image

Что делать, когда дочь забеременела в 16?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 422 04.02.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Моя дочь учится в 11 классе в школе, у неё есть молодой человек на 4 года старше её. Пару дней назад она начала жаловаться на плохое самочувствие, я привела её к врачу. Там мы уже выяснили, что она беременна. Что делать? Как привлечь к отвественности отца ребёнка?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

28.01.2022 14:22:42 Ваша дочь может заявить в Полицию по факту изнасилования. Так, в соответствии со ст. 155 УкУ половые сношения с лицом, не достигшим половой зрелости, караются ограничением свободы на срок до пяти лет или лишением свободы на тот же срок. Половая зрелость является исключительно биологическим понятием, которое не касается социальных факторов, в частности способности воспитывать ребенка и материальной возможности содержать его. Вопрос о достижении потерпевшим от преступления, предусмотренного ст. 155 УкУ, половой зрелости решается в каждом конкретном случае на основании заключения судебно-медицинской экспертизы, которая при таких обстоятельствах является обязательной. По общему правилу рассматриваемый состав преступления предусматривает согласие потерпевшего (Вашей дочери) на совершение полового акта с ним. Если потерпевшее лицо не понимало характера и последствий совершенных с ним действий, совершенные половые сношения надо расценивать как изнасилование малолетней.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

29.01.2022 10:10:17 З У «Основи законодавства України про охорону здоров’я» ст 44. Вона визначає, що профілактика, діагностика, лікування, реабілітації та застосування ліків щодо людей віком від 14 до 18 років — за її власної письмової згоди та письмової згоди батьків або опікунів. Так, відповідно до статті 155 КК України статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Основний безпосередній об'єкт злочину – це нормальний фізичний, психічний і соціальний розвиток неповнолітніх. Додатковим факультативним об'єктом може виступати здоров'я людини. Постраждалим від злочину є особа жіночої або чоловічої статі, яка не досягла статевої зрілості. Статева зрілість полягає в завершенні формування організму чоловіка чи жінки, коли статеве життя, а для жінок, крім того, запліднення, вагітність, пологи і годування дитини є фізіологічно нормальною функцією і не завдає шкоди подальшому розвитку організму.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

30.01.2022 02:56:26 У даному випадку Ви можете звернутися до правоохоронних органів для порушення кримінального провадження за частиною 1 статті 156 Кримінального кодексу України - Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку. Якщо такі дії відбувались до досягнення Вашою дочкою 16 років і винна особа, що Вашій дочці немає 16 років.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №219 Юрист Україна / Миколаївська область

31.01.2022 15:59:14 Отец ребенка может быть привлечен к ответственности согласно Уголовного кодекса Украины (ст.ст. 153, 156) в случае отсутствия добровольного согласия дочери, которая не достигла 16 лет. При этом, необходимо учитывать все риски привлечения к ответственности будущего отца ребенка, а именно то, как на жизнь ребенка повлияет наличие в его биографии отца с судимостью.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу