Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Отримання спадку

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 6 минут Количество просмотров: 971
Рейтинг:
0
Дата публикации: 11.01.2023

Недавно нашей команде задали вопрос: “Чи маю я право на частину батьківської квартири, якщо я там не прописана. А квартира приватизована на батьків і брата. Власником квартири є батько.”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

06.01.2023 10:52:11 прописка у квартирі разом зі спадкодавцем лише вирішує питання прийняття спадщини. якщо ви прописані разом зі спадкодавцем ви приймаєте спадщину так би мовити автоматично. якщо ж ви не прописані вам необхідно протягом шести місяців після смерті спадкодавця звернутися до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини. рекомендація у будь якому випадку обов'язково звертайтесь із заявою про прийняття спадщини протягом місяців до нотаріуса. якщо квартира приватизована, вона повинна була бути приватизована на всіх членів сім'ї які були прописані на момент приватизації. якщо ж власником квартири (вона була приватизована) тільки на батька після його смерті ви маєте право на частку у квартирі в порядку спадкування. згідно ст. 1261 ЦК України У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця. (наголошу за законом ви маєте право на частку) ви можете не отримати свою частку якщо батьки склали заповіт на ін. людину або уклали спадковий договір або договір довічного утримання.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Мирошниченко Максим
Мирошниченко Максим
Юрист
Украина / Полтавская область

i

06.01.2023 10:54:34 Маєте.

BASE (Базовая) 0.05
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Украина / Днепропетровская область

i

06.01.2023 11:17:42 Добрий день!!! Для надання детальної відповіді необхідно більше конкретики. Чи квартиру на даний час вже приватизували, хто є власниками квартири, чи був складений заповіт, і т.д. Для отримання повної консультації можете зв'язатись із юристом 682447891 З повагою Юрист ВАСИЛЬ Сидорук

BASE (Базовая) 0
Реклама
Сидорук Василь
Сидорук Василь
Юрист
Украина / Винницкая область

i

06.01.2023 11:29:17 Доброго дня. Власниками квартира є ті особи, на яких проведена приватизація і які записані у свідоцтві про право власності на квартиру. Ви можете мати право на частку квартири лише як спадкоємець після смерті одного із батьків. Частка померлого родича поділиться між вами та Вашим братом.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Молявчик Олексій
Молявчик Олексій
Юрист
Украина / Винницкая область

i

06.01.2023 12:16:30 Доброго дня. Ви маєте право на отримання спадщини частки батька на загальних умовах, за відсутності заповіту, незалежно від того прописані Ви в квартирі

PRO 68.22
Реклама
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Юрист
Украина / Киев

i

06.01.2023 13:32:04 Звичайно, що маєте право. Те, що Ви зареєстровані за іншим місцем, не позбавляє Вас права на отримання спадщини. При чому Ви належите до першої черги спадкоємців.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Кирда Вячеслав Володимирович
Кирда Вячеслав Володимирович
Юрист
Украина / Черниговская область

i

06.01.2023 14:04:41 Якщо не буде заповіта від батька на когось, то маєте право на половину (перша черга спадкування за законом - діти, дружина, батьки)

BASE (Базовая) 34.08
Реклама
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Адвокат
Украина / Ровенская область

i

06.01.2023 14:45:59 У разі якщо немає заповіту на частину батьківськівсьі квартири,Ви маєте право на спадщину за законом. Вам потрібно подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса,у якого відкрита спадкова справа

BASE (Базовая) 0
Реклама
Андрющенко Анна
Андрющенко Анна
Юрист
Украина / Киев

i

08.01.2023 22:28:47 Спадкування здійснюється за заповітом або за законом. Реєстрація місця проживання є лише фактом, який підтверджує місцезнаходження особи і жодним чином не може вплинути на володіння нерухомістю, право на яку документально підтверджено в установленому законодавством порядку. Спадкоємці за усною угодою між собою, якщо це стосується рухомого майна, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них. Спадкоємці за письмовою угодою між собою, посвідченою нотаріусом, якщо це стосується нерухомого майна або транспортних засобів, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них.

BASE (Базовая) 34.02
Реклама
Неофіта ДМИТРО Богданович
Неофіта ДМИТРО Богданович
Юрист
Украина / Львовская область

i

image
image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.