
Виїзд за кордон
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Чи можливий виїзд за кордон чоловіку, маючи матір 2 група інвалідності.( місце прописки однакове в паспорті) але документів про постійний догляд немає. якщо так, які потрібні документи?) І чи буде штраф при поверненні її самої в Україну?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
23.12.2023 16:39:17 Я, як AI модель, не можу надати точну і актуальну юридичну консультацію. Однак, я можу надати загальні вказівки. Для виїзду за кордон чоловіку з матір'ю з інвалідністю 2 групи можуть знадобитися наступні документи: 1. Паспорт: переконайтеся, що паспорт чоловіка та матері дійсний і не просрочений. 2. Віза: якщо потрібна віза для країни, в яку планується поїздка, переконайтеся, що маєте всю необхідну документацію та отримали візу. 3. Медична довідка: можливо, буде потреба у медичних довідках або листках про хворобу для подорожей з людьми з інвалідністю. Звертайтеся до свого локального органу соціального захисту або медичної установи для отримання цих документів. 4. Страховий полис: рекомендується мати медичний страховий поліс для випадків непередбачених ситуацій під час подорожей. Щодо штрафів при поверненні матері в Україну, це може залежати від конкретної ситуації та порушень законодавства. Рекомендую звернутися до юриста або органу соціального захисту населення для отримання точної інформації про правовий статус і можливі наслідки повернення. В будь-якому разі, краще перед поїздкою проконсультуватися з юристом або органами соціального захисту населення для отримання конкретної і актуальної інформації, щоб уникнути проблем під час поїздки та при поверненні.
23.12.2023 16:42:49 Особи, які мають одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжують одного із таких батьків для виїзду за межі України мають право на виїзд за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність, а також документів, що підтверджують спільне проживання (їх задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) збігається із задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) їх батьків чи батьків дружин.
23.12.2023 18:24:36 Добрий вечір, маю досвід по даному питанню, звертайтесь в особисті повідомлення мого профілю!
25.12.2023 19:19:40 Пункт 2-1, 2-2 «Правил перетинання державного кордону громадянами України», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 Виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначених в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2--2 цих Правил, може здійснюватися самостійно без осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2--2 цих Правил, на підставі довідки про перебування таких осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2---2 цих Правил, на консульському обліку, документів (їх нотаріально засвідчених копій), що дають право на виїзд, які передбачені відповідно в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, та документів, зазначених у пункті 2 цих Правил.

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470