Розлучення жінка в Україні, чоловік ні
Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. Підкажіть, як правильно вчинити, хочу розлучитись, чоловік буквально втік від війни .. на зв‘язок виходить, чи можемо ми розлучитись, що для цього робити ?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
02.12.2022 15:11:52 Вітаю, необхідно подати позовну заяву про розірвання шлюбу до суду!
02.12.2022 15:16:02 Вітаю. Найбільш простим варіантом розлучення з чоловіком, який перебуває за кордоном - розірвання шлюбу в судовому порядку. Це зумовлено тим, що оформлення довіреностей та іншої документації для пред'явлення до РАЦСу - досить тривалий і складний процес. Розірвання шлюбу в судовому порядку набагато простіше, тому що в процесуальному праві не передбачена обов'язкова присутність позивача під час подання заяви. Завдяки цьому нюансу можливе направлення всіх документів до органу судової влади за місцем проживання або прописки. Перед тим, як дружині розлучитися в Україні, якщо чоловік за кордоном, слід звернутися до сімейного адвоката, бо інакше сприятливий результат процесу розірвання шлюбу малоймовірний.
02.12.2022 15:41:00 Доброго дня. Якщо у Вас є неповнолітні діти то розлучитись ви можете в судовому порядку, при цьому явка чоловіка на суд та його згода на розлучення значення не має. Якщо дітей не має і чоловік знаходиться за межами України, або не бажає розірвати шлюб, то розірвання шлюбу також можливо в судовому порядку. У випадку якщо він знаходиться в Україні, не має дітей і він згоден на розлучення, то розірвання шлюбу можливе через РАЦС, шляхом подання заяви про розлучення з нотаріально посвідченим підписом
02.12.2022 16:43:08 доброго дня. так ви можете розлучитися. вам необхідно звернутися до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу у якій ви будете позивачем, а чоловік відповідачем. звертатися до суду необхідно за місце реєстрації чоловіка. якщо чоловік згоден розлучитися можна його просити аби він подав до суду заяву якою підтримує позов та просить розлучення.
02.12.2022 17:42:24 Написати позовну заяву до суду. Де чоловік не важливо, адже ви не зобов'язані за ним слідкувати. Де приписаний, за тією адресою будете до нього звертатися з вимогою про розірвання шлюбу. ПОтрібне свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дитини (якщо є), поспорт, код, сплата судового збору
02.12.2022 18:05:38 Подавайте позовну заяву про розлучення до суду.
02.12.2022 19:16:23 Так, позов про розлучення до суду за місцем реєстрації/прописки чоловіка. Якщо є діти/дитина, що проживає з Вами, то можна за місцем Вашого проживання. Процедура займає близько трьох місяців. Судовий збір орієнтовно 900 грн.
02.12.2022 19:21:40 Вітаю. розлучись можна через суд і через ДРАЦС (потрібно рішення про встановлення факту безвісти зниклим чоловіка)
02.12.2022 20:01:33 Вітаю. Так, можете розлучитись. Але процедура розлучення у Вашому випадку залежить від багатьох нюансів: чи є згода обох на розлучення? Чи є у Вас спільні діти і так далі? Загалом, якщо діти є, розлучення можливе тільки через суд. Якщо дітей немає, можна розлучитись через РАЦС, але потрібна згода обох. Якщо згоди немає, тоді також тільки через суд.
02.12.2022 22:37:24 Все просто, звертаєтесь до адвоката, він готує позовну заяву до суду, суд призначає справу до розгляду. Якщо пошта не може вручити документи зі суду чоловіку через його відсутність, суд розміщує оголошення про дату та час розгляду справи на сайті суду, тоді чоловік вважається повідомленим. Якщо вказуєте в позовній заяві актуальний номер телефону чоловіка, то суд ще й посилає йому смс. Дві неявки чоловіка і суд виносить заочне рішення про розірвання шлюбу.
03.12.2022 18:13:01 Якщо він зареєстрований в Україні то це можливо, хоча процес ускладнений. В судовому порядку треба подати позов та певні клопотання для можливості розгляду справи в заочного порядку. Можу допомогти якщо бажаєте
03.12.2022 18:34:49 Якщо наявні неповнолітні діти, то виключно в судовому порядку. Якщо дітей немає то шляхом подачі заяви в РАЦС . Подружжя, яке не має дітей, має право подати до РАЦС заяву про розірвання шлюбу. Якщо один із подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву, то її, нотаріально засвідчену або прирівняну до неї, від його імені може подати другий з подружжя. Строк розгляду такої заяви - 1 місяць (ст. 106 Сімейного кодексу). Документи для подачі до суду: позовна заява про розлучення копія свідоцтва про народження дитини/дітей (при наявності дітей) квитанція про оплату судового збору оригінал Свідоцтва про шлюб копія паспорта та ідентифікаційного коду Позивача та Відповідача копія позовної заяви та всіх додатків для Відповідача
04.12.2022 11:34:22 В такому випадку сторона, яка перебуває за кордоном може надати нотаріально завірену заяву про розірвання шлюбу. Така заява подається в органи ДРАЦС разом із заявою того з подружжя, який знаходиться в Україні. Тобто, на підставі спільних заяв шлюб припиняється. Але розірвання шлюбу в судовому порядку набагато простіше, тому що в процесуальному праві не передбачена обов'язкова присутність позивача під час подання заяви. Завдяки цьому нюансу можливе направлення всіх документів до органу судової влади за місцем проживання або прописки.
04.12.2022 20:00:47 Доброго вечора. У відповідності до статті 106 Сімейного кодексу України подружжя, яке не має дітей, має право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання шлюбу. Якщо один із подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву про розірвання шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану, таку заяву, нотаріально засвідчену або прирівняну до неї, від його імені може подати другий з подружжя. Орган державної реєстрації актів цивільного стану складає актовий запис про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання такої заяви, якщо вона не була відкликана. Якщо у вас є неповнолітні діти та у випадку коли ваш чоловік не згідний на розірвання шлюбу відповідно до статті 110 СК позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя. Тобто, ви можете подати позов про розірвання шлюбу до суду. Якщо ваш чоловік не буде з'являтись і не писатиме в суд, заяви про визнання позову, то суд винесе заочне рішення.
05.12.2022 12:16:58 Доброго дня. Відповідно до вимог ЦПК України Ви можете подати позов про розірвання шлюбу за останнім відомим Вам місцем проживання Вашого чоловіка. Якщо у Вас на утриманні є неповнолітні діти, Ви маєте право подати позов за місцем Вашого проживання з дітьми.
05.12.2022 13:33:30 Доброго дня! Ви можете подати позовну заяву в суд!
05.12.2022 14:06:22 Доброго дня. Розлучитися можна через суд. Якщо необхідна допомога, звертайтесь
05.12.2022 17:39:56 Якщо подружжя є громадянами України і шлюб було укладено в Україні, то його розірвання може відбуватися на батьківщині незалежно від країни перебування. Але кожна справа є індивідуальною та залежить від деяких особливостей. Зокрема, це наявність у подружжя дітей та взаємної згоди на розірвання шлюбу. Якщо один із подружжя знаходиться за кордоном. В такому випадку сторона, яка перебуває за кордоном може надати нотаріально завірену заяву про розірвання шлюбу. Така заява подається в органи ДРАЦС разом із заявою того з подружжя, який знаходиться в Україні. Тобто, на підставі спільних заяв шлюб припиняється. Але це можливо лише за умови, що подружжя не має неповнолітніх дітей. Якщо відсутня згода одного з подружжя на розірвання шлюбу. У такому випадку процес розірвання шлюбу можливий виключно в судовому порядку. Особа, яка знаходиться в Україні, подає позовну заяву про розірвання шлюбу до суду.
06.12.2022 23:35:23 Добрий вечір. Все можна без участі сторін. Подумати чи залишаете Призвище чоловіка чи ні та вказати за якою адресою проживатимуть діти З Вас квитанція на судовий збір 992.40 грн. паспорт код чоловіка та Ваш довідка про реєстрацію проживання свідоцтво про народження дітей + ваше бажання 3000грн і буде рішення про розлучення
07.12.2022 13:53:56 Доброго дня, так, можете, потрібно звернутись з заявою про розірвання шлюбу до суду за місцем реєстрації чоловіка
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470