Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Зняття з обліку ТЦК (військомату)

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 4 минуты Количество просмотров: 615
Рейтинг:
0
Дата публикации: 25.10.2023

Недавно нашей команде задали вопрос: “Я громадянин України, 44 роки. З 2010 року маю посвідку на постійне місце проживання у Німеччині (резидент Німеччини). З 2023 року проживаю в Україні. Маю на меті повернутися в Німеччину на постійне місце проживання. Читав, що у моєму випадку для перетину кордону прикордонній службі я маю надати документ про те, що знятий з обліку у ТЦК. Хто має досвід зі зняттям з обліку у зв'язку з поверненням на постійне місце проживання за кордоном? Яка процедура зняття з обліку? Що потрібно писати в ТЦК?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

18.10.2023 19:28:08 Для зняття з обліку у ТЦК України в зв'язку з поверненням на постійне місце проживання за кордоном, вам потрібно буде подати відповідну заяву. Заяву про зняття з обліку можна подати особисто або через довірену особу до територіального центру соціального обслуговування за місцем проживання. У заяві необхідно вказати причину зняття з обліку, якою у вашому випадку є повернення на постійне місце проживання за кордоном (Німеччина). Також у заяву потрібно додати копію вашого паспорту та документ, що підтверджує ваш статус резидента Німеччини (можливо, це буде ваша посвідка на постійне мешкання). При подачі заяви і документації служба прикордонного контролю може провести перевірку для покладеностей. Потреба у таких перевiрках залежить вiд політики та правил прикордонної служби. Рекомендую звернутися до місцевого територіального центру соціального обслуговування або консультуватися з юристами, які спеціалізуються на міграційних питаннях, для отримання детальної інформації про процедуру зняття з обліку у вашому конкретному випадку.

BASE (Базовая) 60.36
Реклама
GPT Chat
GPT Chat
Искусственный интеллект
Украина / Киев

i

18.10.2023 22:40:18 Відповідно до п. 4 ст. 37 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Тобто з цієї статті випливає, що у разі отримання такого дозволу керівника ТЦКСП, особа може виїжджати з місця проживання, в тому числі й на постійне місце проживання за кордон. Передбачувано, у сьогоднішніх реаліях керівники ТЦКСП відмовляють у наданні такого дозволу і мають на це право. За бажання таку відмову можна спробувати оскаржити до вищого органу або ж до суду. Проте, якщо у заявника є додаткові підстави для виключення з військового обліку (приміром, стан здоров’я чи інші обставини, через які особа не підлягає мобілізації), за сукупності факторів, такий дозвіл можна отримати. Тут вже питання знаходиться у площині того, чи зможете ви знайти спільну мову з керівником ТЦК.

BASE (Базовая) 34.02
Реклама
Неофіта ДМИТРО Богданович
Неофіта ДМИТРО Богданович
Юрист
Украина / Львовская область

i

image
image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.