Усиновлення
Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня, я живу з чоловіком громадянським шлюбом 10 років, в мене є двоє рідних дітей, хочу щоб мій чоловік їх усиновив, і щоб це було прописано в паспортах, чи можливо це зробити?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
02.03.2023 12:47:07 Доброго дня. Спочатку потрібно через суд позбавити біологічного батька батьківських прав. Це процедура не проста. Якщо вийте, тоді Ваш нинішній чоловік може усиновити дітей. Дякую.
02.03.2023 13:11:19 ЯКщо громадянським шлюбом, то усиновити ваш чоловік ваших дітей не може. "Якщо дитина має лише матір, вона не може бути усиновлена чоловіком, з яким її мати не перебуває у шлюбі"
02.03.2023 13:15:36 Доброго дня. У вас є два варіанти: ‐ позбавити батьківства попереднього чоловіка; - виключити з актового запису про народження дітей відомості про батька дітей; Проте це дуже клопіткий процес і без поважних на те причин зробити це не реально, хіба, якщо батько дитини сам не буде проти піти на такі кроки.
02.03.2023 13:29:16 Доброго дня Вам потрібно звернутися із заявою до Служби у справах дітей при міській раді надати необхідний пакет документів6 1. Копію документа, що посвідчує особу; 2.Копія свідоцтва про шлюб; 3.Висновок про стан здоров'я; 4.Довідка про відсутність судимості; 5.Копія свідоцтва про народженння дитини; 6.Згода батьків на усиновлення дитини нотаріально засвідчена. Комісія надає висновок, після цього Ви подаєте заяву до суду
02.03.2023 14:09:40 Облік дітей, які можуть бути усиновлені, здійснюється службами у справах дітей та Нацсоцслужбою. Відповідно до статті 207 Сімейного Кодексу України усиновленням є прийняття у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадків, коли усиновлення здійснюється громадянином України дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України, або якщо усиновлювач не є громадянином України чи усиновлення дитини, яка є громадянином України здійснюється іноземцем. Громадяни України, які бажають усиновити дитину, звертаються з письмовою заявою про взяття їх на облік кандидатів в усиновлювачі до служби у справах дітей за місцем проживання дитини. Заяву повинно бути написано в присутності працівника служби у справах дітей та засвідчено ним. .
02.03.2023 14:36:12 Доброго дня! Для початку потрібно позбавити батьківських прав біологічного батька, така процедура здійснюється у судовому порядку за наявності відповідних підстав. Лише після цього, ваш чоловік з яким ви проживаєте матиме підстави для всиновлення дітей.
02.03.2023 15:17:16 Доброго дня. Так, зробити можливо. Усиновлення є прийняття усиновлювачем у свою сім’ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду. Усиновлювачем дитини може бути дієздатна особа віком не молодша двадцяти одного року, за винятком, коли усиновлювач є родичем дитини.
02.03.2023 15:42:43 Громадяни України, які бажають усиновити дитину, звертаються з письмовою заявою до служби у справах дітей за місцем свого проживання. Заява може бути написана в присутності працівника служби у справах дітей та засвідчена ним.
02.03.2023 15:57:52 Доброго дня. Для вирішення Вашого питання Вам необхідно звернутись в органи опіки та піклування, де отримати перелік документів. необхідний для надання висновку про доцільність усиновлення. Після цього необхідно підготувати заяву до суду за місцем Вашого проживання для ухвалення судом рішення про усиновлення.
02.03.2023 17:00:48 Добрый день находясь в гражданском браке 10 лет и если отец не являться родным отцом. Вам нужно вступить с вашим гражданским мужем в законный брак и только на основании этого вам разрешат усыновление. В паспортах это не прописываетса.
02.03.2023 18:08:23 Так якщо діти записані без батька вбо його позбавлено батьківських прав
03.03.2023 18:29:11 Згідно з Сімейним кодексом України, якщо дитина має лише матір, вона не може бути усиновлена чоловіком, з яким її мати не перебуває у шлюбі. Якщо такі особи проживають однією сім'єю, суд може постановити рішення про усиновлення ними дитини. Тобто чоловік може усиновити Ваших дітей. Зверніть увагу, що факт фактичних шлюбних відносин також буде встановлюватися судом (свідки, документи тощо). Реєстрація шлюбу значно спростить процедуру. Від батька (рідного) дітей потрібно отримати згоду або надати документ про його відсутність, чи позбавлення батьківських прав чи запис дитини без даних про батька). В залежності від віку, може бути потрібна також згода дитини. Органи опіки готують висновок, з яким звертаєтесь до суду. На підставі рішення суду вносяться зміни до актового запису про народження дитини та видається нове свідоцтво про народження.
06.03.2023 13:42:22 Звертайтесь до служби в справах дітей для детального розяснення, там багато нюансів з цього приводу.
06.03.2023 16:46:24 Вам необхідно звернутися з заявою до органу опіки та піклування, псля цього отримати відповідний висновок та звернутися до суду.
06.03.2023 22:06:09 Таке можливе,якщо батько дітей позбавлений батьківських прав або помер.Заява готується в суд,обов’язково залучається орган опіки та піклувнння .В заяві ставиться питання про зміну даних дітей.
06.03.2023 22:50:24 Для усиновлення дитини те з подружжя, хто бажає її усиновити, звертається з відповідною заявою до служби у справах дітей за місцем проживання дитини. До заяви додаються: копія свідоцтва про шлюб; копія паспорта або іншого документа, що засвідчує особу (у двох примірниках); висновок про стан здоров’я заявника; довідка про наявність чи відсутність судимості; копія свідоцтва про народження дитини; письмова згода батьків дитини на усиновлення, засвідчена нотаріусом, або згода того з подружжя, дитину якого усиновлює інший з подружжя, та документ, який засвідчує відсутність другого з батьків дитини (копія свідоцтва про смерть або довідка про смерть, видана органом реєстрації актів цивільного стану, копія рішення суду про позбавлення батьківських прав, про визнання недієздатним або безвісно відсутнім, довідка з органу реєстрації актів цивільного стану щодо запису відомостей про батька дитини тощо); Служба у справах дітей протягом 10 робочих дітей після надходження заяви та документів складає
07.03.2023 15:22:57 Доброго, с початку позбавити батьківських прав біологичного батька через суд, а після цоьго вже пройти процедуру всиновлення на іншого батька. до речі цей запис фігурує у свідоцтвах народження, а в паспортах людина може самостійно вирішувати Фамілію та по батькові.
07.03.2023 17:44:31 Доброго дня! У разі якщо у дітей є батько, записаний у свідоцтві про народження, тоді його потрібно позбавити батьківських прав у судовому порчдку, потім усиновити і лише потім вписати дітей до паспорту.
07.03.2023 21:01:27 Доброго дня! Для початку Вам потрібно звернутися в орган опіки та піклування разом з теперішнім чоловіком за місцем Вашої реєстрації або проживання. Встановлення опіки можливе за умови, що рідний батько відмовиться від своїх батьківських прав особисто, або за рішенням суду він буде позбавлений батьківських прав. Після збору усіх необхідних документів та проведення службою опіки та піклування обстеження умов проживання дітей, така служба подає позовну заяву до суду про встановлення опіки над дітьми, після чого за рішенням суду може бути призначено опікунство. В паспортах відмітки про дітей вже не проставляються.
08.03.2023 15:10:49 Якщо у дітей уже є «батько» записаний в свідоцтві, він повинен написати відмову від дітей, лишитись батьківства. Після цього ваш чоловік може звернутись із заявою про оформлення батьківства. І я б радила одружитись) Якщо батько не записаний в свідоцтві, чоловік може звернутись вз заявою про встановлення батьківства і визнати їх своіми
08.03.2023 15:12:13 Особа, яка подала заяву про усиновлення, може виявити бажання бути записаною у Книзі реєстрації народжень матір'ю, батьком дитини або повнолітньої особи. Якщо усиновлюється дитина, яка досягла семи років, то для запису усиновлювача матір'ю, батьком потрібна згода дитини, крім випадку, передбаченого частиною четвертою статті 218 цього Кодексу. Суд задовольняє таку заяву усиновлювача у рішенні про усиновлення, якщо це відповідає інтересам дитини.
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470