Військові адвокати в Самборові | Consultant.net.ua
image

Рейтинг спеціалістів

image

Результати пошуку
“Адвокат”, “Самбір”, “Війна”

На жаль нічого не знайдено

image
image

отримати Документ

В мобільному застосунку

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.29 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.69 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.54 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.35 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

Надання послуг військового адвоката в Самборові є невід'ємним компонентом забезпечення правової підтримки та захисту військовослужбовців і пов'язаних з військовою службою осіб.

Професійні військові адвокати надають допомогу клієнтам у роз'ясненні складної правового середовища, надають консультації, представляють інтереси військовослужбовців у військових судах і консультують з різноманітних питань військово-правового характеру. Із залученням військового адвоката можна забезпечити ефективний захист прав та інтересів військовослужбовців, а також гарантувати дотримання закону в найкращих інтересах клієнта.

Військові адвокати в Самборові

Основне завдання військового адвоката в Самборові полягає в наданні кваліфікованої юридичної допомоги, захисті обвинувачених у воєнних злочинах, представленні інтересів клієнта в адміністративних і господарських судах, а також консультуванні щодо широкого спектру питань військово-правового характеру. До послуг військового адвоката в Самборові може входити розробка документів, пов'язаних із військовою службою.

Причини звернення до військового адвоката в Самборові

Звернення до військового адвоката в Україні може бути обумовлено різними обставинами, пов'язаними з військовою службою і військово-правовими питаннями. Деякі основні причини включають:

Військові злочини

У разі звинувачень у скоєнні військових злочинів або порушення військової дисципліни, військовий адвокат надасть кваліфікований захист і представить інтереси військовослужбовця у військовому суді.

Правовий статус військовослужбовця

Питання, пов'язані з юридичним статусом військовослужбовця, його правами та обов'язками, можуть потребувати консультації військового адвоката для точного розуміння чинного військового законодавства.

Призупинення або завершення військової служби

У разі необхідності призупинення або завершення військової служби, військовий адвокат може надати правову консультацію, а також допомогти у вирішенні пов'язаних з цим питань.

Медичні питання та інвалідність:

У разі проблем з медичним обслуговуванням, встановлення інвалідності або отримання відповідних виплат, військовий адвокат може допомогти захистити інтереси військовослужбовця.

Звернення до військового адвоката є важливим кроком для забезпечення правового захисту та ефективного вирішення військово-правових питань, з якими стикаються військовослужбовці в Україні.

FAQ

Як швидко знайти військового адвоката в Самборові?

Для отримання якісної юридичної допомоги військовим у Самборові достатньо скористатися каталогом юристів на сайті consultant.net.ua.

«Консультант» - це сучасний сервіс для отримання юридичних послуг, необхідних документів і пошуку юристів. Ми маємо у своєму розпорядженні одну з найбільших баз даних юристів, військових адвокатів та інших фахівців, готових надати консультації та інші послуги.

 

Як вибрати найкращого військового адвоката в Самборові?

Для пошуку найкращих військових адвокатів у Самборові на платформі Консультант рекомендується звертати увагу на рейтинг і досвід. Використовуйте фільтри та систему сортування для зручності вибору.

Види послуг військового адвоката в Самборові

Широкий спектр військово-правових питань. Деякі основні види послуг, які може надавати військовий адвокат в Україні, включають:

 1. Складання та подача рапортів
 2. Звільнення з військової служби
 3. Переведення до іншої військової частини
 4. Проходження або оскарження ВЛК (військово-лікарської комісії) та МСЕК (медико-соціальної експертної комісії)
 5. Допомога в отриманні статусу УБД (учасника бойових дій)
 6. Захист при СЗЧ (самовільному залишенні частини) та невиконанні наказу
 7. Допомога в отриманні одноразової грошової допомоги військовому при пораненні
 8. Допомога в отриманні одноразової грошової допомоги членам родин загиблого військового зниклого безвісти
 9. Захист військовослужбовців у військових судах
 10. Консультування з військового законодавства
 11. Допомога в оскарженні рішень військових органів
 12. Правова підтримка в медичних питаннях
 13. Захист у цивільних судах
 14. Консультації з питань військового міжнародного права
 15. Допомога в призупиненні або завершенні військової служби

Ціна на послуги військового адвоката в Самборові

Вартість військово-юридичних послуг у 2024 році залежить від різних чинників, таких як досвід і кваліфікація адвоката, складність завдання та обсяг матеріалів справи. Дізнатися конкретні ціни можна, ознайомившись із персональним профілем військового адвоката на сайті Консультант або зв'язавшись з нами за телефоном: +380637375800.

Отже, ознайомтеся з каталогом і виберіть найкращого військового адвоката в Самборові, який допоможе ефективно вирішити ваші важливі військово-правові питання.

image
Адміністраця порталу