ЧИ МОЖН ЗА ПРОСРОЧКУ КРЕДИТУ ЗАБРАТИ ЧАСТИНУ МАЙНА ✅ 620 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Чи можн за просрочку кредиту забрати частину майна

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 191 30.10.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “У квартирі є 2 співвласників. Другий співвласник, за сумісництвом мій брат, взяв багато кредитів у банках та не виплачує їх. Колектори телефонують та намагаються через мене з дружиною та дітьми зв‘язатись з ним. На зв‘язок він не виходить. Чи можуть колектори вимагати частку квартири для погашення кредитів брата?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

23.10.2021 08:54:41 Треба враховувати умови кредитного договору, де вказано, що позикодавець має право задовольнити претензії до позичальника, ініціювавши стягнення його власності. Це стосується і житлової нерухомості. Кредитор не може самостійно з'явитися до клієнта додому тв виселити з квартири через борги по кредиту. Відчуження житлової площі, в тому числі арешт частки, можливе лише за рішенням суду, якщо борг більше двадцятикратного розміру мінімальної зарплати. Реалізація судових рішень — завдання виконавчої служби. Стягнення припускає порівняння суми заборгованості та вартості житла, яким володіє займоотримувач. При невеликому розмірі невиконаних зобов'язань кредитор не має права відняти квартиру за борги, але виконавець може накласти арешт на: заробітну плату та інші доходи;депозити та банківські вклади;активи та цінні папери;автотранспорт. Коли заборгованість перевищує двадцять мінімальних зарплат, виконавець має право провести арешт квартири за борг по кредиту. Не можна забрати єдине житло. Дякую

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

23.10.2021 09:37:12 Кредитор не може самостійно з'явитися до клієнта додому тв виселити з квартири через борги по кредиту. Відчуження житлової площі, в тому числі арешт частки, можливе лише за рішенням суду, якщо борг більше двадцятикратного розміру мінімальної зарплати. Реалізація судових рішень — завдання виконавчої служби. Стягнення припускає порівняння суми заборгованості та вартості житла, яким володіє займоотримувач. При невеликому розмірі невиконаних зобов'язань кредитор не має права відняти квартиру за борги, але виконавець може накласти арешт на:заробітну плату та інші доходи;депозити та банківські вклади;активи та цінні папери; автотранспорт.Коли заборгованість перевищує двадцять мінімальних зарплат, виконавець має право провести арешт квартири за борг по кредиту. З урахуванням того, що переважна більшість українців живуть сім'ями, в переважній кількості випадків загрожує арешт частини квартири, якою володіє злісний неплатник.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

25.10.2021 20:26:43 Доброго Дня. Дії колекторів спрямовані на психологічний тиск на Вас і ваших близьких так як боржник безпосередньо не виходить з ними на зв'язок. Підстав для опису або стягнення з Вас боргу іншої особи немає. Стягнути частку у нерухомості тим паче не подільному майні неможливо - підстав для цього немає а також немає законних способів. Ви також не зобов'язані інформувати боржника про наявність боргу або передавати йому зв'язатися з кредитною установою. Щодо ваших дій то зазначайте що контактів боржника не маєте якщо у них якісь є питання по заборгованості хай звертаються до суду. У випадку якщо вони будуть Вести себе агресивно конспектуйте контакти та ПІП та записуйте телефоні розмови та вказуйте що збираєте докази для написання заяви до поліції. Також не ігноруйте можливість звернення до поліції за допомогою на неправомірні дії колекторів.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

28.10.2021 10:33:43 Звернути стягнення на майно можливо лише за рішенням суду. Тобто колектор спочатку має звернутися з позовною заявою про стягнення заборгованості за кредитним договором до суду, а після отримання позитивного судового рішення - до виконавчої служби. У разі, якщо у Вашого брата відсутні грошові кошти, інше цінне майно, стягнення може бути звернено не на всю квартиру, а лише на частку Вашого брата. Самостійно, без рішення суду, колектори не мають права вимагати частку квартири.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу