
Сімейне право
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Здравствуйте.Если есть решение суда о начислении алиментов,но исполнительный лист не был доставлен в исполнительную службу,и умер плательщик ,то должна ли я оплатить долг по алиментам,вступая в наследство умершего сына”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
28.07.2023 15:39:52 Я не юрист, но могу дать общую информацию. Если умерший сын был должником по решению суда о начислении алиментов, то его наследниками могут стать его наследники по закону или по завещанию. В этом случае, вы как наследник можете быть ответственным за оплату долга по алиментам, если он не был уплачен до смерти плательщика. Однако, важно отметить, что правила и процедуры наследования и исполнения решений суда могут различаться в разных странах и юрисдикциях. Рекомендую обратиться к квалифицированному юристу или юридической консультации для получения точной информации и советов, соответствующих вашей конкретной ситуации.
28.07.2023 15:44:36 Наявна на момент смерті спадкодавця заборгованість зі сплати аліментів на дитину входить до складу спадщини, а спадкоємці такого платника зобов'язані погасити заборгованість за рахунок наявних активів спадкової маси.
28.07.2023 15:55:00 Доброго дня! Ні, оскільки для стягнення аліментів необхідно щоб було відкрито виконавче провадження. У вашому випадку цього немає , а тому законних підстав для стягнення з Вас боргу по аліментів немає, тому наразі Ви не успадковуєте даний борг.
28.07.2023 22:12:57 Разом з активами отримує і борги.
29.07.2023 09:28:30 Доброго дня! Так, повинні. Приймаючи спадщину, до спадкоємця переходять всі права та обовязки спадкодавця, окрім тих, що нерозривно повязані з ним. Аліменти стягуються безспосередньо з батька/матері дитини, на її утримання до досягнення повноліття. Отже, обовязок сплати аліментів нерозривно пов’язаний з батьком/матір’ю дитини, а відтак такі обовязки не переходять до спадкоємців! Однак зазначене не стосується наявної заборгованості по сплаті аліментів. Від погашення заборгованості по аліментам не може звільнити жодна обставина. Тому спадкоємці зобовязані погасити заборгованість по аліментам. Важливо: спадкоємець зобовязаний погасити борги померлого виключно в межах вартості спадкової маси (майна, майнових прав, які переходять у спадок).
29.07.2023 19:58:50 Добрий день. Якщо його колишня дружина подать у виконавчу службу виконавчий лист, та йому нарахують борг, то тоді так. Так як наразі не відкрито виконавче провадження, та він не внесено до боржників, то ви сплачувати нічого не будете. Але на майно претендує також і його дитина.
30.07.2023 19:28:40 Потрібо розуміти чи знав він взагалі про те що було таке рішення. Однак Вам потрібно надати документи до виконавчої служби про смерть сина, а вони в свою чергу мають взагалі закрити проваження та відповідно зняти обмеження якщо такі встановлювались. Після цього вступайте у спадщину.
31.07.2023 12:48:02 Добрий день, пісяля того як ви приймети спадщину вам також перейде і зобов'язання по сплаті боргу по аліментах.

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470