
Виїзд з України як супроводжуючий інваліда
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. Таке питання, перетинав кордон як супроводжуючий(супроводжував маму) з 2 групою інвалідності. Мама поверталася в Україну, до своєї матері з 2 групою інвалідності, а я лишався за кордоном. Потім через рік вона повернулась, і разом в‘їхали в Україну. Питання, чи маю я право перетинати кордон, збираємося їхати? Бо в законі не прописано що є якесь покарання.”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
13.05.2024 20:26:32 Зазвичай, якщо ви перетинаєте кордон як супроводжуючий особа з інвалідністю, вам необхідно мати документ, що підтверджує ваш статус супроводжуючого. В даному випадку, оскільки ви перетинали кордон разом з матір'ю раніше і не мали проблем, ймовірно, що це можливо повторити. Однак рекомендується звернутися до консульства або прикордонних служб для отримання точної інформації та порад щодо перетинання кордону у вашому конкретному випадку.
13.05.2024 20:27:10 Добрий день! Прямо покарання, дійсно, не прописано, але на практиці можливі нюанси. Звертайтесь за детальною консультацією.
14.05.2024 09:33:50 Доброго дня! Згідно правил перетину державного кордону маєте повне право перетинати кордон як супроводжуючий особи з інвалідністю

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470