готова допомогти звертайтесь особисто.
09.03.2023 23:27:08 Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров’я когось із них та в інших випадках, передбачених Сімейним Кодексом України. Статтею 192 Сімейного кодексу України передбачено можливість зміни раніше встановленого розміру аліментів за наявності доведених у судовому порядку підстав, а саме: зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.Зміна сімейного стану позивача, а саме народження інших дітей/дитини без підтвердження погіршення його матеріального становища, не є безумовною підставою для зміни розміру аліментів, оскільки батьки не мають компенсувати зменшення розміру аліментів за рахунок збільшення утримання однієї дитини порівняно з іншою
10.03.2023 09:52:24 Закон дозволяє як збільшити розмір аліментів так і зменшити для цього потрібно подати позов до суду. Суд при прийнняті рішення враховує зміни матеріального або сімейного стану, погіршення здоров’я та в інших випадках, передбачених цим Кодексом. Час прийнятого рішення залежить від суду.
11.03.2023 18:32:31 Доброго вечора. Якщо аліменти сплачує по рішенню суду, то має звернутись до суду про їх зменшення, але для цього потрібні підстави. Не зрозуміло, що значить колишня дружина потребує більшої суми, вона вже їх отримує, адже зп збільшилась чи він добровільно сплачує?
12.03.2023 11:41:36 Добрый день вашем вопросе вам поможет адвокат по семейным делам и разрешить ваш вопрос. Это займет около двух месяцев.И через суд.
13.03.2023 20:44:46 Доброго дня, якщо у вас є спільні діти, непрацездатні батьки(на пенсії), які на вашій стороні, то можете до суду звернутись для зменшення розміру аліментів на підставі того, що є і інші утриманці. Більше того, він може звернусь до частини щоб надали інформацію з яких саме (цільових) виплат складається ЗП, можливо з деяких позицій не можна стягувати на підставі постанови КМУ від 26 лютого 1993 р. N 146 Про перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб .
13.03.2023 22:08:33 Зменшити суму аліментів можна за домовленістю сторін (найшвидший варіант), або шляхом судового позову. У СК зазначено, що розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено за рішенням суду за позовом платника у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення здоров’я та в інших випадках, передбачених СК. Розповсюджені ситуації, в яких зменшення розміру аліментів є обґрунтованим і допустимим. До них відносять наступні ситуації: платник аліментів є особою з інвалідністю І або ІІ групи, внаслідок чого потребує додаткових витрат на лікування, догляд, утримання; платник аліментів створив сім’ю і у нього народились діти; втрата роботи і неможливість знайти нову з тим самим рівнем доходів; дитина на яку виплачуються аліменти є власником майна, яке приносить дохід і відпала потреба сплачувати аліменти у тому розмірі, який існував раніше; платник аліментів повинен забезпечувати матеріально інших членів сім’ї (батька, мат
13.03.2023 22:38:22 Доброго дня! Можна зменшити розмір аліментів - для цього потрібно звернутися до суду із позовною заявою про зменшення розміру аліментів. Суд обирається за місцем реєстрації Відповідачки, тобто колишньої дружини. Підставами для цього може бути: - зміна сімейного стану платника аліментів; - народження дітей від нового шлюбу; - утримання батьків; - проблеми зі здоров'ям; - кредити Щоб підтвердити ці обставини, необхідно зібрати докази: - свідоцтво про шлюб; - свідоцтво про народження дитини/дітей; - квитанції про переказ коштів для батьків (якщо чоловік їм допомагає); - медичний висновок про проблеми зі здоров'ям, чеки про купівлю ліків, обстеження (якщо такі наявні); - договір про кредит, чеки про погашення (при наявності)
14.03.2023 10:29:08 Доброго дня. Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено за рішенням суду за позовом платника у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення здоров’я та в інших випадках, передбачених цим Кодексом. Що означає зміна матеріального або сімейного стану. Зміна сімейного стану означає, що в чоловіка з’явились ще утриманці. тобто або дитина народилась в новому шлюбі або батьки стали непрацездатними і чоловік їх утримує. Але лише зміни сімейного становища замало для суду для зменшення розміру аліментів. Потрібно.що було декілька підстав . Інші підстави : інвалідність з’явилась, втратив роботу. Якщо такі обавини є, то варто в суд звернутись. В якості доказів можна збирати чеки про придбання військового одягу і все що для служби. Довідку з частини з сумами утриманого податку із заплати. Розгляд справи триває 2- 3 місяці і рішення вступає в силу протягом 30 днів.
15.03.2023 09:16:35 Якщо було рішення суду про стягнення аліментів, то зменшення розміру виключно в судовому порядку. Можу проаналізувати Вашу конкретну ситуацію, та при наявності підстав можу підготувати позов та надати повний юридичний супровід до отримання рішення суду на руки

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

From Real Users
PRO consultants
All consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!

Contact us for a free consultation

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470