Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Право опіки

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 6 минут Количество просмотров: 329
Рейтинг:
0
Дата публикации: 24.03.2023

Недавно нашей команде задали вопрос: “Як встановити опіку над мамою?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

17.03.2023 12:45:46 Отримати в лікарні документи що мама потребує опіки і ваш стан здоровя даж змогу забезпечити опіку. Отримати в Орн=гані опіки і піклування погодження. Подання позову до суду про встановлення опіки (тоді суд призначить експертизу), в результаті - встановить опіку.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Кирилюк Сергій
Кирилюк Сергій
Юрист
Украина / Киев

i

17.03.2023 12:48:04 Можете, якщо мати має психічні проблеми. Думаю опіка в даному випадку є малоймовірною, оскільки для неї потрібно, аби мама мала психічні проблеми. Обов'язковою умовою є визнання її недієздатною, чому має передувати судово-психіатрична експертиза. Тому якщо у мами є саме психічні проблеми, тоді шанси на визнання її недієздатною дійсно є. Для цього спочатку потрібно звернутись до органу опіки та піклування, а потім до суду. Маю переконання, що все таки Ви мали на увазі постійний догляд, а тому тут потрібно знати більше деталей.

BASE (Базовая) 0.01
Реклама
Кирда Вячеслав Володимирович
Кирда Вячеслав Володимирович
Юрист
Украина / Черниговская область

i

17.03.2023 12:53:08 Доброго дня! Необхідно звернутися до органу опіки та піклування вашого району в якому ви проживаєте.

BASE (Базовая) 54.99
Реклама
Левченко Владислав
Левченко Владислав
Юрист
Украина / Киев

i

17.03.2023 13:27:04 Відповідно до Цивільного кодексу України опіка встановлюється над фізичними особами, які визнані недієздатними. Відповідно до Цивільного кодексу України, обмежити дієздатність людини можна лише в судовому порядку. Тобто Ви маєте звернутися до суду із заявою про визнання Вашої мами недієздатною. Суд встановлює опіку над фізичною особою у разі визнання її недієздатною і призначає опікуна за поданням органу опіки та піклування.

BASE (Базовая) 0.11
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Украина / Днепропетровская область

i

17.03.2023 16:10:57 Опіка встановлюється тільки над недієздатними особами. А недієздатними особами є психічно хворі люди і все. Якщо вам для звільнення від мобілізації, то треба постійний догляд. Для цього мамі треба довідки ЛКК про потребу в постійному догляді і скласти акт про здійснення постійного догляду.

BASE (Базовая) 34.11
Реклама
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Адвокат
Украина / Ровенская область

i

17.03.2023 20:26:26 Щоб оформити опікунство, потрібно звернутись до органів опіки та піклування за своїм місцем проживання або місцем проживання дитини (літньої людини). Там потрібно подати заяву і пакет необхідних документів, після чого буде ухвалене рішення про встановлення опіки. Термін розгляду документів — один місяць.

img
PREMIUM 60.07
Реклама
Боревич Мария
Юрист
Украина / Киев
Боревич Мария

i

18.03.2023 15:46:52 Добрый день вам нужно найти адвоката по семейным делам и он поможет вам разрешить вашу ситуацию.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Мельнікова - Сурма Тамара
Мельнікова - Сурма Тамара
Юрист
Украина / Киев

i

18.03.2023 22:05:37 Виключно в судовому порядку. Стаття 62 Цивільного Кодексу України визначає, що опіка встановлюється за місцем проживання фізичної особи, яка потребує опіки, або за місцем проживання опікуна. Згідно зі ст. 63 Цивільного Кодексу України опікуном або піклувальником може бути лише фізична особа з повною цивільною дієздатністю. Фізична особа може бути призначена опікуном або піклувальником лише за її письмовою заявою. Опікун або піклувальник призначаються переважно з осіб, які перебувають у сімейних, родинних відносинах з підопічним, з урахуванням особистих стосунків між ними, можливості особи виконувати обов’язки опікуна чи піклувальника. Відповідно до ст. 55 Цивільного Кодексу України, опіка та піклування встановлюється з метою забезпечення особистих немайнових та майнових прав та інтересів малолітніх осіб, також повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки.

BASE (Базовая) 0.05
Реклама
Пуха Наталія Станіславівна
Пуха Наталія Станіславівна
Юрист
Украина / Ровенская область

i

22.03.2023 12:48:04 Доброго дня. Перед тим як оформлювати опіку, необхідно довести, що батьки потребують вашого повного піклування. Тобто їх мають визнати недієздатними.Тобто ви маєте звернутися до суду із заявою про визнання батьків недієздатними. Лише після цього можна звертатися в інші органи.Після того як суд визнав особу недієздатною, її потенційний опікун має звернутися до органів опіки з пакетом документів: заява; копія та оригінал паспорта; медична довідка; автобіографія; свідоцтво про шлюб (за наявності); довідка про доходи; довідка про відсутність судимості; документи про наявність житлоплощі; згода сім’ї на спільне проживання. Протягом семи днів після подання заяви органи опіки перевіряють житлові умови та визначають, чи немає перешкод для призначення опіки.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Степанюк Андрій
Степанюк Андрій
Юрист
Украина / Волынская область

i

image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.