
Несплата аліментів
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Добрий день! У мене двоє дітей (10 і 15 років). Колишня дружина не платить аліменти. Вона підкупила виконавчу службу і тепер я нічого не можу добитися. Суд теж не допомагає, адже вона там працює головою суда.
Що робити?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
04.04.2024 10:28:23 Спробуйте звернутися до адвоката, щоб отримати консультацію та допомогу у вирішенні цієї ситуації. Важливо мати докази невиплати аліментів, так як це може бути вирішальним фактором у судовому процесі. Також можете звернутися до соціальних служб або органів опіки і піклування за порадою та підтримкою. Не варто втрачати надію, завжди є шляхи вирішення подібних складних ситуацій.
04.04.2024 10:30:45 Доброго дня. Мав такі кейси в своїй адвокатській практиці. Для консультування звертайтесь через менеджера, надам повну інформацію з приводу подальших дій.
04.04.2024 10:35:27 Якщо у вас є виконавчий лист і виконавча не стягує на ним кошти, то напишіть скаргу на державного виконавця для початку до вищого органу. Навпаки, якщо мати дітей займає державну посаду, на неї впливати легше. Написання скарг ніхто не відміняв.
04.04.2024 10:41:51 Доброго дня. На сьогоднішній день ряд важелів, які можливо використати для того щоб зобовязати боржника сплачувати аліменти, а виконавчу службу виконувати свої посадові обовязки. Це можливо зробити шляхом звернень зі скаргами та заявами до керівництва відділу та вищестоящого керівництва, телефонувати на гарячі лінії та звернення зі скаргою до суду. Для ефективного вирішення Вашого питаннь раджу Вам звернутись до відповідного фахівця, який допоможе скасти необхідні скарги та проконтролює викоання виконавчого провадження.
04.04.2024 12:16:24 Доброго дня! Ви маєте право подати на аліменти до іншого суду, оскільки якщо Ваша дружина голова в даному судді не мають права розглядати справи своїх родичів, потрібно писати заяву про зміну суду.
04.04.2024 12:38:46 Добрий день. Для початку варто отримати розрахунок заборгованості зі сплати аліментів, і мати доступ до матеріалів ВП. Це можна зробити як онлайн через сайт АСВП (у постанові про відкриття провадження є номер та ідентифікатор доступу), так і безпосередньо у ДВС. Тут варто враховувати, чи вже на цьому етапі вчиняють Вам перешкоди. Якщо в діях виконавця наявні порушення (бездіяльність) щодо вжиття заходів та накладення відповідних обмежень до боржниці, потрібно звертатися зі скаргою до начальника виконавчої служби або до вищестоящого органу (залежить від того, в кого перебуває провадження). Також, якщо наявні докази злісного ухилення від сплати аліментів, варто звернутися із заявою про вчинення кримінального правопорушення. Переважно, коли виконавця притягують до дисциплінарної відповідальності, він вже не має бажання "прикривати" боржника/-цю.Також, щоб скласти наступні кроки, варто розібрати Вашу ситуацію більш детально, ознайоммвшись з усіма матеріалами виконавчого провадження
05.04.2024 20:58:34 Заява в виконавчу службу про стягнення з зарплатні вказати місце роботи матері і що їй виплачу зарплату державна судова адміністрація відповідного регіона
05.04.2024 21:46:29 скарга на бездіяльність виконавця . заява дбр - Звертайтесь

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470