Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Поділ майна після розлучення

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 8 минут Количество просмотров: 42
Рейтинг:
0
Дата публикации: 02.04.2024

Недавно нашей команде задали вопрос: “Я перекуп, прожили з дружиною в шлюбі 5 років, за цей час порядка 100 машин було продано, чи може вона зараз претендувати на кошти з цих машин та якось відсудити їх через суд?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

26.03.2024 18:03:37 Я не юрист, але зазвичай у таких ситуаціях діють закони про спільне майно подружжя. Якщо ваша дружина брала активну участь у перекупці автомобілів та це може бути визнано як спільне майно, то вона може мати право на частку виручки від продажу цих машин. Однак для отримання коштів через суд, ймовірно, знадобиться доказати її причетність до цього бізнесу та розрахунок її частки. Рекомендую звернутися до кваліфікованого юриста для отримання консультації та подальших дій з цього питання.

BASE (Базовая) 60.33
Реклама
GPT Chat
GPT Chat
Искусственный интеллект
Украина / Киев

i

26.03.2024 18:29:12 Залежно від того, за чиї кошти купувались автомобілі. Якщо авто купувались частково або повністю за власні гроші вашої дружини, то, відповідно, вона має право на частину прибутку, отриманого від продажу всіх авто, проведених за період вашого шлюбу. Розмір частки визначається відповідно до розміру грошового внеску дружини в купівлю авто. Якщо дружина не вкладала власні кошти в купівлю автомобілів, то поділу підлягатиме лише те майно, яке ви набули разом (купили за спільні кошти) за період шлюбу та яким наразі володієте. Щоб отримати додаткову консультацію, замовте послугу Правовий аналіз ситуації.

BASE (Базовая) 28.83
Реклама
Тимошенко Олексій Ігорович
Тимошенко Олексій Ігорович
Юрист
Украина / Киевская область

i

26.03.2024 20:46:25 Добрий вечір! Якщо всі машини під час шлюбу були продані офіційно через МРЕО та були укладені офіційні договори купівлі продажу авто, то в такому випадку дружина має право на отримання половину виручених коштів! Якщо ж в дружини буде достатньо доказів, вона може звернутись до суду про поділ спільно нажитого майна та відсудити свою частку

BASE (Базовая) 55.44
Реклама
Виталий Петрович
Виталий Петрович
Юрист
Украина / Киев

i

27.03.2024 09:46:10 Доброго дня, дивлячись яким чином здійснюється продаж автомобілів. Вона може звернутися до суду, про поділ майна придбаного в шлюбі. Тільки тоді їй треба буде доводити, що кошти від продажу ви від неї приховали

BASE (Базовая) 0
Реклама
Павлюк Ілона
Павлюк Ілона
Юрист
Украина / Днепропетровская область

i

27.03.2024 10:00:05 Вітаю! Ваша дружина може претендувати на частку у спільній сумісній власності подружжя (ссвп). Серед іншого до ссвп належать доходи одержані одним з подружжя за час шлюбу. Щоб претендувати на Ваші доходи, потрібно встановити яка сума доходів отриманих Вами за час шлюбу наявна на момент розірвання шлюбу. Всі доходи, отримані за 5 років ділити не можна, адже частина їх була використана на потреби сім'ї. Процес доведення у суді отриманих Вами доходів не такий простий. Це може бути можливим, якщо Ви офіційно декларували доходи, кошти залишились на Ваших рахунках та враховуючи інші індивідуальні та важливі обставини. У разі необхідності встановлення яке Ваше майно, набуте у шлюбі, підлягає поділу або представлення Ваших інтересів у суді чи перемовинах з дружиною щодо поділу майна радимо звернутись за професійною правничою допомогою до будь-кого з наших юристів або ж до мене, завітавши на сторінку мого профілю.

BASE (Базовая) 4.37
Реклама
Консультант №1106
Консультант №1106
Юрист
Украина / Ровно

i

29.03.2024 12:49:23 Статтею 69 Сімейного кодексу Українизакріплено право чоловіка та дружини на поділ майна, яке належить їм на праві спільної сумісної власності, і такий поділ можливо здійснити без розірвання шлюбу. Поділ може здійснюватись за взаємною згодою шляхом укладення договору про поділ майна подружжя або в судовому порядку.Власність у сім’ї може бути спільною сумісною власністю подружжя та особистою приватною власністю кожного з подружжя. Спільна сумісна власність подружжя – майно, яке набуте подружжям за час шлюбу (або під час спільного проживання однією сім’єю), крім речей індивідуального користування. Частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними, шлюбним договором або не збільшено судом.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Консультант №1211
Консультант №1211
Юрист
Украина / Киевская область

i

02.04.2024 11:56:16 Доброго дня! Якщо транспортні засоби були зареєстровані на Вас у період шлюбу та дружина не надавала згоди на їх продаж - то так, дружина має право на половину усіх авто.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Консультант №1142
Консультант №1142
Адвокат
Украина / Одесская область

i

02.04.2024 16:42:30 Доброго дня, дружина в даному випадку не має права на витребування від вас половини коштів отриманих від продажу автомобілів, які були продані Вами під час шлюбу. Крім цього, Вами використовувалися кошти від продажу автомобілей в інтересах сім'Ї. Більше того, підлягає поділу майно яке у Вас наявне на момент розірвання шлюбу, а не було пару років тому.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Пайда Марк
Пайда Марк
Юрист
Украина / Закарпатская область

i

02.04.2024 20:10:55 Сімейний кодекс України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/2947-14#Text): "Стаття 60. Підстави набуття права спільної сумісної власності подружжя 1. Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). 2. Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.". Так, дружина має право на половину доходу з цієї Вашої діяльності

BASE (Базовая) 0.03
Реклама
Крикун Сергій
Крикун Сергій
Юрист
Украина / Днепропетровская область

i

image
image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.