
Наслідки після ДТП
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Потрапив у ДТП, від‘єднався причеп на фурі, постраждало декілька авто, лише метал. Страховка не покриває завдані збитки приблизно на 100000. Мені доведеться платити цю суму?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
18.11.2022 15:09:17 Ви маєте право стягнути через суд, суму що непокрила страхова компанія з особи, винної у дтп.
18.11.2022 16:09:58 Доброго дня. Якщо Ви є власником або володільцем автомобілю і Вас визнано винним в скоєнні ДТП, то Ви повинні будете відшкодувати завдану шкоду. Якщо Ви перебували в трудових відносинах під час ДТП і є лише водієм, то шкоду повинен відшкодувати Ваш роботодавець
18.11.2022 18:07:37 Так, з вас її будуть стягувати в судовому порядку. Якщо є протокол про ДТП, постанова, що ви винні, то треба платити.
19.11.2022 10:46:35 Так, Вам прийдеться сплатити різницю між тою сумою, яку заплатила страхова та розміром фактично завданої шкоди. ( фактично завдана шкода - сума, яку виплатила страхова = сума, яку Ви маєте сплатити як винуватець ДТП). Особа, яка застрахувала свою цивільну відповідальність, у разі недостатності страхової виплати (страхового відшкодування) для повного відшкодування завданої нею шкоди зобов'язана сплатити потерпілому різницю між фактичним розміром шкоди і страховою виплатою (страховим відшкодуванням) ( стаття 1194 Цивільного Кодексу України).
19.11.2022 16:22:19 Так, якщо буде відповідне рішення суду.
20.11.2022 03:00:13 Згідно цивільного кодексу України різницю між сумою, що покриває страхова компанія та загально сумою завданих збитків має відшкодувати винуватець ДТП або власник джерела підвищеної небезпеки (автомобіля). Якщо не сплатити потерпілим збитки, їх стягнуть в судовому порядку з додатковими для Вас витратами на судовий збір, оцінку пошкоджень та правничу допомогу адвокатів.
20.11.2022 12:40:48 Вітаю. Відшкодування шкоди, пов’язаної з фізичним знищенням транспортного засобу, регламентовано статтею 30 Закону України "Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Транспортний засіб уважається фізично знищеним, якщо його ремонт є технічно неможливим чи економічно не обґрунтованим. Ремонт вважається економічно не обґрунтованим, якщо передбачені згідно з аварійним сертифікатом (рапортом), звітом (актом) чи висновком про оцінку, виконаним аварійним комісаром, оцінювачем або експертом відповідно до законодавства, витрати на відновлювальний ремонт транспортного засобу перевищують вартість транспортного засобу до ДТП. Якщо транспортний засіб вважається знищеним, його власнику відшкодовується різниця між вартістю транспортного засобу до та після ДТП, а також витрати на евакуацію транспортного засобу з місця ДТП. На залишки транспортного засобу отримує право страховик чи Моторне транспортне страхове бюро України.
20.11.2022 12:54:00 Так доведеться доплатити якщо ви винний в соєні ДТП.
21.11.2022 10:07:44 Доброго дня. Так, відповідальність лише в межах страхової виплати. Все що більше, доведется сплачувати.
21.11.2022 13:01:11 Вітаю. Якщо Вас визнано винним у ДТП, то так, Ви відповідальні за заподіяну шкоду, тому Ви зобов'язані її відшкодувати.
21.11.2022 18:43:37 Так. Вам доведеться оплатити різницю. Але в будь якому випадку є певні нюанси. За необхідності звертайтесь особисто .
21.11.2022 23:31:59 Якщо Вас визнають виним, та особи, що постраждали обґрунтують завдані збитки та звернуться до суду. Відповідальність, у таких випадках, несе винна особа, яка є водієм автомобіля чи особа, яка керувала таким автомобілем і з вини такої сталася ДТП. З урахуванням пункту 2.2 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306 (далі - Правила), якщо особа під час керування автомобілем мала посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії та реєстраційний документ на такий, переданий їй власником чи іншою особою, яка на законній правовій підставі використовує цей транспортний засіб, то саме ця особа буде нести відповідальність за завдання майнової шкоди. Шкода, завдана джерелом підвищеної небезпеки, відшкодовується особою, яка на відповідній правовій підставі володіє транспортним засобом, механізмом, іншим об'єктом, використання, зберігання або утримання якого створює підвищену небезпеку (ч 2 ст. 1187 ЦКУ)

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Все консультанты
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470