
Утрата документов о праве собственности на жилье
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Как моей знакомой, 92-летней женщине, гражданке Украины, которая сейчас находится у своих родственников на территории России восстановить утраченные документы на жилье в Украине?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
21.04.2023 15:02:38 Повернутися
21.04.2023 15:03:15 возможно, но процедура длительная и нелегкая. Есть два варианта - собрать документы (БТИ, горсовет , сельсовет и тд) и внести в реестр или через суд. Нажимайте на мой профиль (получить консультацию) и я подробно расскажу что нужно делать
21.04.2023 15:57:23 суб'єкт, що видавав документ, може видати його дублікат.Такими документами, які посвідчують право власності, можуть бути: договір купівлі-продажу; договір дарування; договір міни; свідоцтво про право власності; свідоцтво про право на спадщину тощо. Отримати в залежності від того хто і коли їх видавав можна у нотаріуса, державного реєстратора, БТІ, центри ЦНАП, архіву.
21.04.2023 18:46:53 Укласти договір, наприклад, з адвокатом, який через суд встановить факт належності майна цій особі.
21.04.2023 21:36:30 За загальним правилом якщо втрачено оригінал документа, що встановлював право власності на будинок, квартиру чи іншу нерухомість, варто в першу чергу звернутися до нотаріуса, який посвідчував такий документ, або до органу місцевого самоврядування, який такий документ видавав, із заявою про видачу його дубліката.
21.04.2023 23:48:35 врядли из рашки это возможно
22.04.2023 14:02:46 За загальним правилом, лише суб'єкт, що видавав документ, може видати його дублікат.Такими документами, які посвідчують право власності, можуть бути: договір купівлі-продажу; договір дарування; договір міни; свідоцтво про право власності; свідоцтво про право на спадщину тощо. Для того, щоб його отримати необхідно подати письмову заяву до відповідного органу особисто або через представника за дорученням. Подати заяву на отримання копії заявник може особисто. Функцію з видачі дублікатів свідоцтв про право власності взамін загублених або пошкоджених реалізують центри надання адміністративних послуг. Послуга є безкоштовною. Для отримання дублікату свідоцтва про приватизацію в ЦНАП необхідно надати: • заяву зі згодою всіх повнолітніх співвласників житла, які брали участь в приватизації (заповнюється в присутності адміністратора); • копії паспортів або свідоцтв про народження для осіб, що не досягли 16-річного віку, які є співвласниками житла та оригінали документів для посвідчення;
23.04.2023 19:33:11 Поки йде війна то ніяк. Дипломатичні зв'язки розірвано. Тому без її присутності чи довіреності, виданої в іншій країні (крім росії чи білорусі) це не можливо.
23.04.2023 21:29:17 в першу чергу необхідно звернутися до нотаріуса, який посвідчував такий документ, або до органу місцевого самоврядування, який такий документ видавав, із заявою про видачу його дубліката. Уточніть будь ласка які саме були документи на майно ( договір купівлі продажу, свідоцтв про право на спадщину тощо) готова надати письмове правове роз'яснення з цього питання, замовляйте дану послугу
23.04.2023 22:42:32 Документы о праве собственности на недвижимое имущество Для получения дубликата документа (договора купли-продажи, дарения, мены, свидетельства о праве собственности, свидетельства о праве на наследство и так далее) за общим правилом необходимо обратиться в выдавший его орган. Такими органами могут быть нотариус, орган местного самоуправления, Бюро технической инвентаризации и так далее. Для этого этой женщине надо заключить договор с адвокатом желательно с того населенного пункта где надо восстановить документы и адвокат сделает необходимые адвокатские запросы с целью востановления документов на эту квартиру.
24.04.2023 11:05:53 Відповідь на питання залежить від того, коли та яким чином було оформлено право власності на вказане майно. Скоріше за все підтвердження власності необхідно шукати у архіві БТІ за місцем знаходження майна, якщо власність була оформлена до 1 січня 2013 року.
24.04.2023 16:23:02 Добрий день! З метою відновлення правовстановлюючого документа, який був виданий до 1 січня 2013 року, то слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за місцем знаходження майна, або ж до того нотаріуса, який посвідчував право на спадкування, договір дарування або ж договір купівлі-продажу. Якщо майно було приватизоване або отримане у власність після 2013 року, то дані щодо майна містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. З цього реєстру можна отримати дублікат правовстановлюючого документа. На час воєнного стану, доступ до реєстру мають державні нотаріуси та державні реєстратори ЦНАПу.


В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470