
Самовільне залишення частини
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Я військовий. Був на лікуванні по пораненню в 22 році. Всі документи які підтверджують є. Після лікування, не було ВЛК, повернувся до служби. Через рік мені приходить сповіщення про судове засідання по СЗЧ, яке нібито було 22 року. Що робити?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
09.08.2024 17:03:33 Спершу вам потрібно звернутися до свого адвоката або представника, який може допомогти вам у цій ситуації. Важливо мати всю необхідну документацію щодо вашого поранення та лікування, щоб підтвердити ваш статус ветерана. Також варто звернутися до службового адвоката чи консультанта для отримання правової допомоги. Призначене судове засідання може бути пов'язане з будь-якими іншими обставинами, тому важливо ретельно дослідити всю ситуацію та прийняти всі необхідні заходи для захисту своїх прав. Не забувайте про свої права як ветерана, і завжди боротьба за них.
09.08.2024 17:11:15 Якщо рішення прийнято не на вашу користь, ви можете оскаржити його в суді. Оскарження адміністративного протоколу в судовому порядку відбувається шляхом подання позовної заяви до суду. Позовна заява може бути подана особисто, поштою або через офіційний веб-портал судової влади. (Звертайтесь с приводу написання позовної заяви, допоможу!)
10.08.2024 14:29:18 Вітаю, Вам потрібно мати на руках всі документи (медичні виписки, епікризи, дані про відпустку), тобто все, що може підтвердити кожен день Вашого перебування не у військовій частині - не на службі. Все залежить від періоду, який вказується про СЗЧ. Краще звернутися до адвоката по кримінальних справах, щоб він зміг ознайомитися з матеріалами справи та підготувати від Вас відповідні пояснення, заперечення тощо.
10.08.2024 17:12:33 Доброго дня! Вам потрібно укласти угоду з адвокатом, яким ознайомиться з матеріалами справи та буде захищати Вас у суді. Військовослужбовець, стосовно якого проводиться службове розслідування, має право: • знати підстави проведення службового розслідування; • бути ознайомленим про свої права та обов’язки під час проведення службового розслідування; • давати усні, письмові або за допомогою технічних засобів пояснення, подавати документи, які стосуються службового розслідування • з дозволу командира (начальника) отримувати копії документів, • порушувати клопотання про витребування та долучення нових документів, видань, інших матеріальних носіїв інформації; • висловлювати письмові зауваження та пропозиції • ознайомлюватися з актом службового розслідування (у частині, що його стосується) після розгляду командиром (начальником); • оскаржувати рішення, прийняте за результатами службового розслідування З повагою, юрист Дерій В.О.!
14.08.2024 20:20:58 Доброго вечора, потрібно дивитись по датах! Якщо СЗЧ у Вас рахується в ті дати, коли Ви були на лікуванні - все просто - потрібно написати в суд заяву або клопотання та долучити до нього копії медичних документів. Якщо ж справа на етапі досудового розслідування - Вам потрібно подавати заяву з медичними документами вдповідно до органів досудового розслідування

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470