Встановлення постійного догляду
Недавно нашей команде задали вопрос: “Що потрібно для встановлення постійного догляду, та чи можна отримати відсрочку ?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
31.03.2023 17:10:57 Доброго дня. 1. Відповідно до ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:опікуни особи з інвалідністю, визнаної судом недієздатною; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю I групи; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю II групи або за особою, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд.( ст.23 ЗУ). Відстрочка буде надана, якщо оформити догляд, а також ви зможете перетинати кордон. Для призначення компенсації необхідно звернутися в місцеві органи з питань соціального захисту населення з заявою про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг.
31.03.2023 17:42:53 Акт встановлення факту здійснення догляду за особою з інвалідністю I чи II групи складається на підставі звернення особи з інвалідністю I чи II групи або особи, яка здійснює догляд, до районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради із заявою про здійснення особою такого догляду. У випадку, якщо особа з інвалідністю I чи II групи є взятою на облік внутрішньо переміщеною особою, звернення із заявою про здійснення догляду подається за місцем реєстрації фактичного місця проживання такої внутрішньо переміщеної особи. На підставі такого звернення особи з інвалідністю I чи II групи або особи, яка здійснює догляд, районною, районною у мм. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконавчим органом сільської, селищної, міської ради не пізніше ніж протягом п’яти робочих днів після надходження заяви складається акт встановлення факту здійснення догляду в довільній формі. Зазначений акт надсилається заявнику або видається особи
31.03.2023 18:07:12 Для громадян похилого віку внаслідок когнітивних порушень – висновок лікарської комісії медичного закладу щодо потреби в догляді громадян похилого віку внаслідок когнітивних порушень за формою, затвердженою МОЗ; Для осіб з інвалідністю – копія довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією; Для невиліковно хворих осіб, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися, – висновок лікарської комісії медичного закладу щодо потреби в догляді за формою, затвердженою МОЗ. Так.
31.03.2023 18:10:10 Доброго дня.Постійний догляд за літніми людьми оформлюють лише на їхнє прохання — коли особа не може самостійно захищати свої права і виконувати свої обов'язки. Якщо особа похилого віку дієздатна і не страждає психічними розладами, цілком може себе забезпечити, над нею встановлюється постійний догляд, або патронаж. Процедура встановлення постійного догляду оформляється простіше за опікунство, адже немає необхідності у судовому порядку визнавати людину недієздатною. Звертайтесь до Департаменту соціального захисту населення, де Вам нададуть перелік документів, що треба зібрати. Співробітники органів соцзахисту перевірять достовірність документів і можуть виїжджати за місцем проживання для огляду житлових умов. Після ухвалення рішення про піклування також можуть скласти опис майна, що належить особі похилого віку. Дякую.
31.03.2023 21:20:11 Якщо постійний догляд за батьками,дітьми чи дружиною,то треба довідка ЛКК про потребу людини в такому догляді. Якщо для інших людей,то ще треба довести,що не має інших людей,які можуть здійснювати такий догляд
31.03.2023 21:47:11 Так, особи, які зайняті доглядом за особами, які його потребують, не підлягають мобілізації за відсутності інших осіб, які мають можливість здійснювати такий догляд. Для встановлення догляду, потрібно звернутися до органу опіки і піклування та надати такі документи: довідки про реєстрацію місця проживання; документи, що підтверджують право власності на майно або право користування майном; довідка лікарської комісії, яка підтверджує необхідність догляду за літньою людиною; довідка про стан здоров'я особи, яка бажає здійснювати догляд. Якщо догляд встановлюється над дієздатною людиною, потрібна ще її згода.
31.03.2023 22:13:02 Доброго дня! Відповідно до ст.23 Закону України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані: 1) зайняті постійним доглядом за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка), 2) опікуни особи з інвалідністю, визнаної судом недієздатною; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю I групи; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю II групи або за особою, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд; МЕДИЧНІ ПОКАЗНИКИ СТАТУСУ «ДОГЛЯДУ» ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ ЗА ВИСНОВКОМ медико-соціальної експертної комісії чи лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребують постійного догляду. Отримати відстрочку можливо при наданні документів про ДОГЛЯД до ТЦКтаСП.
01.04.2023 01:18:19 Вітаю. Для цього потрібно дотриматись наступних пунктів: 1. Оформлення постійного догляду здійснюється через органи соціального захисту населення. 2. Особа повинна мати довідку лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) про те, що вона потребує постійного стороннього догляду. 3. Ви повинні бути непрацюючим та мати за останні півроку дохід нижче 2700 грн. 4. У Вас повинно бути спільне місце реєстрації. Приблизно так. Якщо догляд оформити через управління соціального захисту, відстрочка буде гарантована.
01.04.2023 12:19:44 Вам необхідно отримати Акт встановлення факту здійснення догляду. Акт встановлення факту здійснення догляду складається на підставі звернення особи, за якою здійснюється догляд або яка здійснює догляд, до районної держадміністрації або виконавчого органу ради із заявою про здійснення такого догляду. На підставі звернення особи, що потребує догляду чи особи, яка здійснює догляд, РДА або ОМС не пізніше ніж протягом п’яти робочих днів після надходження заяви складає акт встановлення факту здійснення догляду в довільній формі. Що стосується відстрочки - не підлягають призову на військову службу особи зайняті постійним доглядом за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка), які за висновком медико-соціальної експертної комісії чи лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребують постійного догляду.
01.04.2023 14:29:25 Доброго дня! Якщо фізична особа дієздатна і не страждає психічними розладами, цілком може себе забезпечити, але у зв'язку з похилим віком та/або станом здоров'я потребує догляду, то за її згодою над нею встановлюється постійний догляд. Це оформлюється в органах опіки та піклування шляхом подання відповідної заяви та документів до неї. Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані, зокрема, особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю І або II групи або за особою, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд.
02.04.2023 17:31:28 Відстрочка надається: чоловікам, які зайняті постійним доглядом за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка), які за висновком медико-соціальної експертної комісії чи лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребують постійного догляду. Для цього треба звернутися в управління соціального захисту. Відстрочка на цій підставі можлива. Для точного визначення вашої ситуації треба детальна консультація
02.04.2023 19:30:42 Добрий день, для оформлення піклування треба: - повідомлення державних, громадських організацій або заява громадянина (громадян); - рішення суду про визнання особи обмежено дієздатною; - медичний висновок про стан здоров'я особи, що потребує піклування; - довідка про місце проживання особи, що потребує піклування; - заява майбутнього піклувальника про прийняття на себе обов'язків щодо піклування. - копії паспортів; - довідку про стан здоров'я особи, яка бажає здійснювати догляд; - додатково можна надати характеристику з навчального закладу або з місця роботи.
02.04.2023 20:52:58 Добрий день. Для оформлення постійного догляду необхідні такі документи: - заява від пенсіонера з проханням про призначення йому піклувальника - копії паспортів - довідки про реєстрацію місця проживання - документи, що підтверджують право власності на майно або право користування майном - довідка лікарської комісії, яка підтверджує необхідність догляду за людиною - довідка про стан здоров'я особи, яка бажає здійснювати догляд. Співробітники органів соцзахисту перевірять достовірність документів і можуть виїжджати за місцем проживання для огляду житлових умов. Після ухвалення рішення про догляд можуть скласти опис майна, що належить особі. Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» говорить, що не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані: особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю II групи або за особою, яка за висновком МСЕК або ЛКК потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть доглядати.
02.04.2023 21:31:36 Добрый вечер вашем вопросе лучше иметь родственника инвалида,либо же быть многодетным отцом. Вы так сможете получить опеку и со всеми документами пойти военкомат. Это либо свидетельство о рождении детей,либо МСЕК вашего родственника. А лучше наймите хорошего адвоката. Он разрешит ваш вопрос.
03.04.2023 00:16:22 Так відстрочку отримати можна, у разі отримання документів, що підтверджують постійний догляд. Оформлення постійного догляду за літніми людьми, які за станом здоров'я самостійно не можуть захищати свої права і виконувати свої обов'язки, може відбуватися тільки на прохання цих осіб. Процедура щодо встановлення постійного догляду оформляється досить просто, адже немає необхідності визнавати людину обмежено дієздатною або недієздатною у судовому порядку. Для цього необхідна, зокрема, заява від пенсіонера, в якій є прохання про призначення йому піклувальника (особи, яка буде здійснювати догляд). З загальним порядком відповідно до Наказу № 387/3680 від 26.05.1999 до такої заяви потрібно додавати: копії паспортів; довідки про реєстрацію місця проживання, також документи, що підтверджують право власності на майно або право користування майном; довідки лікарської комісії, яка підтверджує необхідність догляду за літньою людиною, а також потрібно надати довідку про стан здоров'я особи,
03.04.2023 14:27:39 Доброго дня. Так при оформленні постійного догляду діє відстрочка під час мобілізації. Для оформлення догляду. потрібно вам звернутися у місцеву службу соціального захисту із заявою людини яка потребує постійного догляду.
03.04.2023 17:38:23 Доброго дня. Необхідно розуміти над ким буде здійснюватися догляд, чи являється дана людина інвалідом. Для більш детальнішої консультації, буду рада Вам допомогти.
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470