
Дати гроші в борг
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Як правильно складається боргова розписка, хто її завіряє і які є підводні камені?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
05.02.2024 22:01:42 Боргова розписка - це письмовий документ, який підтверджує зобов'язання однієї особи перед іншою щодо повернення позичених коштів. Для правильного складання боргової розписки слід дотримуватися наступних кроків: 1. Заголовок: Вгорі аркуша потрібно написати заголовок "БОРГОВА РОЗПИСКА". 2. Дані про сторони: Потрібно вказати повні найменування та адреси обох сторін угоди - боржника (позичальника) і кредитора (позикодавця). 3. Сума боргу: У документі має бути чітко вказана сума, яку боржник зобов'язаний повернути. 4. Терміни погашення: Слід вказати точний строк або термін, до якого боржник повинен повернути кошти. 5. Визначення виплат: У разі, якщо передбачено регулярні виплати (щомісячні, щоквартальні тощо), слід вказати деталі щодо суми і строку погашення кожної виплати. 6. Підписи сторін: Документ повинен містити підписи обох сторін угоди. Бажано також вказати дату підписання. Заверення боргової розписки може здійснюватися нотаріусом або свідками. Залежно від законодавства вашої країни, можуть бути встановлені певні правила та вимоги до заверення документа. При складанні боргової розписки потребується уважно читати та розуміти всі положення угоди. Особлива увага має бути приділена: - Умовам повернення коштів: Следить за тим, щоб умови повернення грошей були чесними та реалістичними для обох сторон. - Юридична чистота: Переконайтесь, що всю необхідну інформацію вказано правильно та точно, і що документ не суперечить законодавству вашої країни. - Зрозумілість: Всі положення угоди мають бути чіткими та зрозумілими для обох сторін. Уникайте використання незрозумілих термінів або складних юридичних формулювань. Якщо у вас виникають сумніви або потребуються конкретні поради, рекомендується звернутися до юриста або нотаріуса для отримання професійної допомоги.
06.02.2024 08:55:21 Доброго дня, у довільній формі, головне зазначити інн, паспорт, ким виданий і завірити нотаріально.
07.02.2024 22:48:26 Перше, з чого необхідне розпочати сторонам, укладаючи боргову розписку, так це з дотримання вимог щодо її письмової форми. Як передбачено в ч. 1 ст. 1047 Цивільного кодексу України договір позики укладається у письмовій формі, якщо його сума не менш як у десять разів перевищує встановлений законом розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, а у випадках, коли позикодавцем є юридична особа, - незалежно від суми. Під час складення боргової розписки необхідно чітко вказувати, що саме є предметом позики: якщо це грошові кошти, то треба в цифровому вираженні та прописом зазначити, в якому розмірі надається позика, а якщо це річ/речі, визначені родовими ознаками, необхідно обов’язково зазначити найменування речі/речей та вказати їх число, вагу, міру тощо. Важливою складовою змісту боргової розписки є зазначення в її тексті обов’язку боржника повернути предмет позики кредитору, дату повернення. Також я б радив засвідчити підписи осіб на борговій розписці нотаріально.
10.02.2024 10:58:15 Боргову розписку пише власноруч особа, якій позичають кошти.У ній зазначається прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, паспортні дані, адреса та місце проживання кредитора та боржника. Якщо ви даєте суму під певний відсоток, то він повинен вказуватися в розписці. Приклад: Я, Прізвище Ім'я По батькові (Позичальника) зобов'язуюся повернути борг у розмірі ____ (розмір боргу прописом) - Прізвище Ім'я По батькові (Позикодавця) у повному обсязі, у строк до «___» ________ 202_ року. Розписка написана мною власноруч «___» ______ 202_ року, місце складання розписки. Строк виконання зобов'язання.Дата складення такого документу та підписи двох сторін.Боргова розписка знаходить юридичну силу в момент передачі грошей позичальникові.Що стосується розписки про повернення боргу, вона не матиме юридичної сили при відсутності таких обов'язкових елементів, як підпис.

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470