Юридична інформація

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  • 1.1. При використанні будь-якої функції або сервісів Порталу та Мобільних додатків будь-яка фізична особа (далі - Користувач) незалежно від його правового статусу і цивільної дієздатності підпорядковується правилам і обмеженням, викладеним в даній Угоді Користувача (далі - Угода).
  • 1.2. Користувач надає свою згоду на дотримання умов цієї Угоди під час реєстрації на Порталі або Мобільних додатках при використанні будь-якого сервісу Порталу та Мобільних додатків. Використання Порталу та Мобільних додатків означає повне прийняття Користувачем умов Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків.
  • 1.3. Адміністратор може вносити поправки, доповнювати або будь-яким іншим чином змінювати цю Угоду без попереднього повідомлення Користувача.
  • 1.4. Угода з урахуванням всіх змін та доповнень, розміщується до загального відома на Порталі та Мобільних додатках. Користувач користуючись Порталом та Мобільними додатками надає автоматично підтверджує свою згоду на внесення змін до Угоди без отримання будь-якого спеціального підтвердження з боку Користувача.
  • 1.5. У дійсній Угоді, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

   Адміністратор – ТОВ «ЮК «ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ»;

   Портал - Веб-портал https://www.consultant.net.ua;

   Мобільний додаток - додаток під назвою "КОНСУЛЬТАНТ" доступний для завантаження через App Store для мобільних пристроїв на базі iOS та через Google Play для мобільних пристроїв на базі Android;

   Клієнт - будь-яка дієздатна фізична особа або юридична особа, яка прийняла умови цієї Угоди і користується послугами Порталу та Мобільних додатків;

   Консультант – це усі нижче перераховані категорії фахівців, які прийняли умови цієї Угоди, погоджені Адміністратором та користується послугами Порталу:

   Юрист, тобто дієздатна фізична особа, яка має вищу юридичну освіту;

   Адвокат, тобто особа, яка отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю;

   Юридична компанія -  юридична особа з основним видом економічної діяльності 69.10 (Діяльність у сфері права), у тому числі адвокатське бюро або адвокатське об’єднання;

   Бухгалтер, тобто дієздатна фізична особа, яка має вищу економічну освіту та стаж роботи бухгалтера;

   Бухгалтерська компанія - юридична особа з основними видами економічної діяльності 69.20 (Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування).

   Користувач – Клієнт та/або Консультант;

   Послуга – можливість для будь-кого з допомогою мобільного телефону отримати онлайн консультацію з юридичних та/або бухгалтерських питань через Мобільний додаток «КОНСУЛЬТАНТ», а також отримати контактну інформацію про фахового спеціаліста з метою вирішення конкретного завдання.  Разом з тим, можливість для юристів, адвокатів, юридичних компаній, бухгалтерів та бухгалтерських компаній надавати онлайн консультаційні послуги, а також рекламні послуги своєї діяльності, з метою отримання потенційних клієнтів. Послуги надаються через технологічну онлайн платформу за принципом маркетплейс, яка дає змогу користувачам Порталу, консультувати з юридичних та/або бухгалтерських питань Клієнтів та забезпечити надання юридичних та/або бухгалтерських послуг незалежними сторонніми постачальниками таких послуг особам, які використовують Мобільний додаток.

   Персональні дані - це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована за їх допомогою.

  • 1.6. На Порталі та Мобільних додатках можуть бути додатково встановлені умови використання окремих ресурсів і сервісів.

2. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

 • 2.1. Для використання Порталу та Мобільних додатків, Користувач зобов'язаний здійснити свою реєстрацію, в результаті якої для Користувача створюється унікальний обліковий запис, що забезпечує доступ до сервісів Порталу та Мобільних додатків.
 • 2.2. При реєстрації Користувач зобов'язаний надати достовірну інформацію про себе для заповнення відповідної реєстраційної форми.
 • 2.3. У разі надання Користувачем недостовірної інформації, при реєстрації або в подальшому при використання сервісів Порталу та Мобільних додатків, Адміністратор має право призупинити або анулювати дію облікового запису (реєстрацію) Користувача без попереднього повідомлення або отримання будь-якої згоди Користувача.
 • 2.4. У разі, якщо дії Користувача можуть привести до порушення будь-яких норм і правил чинного законодавства, прав людини, а також можливості виникнення претензій до Адміністратора або залучення Адміністратора до відповідальності за дії такого Користувача, Адміністратор має право негайно заблокувати дії Користувача, а також призупинити або анулювати дію облікового запису (реєстрацію) Користувача без попереднього повідомлення або отримання будь-якої згоди з боку Користувача.
 • 2.5. Крім випадків, прямо передбачених цією Угодою, Адміністратор зобов'язується приймати всі необхідні заходи, передбачені чинним законодавством України та вимогами розумності і сумлінності для захисту персональних даних, які передаються Адміністратору при реєстрації Користувача на Порталі та Мобільних додатках.
 • 2.6. Зобов'язуючись виконувати вимоги цієї Угоди, Користувач дає свою повну, безумовну і безвідкличну згоду на використання його персональних даних, наданих в рамках реєстрації на Порталі та Мобільних додатках для включення таких персональних даних до бази персональних даних користувачів Порталу та Мобільних додатків.
 • 2.7. Адміністратор має право видалити обліковий запис Користувача в разі його невикористання Користувачем протягом 12 календарних місяців.
 • 2.8. При реєстрації на Порталі та Мобільних додатках Користувач зобов'язаний ввести унікальний пароль, який буде надісланий останньому SMS повідомленням (Консультанту SMS повідомленням або електронним листом). При цьому Користувач несе повну відповідальність за надійність наданого пароля і захист свого облікового запису.
 • 2.9. У разі отримання доступу третьою особою до облікового запису Користувача Адміністратора не несе відповідальності за негативні наслідки, які настали або могли б настати в результаті втрати доступу до власного облікового запису Користувачем.
 • 2.10. Користувач самостійно забезпечує збереження інформації про свої паролі та іншої конфіденційної інформації. Адміністратор не несе відповідальності за наслідки втрати Користувачем конфіденційної інформації про його особисті дані. Дане положення поширюється як на передачу Користувачем інформації про особисті дані третім особам добровільно, так і на втрату Користувачем конфіденційної інформації про особисті дані поза його волею.

3. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ТА ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 • 3.1. Всі питання пов’язані зі збором, використанням, обробкою та захистом персональних даних Користувачів регулюються Законом України "Про захист персональних даних".
 • 3.2. Користувач надає згоду на збір, використання, обробку та захист персональних даних під час реєстрації на Порталі або Мобільних додатках. Якщо Користувач не надає згоду, він повинен утриматись від користування Порталом та Мобільними додатками.
 • 3.3. Персональні дані, які надаються:
  • 3.3.1. Клієнти Мобільних додатків надають такі дані: П.І.Б, електронна адреса, телефон, місто, як при заповненні реєстраційної форми у Мобільному додатку, так і при заповненні свого профілю.
  • 3.3.2. Консультанти Порталу надають такі дані:

   - для юриста: ПІБ, електрона пошта, телефон, фотокопія трудової книжки, фотокопія диплома про отримання вищої юридичної освіти;

   - для адвоката: ПІБ, електронна пошта, телефон, фотокопія трудової книжки, фотокопія свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю;

   - для юридичної компанії: назва компанії, електронна пошта, телефон, ПІБ співробітника, посада співробітника, фотокопія трудової книжки, фотокопія виписки з ЄДРПОУ, фотокопія свідоцтва про право заняття адвокатською діяльністю або диплома про отримання вищої юридичної освіти;

   - для бухгалтера: ПІБ, електронна пошта, телефон, фотокопія трудової книжки, фотокопія диплома про отримання вищої економічної освіти;

   - для бухгалтерської компанії: назва компанії, електронна пошта, телефон, ПІБ співробітника, посада співробітника, фотокопія трудової книжки, фотокопія виписки з ЄДРПОУ, фотокопія свідоцтво аудитора або диплома про отримання вищої економічної освіти.

  • 3.3.3. Користувач можете брати участь у рекламних акціях чи розіграшах, надсилати відгуки про сайт і ділитися своєю думкою або звертатися за допомогою щодо користування послугами Порталу чи Мобільними додатками - в такому випадку Користувач також будете надавати свої персональні дані.
  • 3.3.4. Адміністратор може автоматично збирати певні дані, серед яких IP-адреса, дата і час, коли користувалися послуги, інформація про апаратне і програмне забезпечення, а також інтернет-браузер, який використовується, інформація про операційну систему комп'ютера чи мобільного пристрою, наприклад, версії додатків та налаштування мови. Також може збиратись інформація про натискання і сторінки, які показуються.
  • 3.3.5. Адміністратор може, за згодою користувача, отримувати доступ до різноманітних служб та даних мобільного пристрою: до адресної книги (контакти), місцезнаходження та зовнішніх пристроїв зберігання даних (карти пам'яті), тощо.
 • 3.4. Користувач автоматично надає згоду на збір, використання, обробку та захист персональних у разі використання Порталу та/або Мобільного додатку. Будь-яких інших домовленостей та укладення договорів не передбачається.

 • 3.5. Персональні дані (номер телефону та адреса електронної пошти) можуть бути використані для розсилки інформації, листів з новинами та рекламних матеріалів.
 • 3.6. Персональні дані Користувача можуть бути надані третім особам у випадку письмового їх звернення з метою вирішення будь-якої конфліктної ситуації або на законну вимогу правоохоронних органів та суду. Користувач погоджується з тим, що такі дії Адміністратора не є порушенням Закону України «Про захист персональних даних та даної Угоди.

4. СЕРВІСИ ПОРТАЛУ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

 • 4.1. Портал та Мобільні додатки призначені виключно для надання Користувачам інформаційних та консультаційних послуг, зокрема, доступу до загальнодоступної (публічної) інформації, інформації, яка правомірно надана третіми особами, об'єктів прав інтелектуальної власності, які правомірно використовуються шляхом розміщення на Порталі та Мобільних додатках.
 • 4.2. На Порталі та Мобільних додатках не розміщується і Портал та Мобільні додатки не призначені для розміщення конфіденційної інформації, інформації з обмеженим доступом, інформації, що належить третім особам, на розміщення якої Порталом та Мобільними додатками не отримані належні дозволи і повноваження.
 • 4.3. У разі виявлення Користувачами інформації та/або об'єктів прав інтелектуальної власності, використання яких обмежено або права на які належать третім особам, Користувач зобов'язаний звернутися до Адміністратора і повідомити про порушення з зазначенням Інтернет-адреси інформації та/або об'єктів прав інтелектуальної власності, які, на думку Користувача, порушують права третіх осіб та повідомити характер такого правопорушення.
 • 4.4. Адміністратор на договірних підставах залучає Консультантів, які надають і/або пропонують надання послуг Клієнтам через Портал та Мобільні додатки. Адміністратор надає Консультантам виключно інформаційні, рекламні та/або інші послуги, пов'язані з розміщенням інформації про контактні дані Консультанта і не надаючи ніяких гарантій Клієнтам щодо якості надаваних Консультантом послуг.
 • 4.5. Адміністратор не несе відповідальності і не бере на себе зобов'язань перед Клієнтами щодо послуг, які надаються Консультантами через Портал та Мобільні додатки.
 • 4.6. Надання послуг Клієнтам Консультантами здійснюється на підставі окремих угод між конкретними Клієнтами та Консультантами, стороною яких не є Адміністратор, навіть в тому випадку, якщо Клієнт та/або Консультант отримав інформацію про такі послуги за допомогою використання Порталу та Мобільних додатків або якщо Адміністратор будь-яким іншим способом сприяв укладенню таких угод.
 • 4.7. Адміністратор не несе відповідальності за зобов’язання, які виникли на підставі угод укладених між Клієнтом та Консультантом, а також Адміністратор не несе відповідальності перед Користувачами за можливі негативні наслідки, шкоду (збитки), заподіяну внаслідок використання Порталу та/або Мобільних додатків.
 • 4.8. Створюючи обліковий запис, Користувач погоджується отримувати текстові повідомлення (SMS), що є невід’ємною частиною процесу користування Послугами. Користувач визнаєте, що відмова від отримання SMS є підставою видалення облікового запису та позбавлення можливості користуватись Порталом та Мобільними додатками.
 • 4.9. Адміністратор на власний розсуд може створювати промокоди, які можуть використовуватися для зарахування на баланс облікового запису, забезпечувати інші функцій або надавати будь-яку вигоду, пов’язану з Послугами.
 • 4.10. Користувач погоджуєтеся, що промокоди:
  • 4.10.1. слід використовувати законним способом для цільової аудиторії та з належною метою;
  • 4.10.2. не можна жодним чином дублювати, продавати, передавати або оприлюднювати (наприклад, розміщувати на громадській платформі або публікувати іншим способом), якщо тільки Адміністратор не надав на це письмового дозволу;
  • 4.10.3. можуть бути визнані недійсними Адміністратором у будь-який час і з будь-якої причини на власний розсуд Адміністратора;
  • 4.10.4. можна використовувати тільки відповідно до певних умов, які Адміністратор визначив для такого промокоду;
  • 4.10.5. не можна обмінювати на готівкові кошти;
  • 4.10.6. строк їхньої дії може минути до моменту використання;
  • 4.10.7. не можна обмінювати на готівкові кошти;
  • 4.10.8. строк їхньої дії може минути до моменту використання.
 • 4.11. Адміністратор залишає за собою право скасувати або відкликати кредити та інші функції чи вигоди, отримані за допомогою промокодів, якщо дійде висновку, що використання або погашення промокодів відбувається помилковим, нечесним чи незаконним способом або порушує умови використання промокодів чи умови даної Угоди.

5. ОБМЕЖЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСІВ ПОРТАЛУ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

 • 5.1. Користувач при використанні сервісів Порталу та Мобільних додатків може розміщувати інформацію і об'єкти прав інтелектуальної власності (далі - Контент). При цьому в разі розміщення Контенту Користувач гарантує, що він правомірно володіє таким Контентом або майновими правами на нього і/або отримав всі необхідні дозволи на розміщення такого Контенту від третіх осіб. У разі пред'явлення претензій Адміністратору Користувач зобов'язаний самостійно і за свій рахунок врегулювати такі претензії або відшкодувати Адміністратору збитки, понесені останнім у зв'язку з неправомірним розміщенням Користувачем Контенту на Порталі та Мобільних додатках.
 • 5.2. Адміністратор не вживає жодних дій і не несе відповідальності за достовірність інформації, точність і правомірність розміщення Контенту на Порталі та Мобільних додатках. Адміністратор не перевіряє Контент, що розміщується Користувачем, і/або правомірно відтворений з інших джерел, в т.ч. мережі Інтернет, за умови наявності посилання на джерело такого Контенту, і не несе відповідальності за його достовірність і правомірність.
 • 5.3. При використанні Порталу та Мобільних додатків Користувач не має права зберігати, розміщувати, передавати або поширювати іншим чином будь-яку інформацію та/ або об'єкти права інтелектуальної власності, які можуть привести до порушення прав третіх осіб, включаючи права на захист персональних даних.
 • 5.4. При використанні Порталу та Мобільних додатків Користувачу заборонено здійснювати будь-які дії, які порушують або можуть бути наслідком порушення норм чинного законодавства України або законодавства іншої держави, в якому знаходиться Користувач, а також відповідних норм міжнародного права.
 • 5.5. Надання інформаційних послуг і розміщення реклами на Порталі та Мобільних додатках здійснюється виключно Адміністратором або за попередньої письмової згоди з Адміністратором. Несанкціоноване розміщення інформації рекламного характеру Користувачем заборонено, в іншому випадку особа яка розмістила інформацію зобов'язаний відшкодувати Адміністратору понесені збитки в повному обсязі.
 • 5.6. Інформація, яка розміщується на Порталі та Мобільних додатках, не повинна містити:

  - обмеження прав меншин;

  - видачі себе за іншу людину або представника організації і/або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників і власників Адміністратора, а також введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів;

  - матеріалів, які Користувач не має права робити доступними згідно із законом або згідно з якими-небудь контрактними відносинами;

  - матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та/або авторські і суміжні з ним права третьої сторони;

  - нав'язливу рекламу, неконтрольовану кореспонденцію «спам», запрошення до участі у фінансових послугах або нав'язувати послуги іншим способом;

  - матеріалів, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті;

  - реклами наркотичних засобів;

  - записів на будь-чию адресу, що містять грубі та образливі вислови та пропозиції;

  - записів, що містять матеріали порнографічного характеру.

 • 5.7. Якщо Адміністратор понесе будь-які збитки, пов'язані з розміщенням інформації Консультантом та/або Клієнтом на Порталі та Мобільних додатках, особа яка розмістила таку інформацію зобов'язана відшкодувати збитки Адміністратору в повному обсязі.
 • 5.8. Будь-які матеріали, отримані Користувачем з використанням сервісів Порталу та Мобільних додатків, Користувач використовує на власний ризик. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які збитки, які можуть бути нанесені комп'ютеру і/або даним в результаті завантаження і використання Порталу та Мобільних додатків.
 • 5.9. Консультанту та/або Клієнту забороняється без згоди Адміністратора здійснювати обмін контактною інформацією (номер мобільного телефону, електронна пошта, розголошення прізвищ, назв компаній тощо), яка дасть можливість ідентифікувати особу. Вчинення таких дій дає право Адміністратору обмежити доступ особи, яка вчинила такі дії до Порталу та Мобільних додатків.
 • 5.10. Адміністратор має право на першу вимогу відповідного уповноваженого (правоохоронного) органу, у відповідності до чинного законодавства, надавати такому органу наявну інформацію про Користувача, включаючи персональні дані.

6. ОПЛАТА

 • 6.1. Консультант та/або Клієнт визнає, що використання Послуг може привести до виникнення зобов'язання з оплати послуг або товарів, які отримуються в результаті використання Порталу та Мобільних додатків.
 • 6.2. Клієнт сплачує через Адміністратора кошти Консультанту, який, з точки зору Клієнта надав найбільш фахову (прийнятну) попередню консультаційну послугу отриману через Портал та Мобільні додатки. Адміністратор утримує у себе частину сплачених Клієнтом коштів за використання Мобільних додатків. Клієнт погоджується, що консультаційна послуга вважається наданою та прийнятою після отримання хоча б однієї відповіді, яка надійшла до Мобільного додатку Клієнта протягом 12 годин з моменту відправленого питання.
 • 6.3. Клієнт завжди має право отримати одну консультаційну послугу з відстрочкою оплати передбаченої п. 6.2., яка діє до моменту отримання наступної консультаційної послуги. Перед отриманням наступної консультаційної послуги клієнт зобов’язаний оплатити попередню, у випадку неможливості здійснити оплату, Клієнт позбавлений права отримати нову консультаційну послугу.
 • 6.4. У випадку не надання послуги передбаченої п 6.2. даної Угоди, Клієнт кошти не сплачує. У випадку надання послуги не якісно, з точки зору Клієнта, останній має право на повернення сплачених коштів. Повернення коштів відбувається за вмотивованим рішенням Адміністратора прийнятим на підставі письмової заяви Клієнта.
 • 6.5. З метою отримання додаткових консультаційних послуг та надання усіх видів правової допомоги Клієнт має можливість отримати платну інформаційну послугу – надання інформації про контактні дані будь-якого Консультанта, який надав Клієнту попередню консультацію. Вартість кожної такої інформаційної послуги складає 100,00 грн., які сплачуються Клієнтом Адміністратору після підтвердження намірів Клієнта отримати вказану інформаційну послугу.
 • 6.6. Послуга передбачена п 6.4. вважається наданою Адміністратором та прийнятою Клієнтом з моменту надання інформації про контактні дані обраного Клієнтом Консультанта. Клієнт погоджується, що після отримання контактних даних Консультанта послуга вважається наданою в повному обсязі і необхідність в укладені та підписанні додаткових угод, актів, рахунків та інших документів відсутня.
 • 6.7. Консультант погоджується з тим, що Клієнт, який отримав контакти Консультанта є особою, яка може потребувати платних юридичних послуг. Консультант сплачує Адміністратору 70,00 грн за кожну інформаційну послугу – надання інформації Клієнту про контактні дані, які належать Консультанту. Адміністратор отримує кошти від Консультанта виключно за надання інформаційної послуги та не несе відповідальності за подальші діє Клієнта (не підписання договорів, не виконання зобов’язань, надання недостовірної інформації, протиправну поведінку тощо).
 • 6.8. Послуга передбачена п 6.6. вважається наданою Адміністратором та прийнятою Консультантом з моменту надання інформації про контактні дані обраного Клієнтом Консультанта. Консультант погоджується, що після отримання Клієнтом контактних даних Консультанта послуга вважається наданою в повному обсязі і необхідність в укладені та підписанні додаткових угод, актів, рахунків та інших документів відсутня.
 • 6.9. Кошти сплачені за надання інформаційних послуг передбачених п.п. 6.4., 6.6. поверненню не підлягають.
 • 6.10. Консультант та/або Клієнт погоджуються, що сплата вказаних вище платежів відбувається автоматично та не потребує додаткових погоджень.
 • 6.11. Адміністратор залишає за собою право будь-коли на власний розсуд визначати, видаляти та/або змінювати розмір оплати послуг отриманих через Портал та Мобільні додатки.
 • 6.12. Адміністратор може на власний розсуд надавати певним користувачам спеціальні пропозиції й знижки, які можуть зменшувати розмір плати або звільнити від оплати послуг.
 • 6.13. Адміністратор не несе відповідальності за правовідносини, які виникли між Клієнтом та Консультантом після надання інформаційних послуг – надання інформації про контактні дані, які належать Консультанту. Адміністратор не несе відповідальності за прямі розрахунки та зобов’язання між Клієнтом та Консультантом, які окремо не погоджувались с Адміністратором.

7. ВИНЯТКОВІ ПРАВА І ГАРАНТІЇ АДМІНІСТРАТОРА

 • 7.1. Портал, Мобільні додатки, будь-які їх складові частини, включаючи програмний код, елементи дизайну, текст та інші об'єкти права інтелектуальної власності є виключною власністю Адміністратора.
 • 7.2. Дана угода не передбачає надання будь-яких прав або дозволів Користувача на використання Порталу та Мобільних додатків будь-яким чином, крім способів, передбачених функціональними можливостями (функціоналом) Порталу та Мобільних додатків.
 • 7.3. Портал та Мобільні додатки надаються для використання Користувачем за принципом "as is" (як є). Адміністратор не бере на себе гарантій щодо безперебійної роботи сервісів Порталу та Мобільних додатків, своєчасності і точності їх роботи з метою підтвердження будь-яких фактів, а також відповідності сервісів Порталу та Мобільних додатків цілям Користувача.

8. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АДМІНІСТРАТОРА

 • 8.1. Адміністратор не несе відповідальності за будь-яку шкоду життю та здоров’ю, будь-які прямі та/або непрямі збитки, матеріальну та/або нематеріальну шкоду, зобов’язання чи втрати, понесені в результаті використання або невикористання Користувачем інформації, розміщеної на Порталі та Мобільних додатках, а також при використанні сервісів Адміністратора, та які можуть бути викликані неповним або несвоєчасним наданням інформаційних послуг Порталом та Мобільними додатками; відсутністю можливості отримати доступ до послуг або використовувати їх; ненаданням чи неналежним наданням послуг Клієнту будь-якими третіми особами; будь-якими діями чи бездіяльністю таких третіх осіб; наявністю чи відсутністю будь-яких повноважень, дозволів, ліцензій, погоджень третіх осіб, наявністю чи відсутністю у таких осіб спеціального правового статусу тощо; несанкціонованим розповсюдженням, зміною або знищенням інформації Консультанта та/або Клієнта внаслідок будь-якого використання Порталу та Мобільних додатків.
 • 8.2. Адміністратор не гарантує постійний або безумовний доступ до надаваних Порталом та Мобільними додатками послуг. Функціонування Порталу та Мобільних додатків може порушуватися діями непереборних сил та інших факторів, запобігання або подолання яких виходить за межі можливостей Адміністратора.

9. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

 • 9.1. Ця Угода являє собою договір між Користувачем з одної сторони і Адміністратором з іншої сторони щодо порядку використання сервісів Порталу та Мобільних додатків.
 • 9.2. Дійсна Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України. Всі можливі суперечки, що випливають з відносин, що регулюються цією Угодою, вирішуються в порядку, встановленому чинним законодавством України за місцем знаходження Адміністратора.
 • 9.3. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем з одної сторони і Адміністратором з іншої сторони агентських відносин, доручень, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, трудових відносин, або яких-небудь інших відносин, прямо не передбачених дійсною Угодою.
 • 9.4. Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цієї Угоди будуть визнані недійсними або такими, що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень Угоди.
 • 9.5. Бездіяльність з боку Адміністратора в разі порушення Користувачем положень Угод не позбавляє Адміністратора права застосовувати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не визначає відмови Адміністратора від своїх прав в разі здійснення в подальшому подібних або схожих порушень.
 • 9.6. Ця Угода складена українською мовою, однак надається для ознайомлення Користувачам російською та англійською мовами. У разі невідповідності між умовами цього документа українською мовою і його перекладом на російську та англійську мови юридичну силу має виключно версія документа українською мовою.

Дата останньої редакції:
Останні зміни Угоди 02 жовтня 2019

РЕКВІЗИТИ:

ТОВ «ЮК «ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ»
ЄДРПОУ 41102210
E-mail: support@consultant.net.ua
тел: +38 (044) 499-00-15