Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Опікунство і догляд

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 5 минут Количество просмотров: 331
Рейтинг:
0
Дата публикации: 12.05.2023

Недавно нашей команде задали вопрос: “Чим відрізняється опікунство і постійний догляд?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

05.05.2023 12:05:07 Опікунство над повнолітніми можливе виключно над особами визнаними в судовому порядку недієздатними. Це особи з психічними рохладами, що підстверджує відповідна експертиза. Постійний догляд - це догляд, за особою, яка згідно висновку ЛКК його потребує. Якщо використовувати це як підставу для звільнення від мобілізації, то є моменти залежно від того кого ви збираєтесь доглядати.

BASE (Базовая) 34.11
Реклама
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Адвокат
Украина / Ровенская область

i

05.05.2023 12:10:30 Опікунство встановлюється над особою яка згідно рішення суду визнана недієздатною, а постійний догляд за особою, яка за станом здоров'я потребує догляду іншої особи.

BASE (Базовая) 0.11
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Украина / Днепропетровская область

i

05.05.2023 12:31:22 Доброго дня. Опікунство призначається за рішенням суду над людиною визнаною судом недієздатною внаслідок психічного розгляду. Постійний сторонній догляд встановлюється за рішенням ЛКК або МСЕК людині, яка не може самообслуговуватись внаслідок інвалідності, тяжкої хвороби або віку

PRO 68.2
Реклама
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Юрист
Украина / Киев

i

05.05.2023 12:36:21 В Україні опікунство та постійний догляд - це два різні види правового захисту та опіки за особами, які не можуть самостійно діяти у своїх інтересах. Опікунство передбачає призначення опікуна для захисту та представництва інтересів неповнолітньої особи, особи з обмеженими можливостями або особи, яка не може самостійно здійснювати свої права та інтереси. Опікун відповідає за здійснення всіх дій в інтересах підопічного, в тому числі і здійснення операцій з його майном. Постійний догляд передбачає надання особі, яка має обмежені можливості, медичної, соціальної та іншої допомоги з повсякденних потреб. У цьому випадку не призначається опікун, а надання допомоги здійснюється безпосередньо опікуном або рідними, близькими людьми, які несуть таку відповідальність. Якщо вам сподобалась моя відповідь - прошу обрати її як найкращу серед інших.

img
PREMIUM 78.03
Реклама
Студенцов Александр Александрович

i

05.05.2023 12:37:34 Опікунство повязане з позбавленням дієздатності особи, оформляється через суд, займає приблизно пів року. При постійному догляді дієздатність не позбавляється, просто отримується догляд, оформляється через УПСЗН, займає приблизно 2 місяці.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Кирилюк Сергій
Кирилюк Сергій
Юрист
Украина / Киев

i

05.05.2023 13:17:00 Доброго дня. Опіка-це дуже тривалий та складний процес. Для початку потрібно позбавити людину дієздатності, через суд, а вже потім подаватись на опіку. Постійний догляд простіше, без суду, за заявою людини, над якою встановлюється догляд. Дякую.

BASE (Базовая) 34.02
Реклама
Яценко Олена Володимирівна
Яценко Олена Володимирівна
Юрист
Украина / Сумская область

i

05.05.2023 15:17:00 Доброго дня! В Україні передбачені два варіанти офіційного піклування: • опіка; • постійний догляд (піклування, патронаж). Опіка встановлюється над малолітніми особами (віком до 14 років, які є сиротами або позбавлені батьківського піклування), та особами, які визнані недієздатними. Піклування встановлюється над неповнолітніми особами (віком від 14 до 18 років, які є сиротами або позбавлені батьківського піклування) та особами, цивільна дієздатність яких обмежена. Тобто опікун призначається, якщо особа визнається повністю недієздатною. Піклувальник призначається, коли дієздатність літньої людини обмежена.

BASE (Базовая) 54.95
Реклама
Левченко Владислав
Левченко Владислав
Юрист
Украина / Киев

i

09.05.2023 10:35:42 Доброго дня. При оформленні опукунства. Потрібно визнати людину непридатною через суд і вона повинна буде проживати разом з вами. Опікунство оформити простіше. не потрібно звертатися до суду. І людани яя потребує опікунства може проживати окремо

BASE (Базовая) 0
Реклама
Степанюк Андрій
Степанюк Андрій
Юрист
Украина / Волынская область

i

11.05.2023 12:43:25 В Україні передбачені два варіанти офіційного піклування: 1. опіка — це передбачена для недієздатних осіб; 2. постійний догляд (піклування, патронаж) — його умови узгоджуються з патронованою особою і прописуються в договорі.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Boyko Vasyl Vasyl
Boyko Vasyl Vasyl
Арбитражный управляющий
Украина / Винницкая область

i

image
image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.