image

6500 за сотрудников на ТОВ

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 46 27.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый вечер. У меня 17 сотрудников было официально оформленных до войны. Все налоги за них платились. Как и куда сейчас подать заявление бухгалтеру что бы получить по 6500 за сотрудника. Подавать можно за всех ? Или только за внутреннее перемещённых? Можно ли подавать за тех кто пребывает сейчас за границей ? Какие ещё деньги для поддержки предприятия можно сейчас получить?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
26.04.2022 15:40:08
Компенсация 6500 гривен выплачивается работодателю только за трудоустройство внутренне перемещённых лиц (ВПЛ) — т.е. работников, которые выехали из зоны боевых действий после 24 февраля 2022, стали на учёт ВПЛ и получили подтверждающую справку. За работников, трудоустроенных до войны и не имеющих справки ВПЛ, компенсация не выплачивается. За работников, выехавших из страны, компенсация не выплачивается, т.к. они не считаются ВПЛ. Для получения компенсации подается заявление о возмещении расходов на трудоустройство ВПЛ: в бумажном виде (в центр занятости); в электронном виде (через личный кабинет работодателя на портале «ДІЯ». Форма бумажного и электронного заявления различаются (свяжитесь со мной для уточнения деталей). На данный момент государство предлагает бизнесу два вида помощи: выплату 6500 гривен; релокацию (перемещение) в безопасные регионы Украины для продолжения работы. Других форм финансовой и иной поддержки бизнесу пока не предусмотрено.
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

26.04.2022 08:41:39 Постановлением КМУ от 20.03.2022 г. № 331 определен порядок предоставления работодателю компенсации расходов на оплату труда за трудоустройство внутренне перемещенных лиц в результате проведения боевых действий во время военного положения в Украине. Компенсацию таких расходов предоставляют работодателю за каждое трудоустроенное лицо на условиях срочного или бессрочного трудового договора (контракта), гиг-контракта, в частности по совместительству, при следующих условиях: - работодатель состоит на учете как плательщик ЕСВ; - размер зарплаты работника за полностью выполненную месячную (часовую) норму труда не может быть ниже размера минимальной зарплаты; - предоставление в установленном законодательством порядке налоговой отчетности за IV квартал 2021 года или годовой отчетности за 2021 год. Лицо из числа внутренне перемещенных лиц может быть трудоустроено на указанных условиях только один раз.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

26.04.2022 10:27:38 6500 грн подається Через мобільний додаток Порталу Дія. Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто. Може звернутися: фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець Допомога надається отримувачу допомоги за його бажанням одноразово у розмірі 6500 гривень. Останнім днем подання запитів (заявок) для отримання допомоги в рамках Програми “єПідтримка” є 31 березня 2022 року. ФОПи та компанії, які оформлюють до себе внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати по 6500 грн за кожного такого працівника протягом двох місяців. Компенсація витрат на працевлаштування надається усім роботодавцям, окрім бюджетної сфери. Програма з релокації українських виробництв Програма передбачає державну допомогу бізнесу в переміщенні потужностей та обладнання на безпечні території, пошуку виробничих приміщень та розселенні працівників. Безоплатне перевезення майна здійснюється відповідно до Урядової постанови № 305. Заявка та умовиhttps://auction.e-tender.ua/#/register

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

26.04.2022 22:33:42 Доброго дня. Всі Урядові програми та ініціативи з підтримки бізнесу, ви можете знайти за посиланням https://business.diia.gov.ua/wartime Звертаю увагу, що програма для внутрішньо переміщених осіб почала діяти з 21.03.2022р., а відтак ви маєте право на компенсацію за ВПО з цієї дати. Програма компенсації стосується лише ВПО. Ті хто перебуває за межами України не є ВПО.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу