
Позапланова перевірка
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Я директор приватного підприємства, до нас прийшла позапланова перевірка. Чи можна її оскаржити? Як діяти в такій ситуації?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
18.01.2022 17:10:46 У результаті проведеної перевірки посадовими особами контролюючого органу за фактом встановлених порушень складається акт, а у випадку їх відсутності – довідка. Якщо Ви не погоджуєтесь із висновками перевіряючих та зафіксованими ними фактами, то має законні підстави ініціювати їх оскарження. Оскарження може бути адміністративне в досудовому порядку та судовому. Вам обов'зково треба буде підписати акт про порушення, який Вам надасть перевіряючий і потім на підставі цього акту оскаржувати дії перевіряючих. (Вам треба було вказати яка саме перевірка до Вас нагрянула: Податкова, Держпраці, Прокуратура і т.д.) До кожної перевірки свої вимоги та процедури оскарження. Дякую.
18.01.2022 17:13:16 Особливість полягає в тому, що вони призначені для перевірки окремих питань, не передбачені певним планом і можуть проводитися без обмеження їх кількості чи періодичності. Вони приходять коли отримано інформацію про порушення платником податкового законодавства або недостовірні відомості в податкових деклараціях, якщо платник не надасть аргументовану відповідь на запит податкового органу. Відмова у наданні пояснень та документів – це беззаперечно більш ризиковий варіант дій для платника, оскільки майже завжди матиме результатом призначення позапланової перевірки. Навпаки дипломатична відповідь і надання деталізованих пояснень та документів (або їх частини) зменшує ймовірність призначення перевірки, хоча, на жаль не усуває його.Якщо платник вважає перевірку незаконною, у нього є два шляхи можливих дій:відмова в допуску до перевірки і подальше оскарження наказу в суді; допуск до перевірки та подальше оскарження її результатів, в тому числі з посиланням на порушення підчас перевірки
20.01.2022 15:37:02 Оскарження наказу про проведення перевірки не є належним та ефективним способом захисту права платника податків. Про це йдеться в постанові ВП ВС від 8 вересня 2021 року у справі № 816/228/17, повідомила прес-служба Суду. Велика Палата Верховного Суду відступила від висновку, викладеного Верховним Судом України у постанові від 27 січня 2015 року (справа № 21-425а14), згідно з яким невиконання вимог п. 78.1 ст. 78 та п. 79.2 ст. 79 Податкового кодексу щодо підстав та умов здійснення документальної позапланової перевірки призводить до визнання такої перевірки незаконною та відсутності правових наслідків такої.
21.01.2022 12:38:28 Про сожливість оскарження результатів позапланової перевірки залежить від результату проведення та рішення, які виніс податковий орган. Можливе оскарження в будь якому випадку в адміністративному та судомову порядку. Для надання більш детальної відповіді потрібно надати відповідь на питання про результати перевірки ?

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470