
Адвокат із Сімейного права / Шлюб / Дитина / ВПО
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня
Я переселенець із Луганської області.
Втік від війни та перебуваю наразі в Києві ВПО.
Перебував в Шлюбі із жінкою із 2015 року.
В 2017 році в нас народився синочок.
Під час агресії РФ моя дружина виїхала закордон із сином.Дружина через певний час перестала виходити на звʼязок і обмежила доступ до сина.
Подала на розлучення і знайшла іноземця.
На аліменти не подавала.Сімʼю я забезпечував та пересилав їм кошти. Скажіть як добитись того щоб жінка давала доступ до спілкування із сином?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
17.04.2024 14:13:19 Доброго дня! Це складна ситуація і я розумію вашу турботу про спілкування з сином. Вам може допомогти юрист або адвокат, який спеціалізується на сімейних питаннях. Вони можуть надати вам консультацію та порадити, як правильно діяти в даній ситуації. Також можливо звернутися до служби соціального захисту населення, органу опіки та пекунства або до суду з позовом про встановлення порядку спілкування з вашим сином. Важливо мати всю необхідну документацію та свидетельства про ваш статус батька та факт сплати аліментів. Не втрачайте надію і шукайте правову допомогу для вирішення цього питання. Бажаю вам успіху у цьому складному процесі!
17.04.2024 14:19:05 Доброго дня. У вашому випадку необхідно звертатись з позовною заявою до суду про усунення перешкод у спілкування з дитиною. Це справа доволі складна, а те що дружина з дитиною виїхала за кордон, ще більше її ускладнює. Вам доцільно звернутись до відповідного адвоката за допомогою у цьому питанні.
17.04.2024 15:46:29 Вітаю! Вам варто звернутися до суду для усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та визначити спосіб участі Вас у вихованні з дитиною та потім треба буде забезпечити виконання даного рішення за кордоном, де саме знаходиться Ваша дитина. Також можна звернутися до Міністерства юстиції про забезпечення реалізації права доступу до дитини.
17.04.2024 18:58:01 Згідно статті 153 Сімейного кодексу - Мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом. Таким чином Ви маєте безперешкодне право на спілкування з дитиною. Якщо Ваша колишня дружина обмежує Вас у спілкуванні з дитиною безпідставно (нема рішення суду про обмеження спілкування, наприклад), то потрібно звернутись до суду із заявою та навести факти незаконного обмеження батька у спілкуванні з дитиною Матір’ю та щоб суд зобов’язав її дозволити Вам спілкуватись з дитиною беперешкодно або згідно обумовленого графіка.
17.04.2024 19:33:25 Доброго вечора! Змушений Вас розчарувати, однак Ви не зможете на даний час бачитись із сином! так як син закордоном, а Ви в Україні та не маєте права перетинати державний кордон! Фактично можна через суд добитись права на побачення з сином, но реалізувати Ви його не зможете
17.04.2024 23:43:26 доброго дня! необхідно зветатися у суд про надання побачень Вам із сином.потрібно знати чи був від Вас дозвіл на виїзд дитини закордон.

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470