image

Что делать, когда соседи постоянно шумят?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 140 26.10.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте. Я живу на первом этаже, мои соседи часто устраивают вечеринки, на них не раз вызывали полицию, но смысла нету, они продолжают шуметь и мешать. Как мы можем на них повлиять?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

20.10.2021 08:39:03 Для начала, нужно попробовать мирным путем решить вопрос тишины, если соседи шумят ночью и дальше, можно обращаться в полицию. Есть два варианта такого обращения: Устное по телефону: нужно позвонить 102 для прекращения нарушения тишины (если например соседи делают ночью ремонт или громко слушают музыку с помощью звуковой аппаратуры). Работники полиции уже по приезду будут фиксировать административное нарушение и оформлять соответствующий протокол. С таким протоколом важно ознакомиться и сверить верно ли указанные дата, время нарушения, адрес нарушителя и другие данные. Либо собрать доказательства нарушения превышения соседями допустимого уровня шума (ими может быть аудиозапись, коллективная жалоба жителей всех прилегающих квартир, либо что-нибудь другое) и направить письменное заявление с доказательствами на адрес полиции. К сожалению кроме как вызвать полицию Вы больше ничего не сможете предпринять. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

20.10.2021 20:03:29 Обращаем Ваше внимание на то, что есть Закон Украины “Об обеспечении санитарного и эпидемического благополучия населения”, которым, в частности ст. 24, возлагается обязанность на всех граждан, а также предприятий, учреждений, различных организаций, государственных и местных органов власти соблюдать установленные санитарными правилами нормы допустимого шума и звучания. Если не можете сами измерить уровень шума можно обратиться в органы Государственной службы Украины по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей. Собрать доказательства нарушения превышения соседями допустимого уровня шума (ими может может аудиозапись, коллективная жалоба жителей всех прилегающих квартир, либо что-нибудь другое) и направить письменное заявление с доказательствами на адрес полиции. Второй вариант- это подача соответствующего искового заявления в суд.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

20.10.2021 22:11:45 Спочатку варто спокійно пояснити, що він перевищує рівень допустимого шуму, а далі Викликати поліцію. Краще робити це після 10 години вечора, адже вдень вам можуть відмовити.Згідно зі ст. 82 КУПАП, за перевищення рівня шуму передбачено попередження або штраф у розмірі від 80 до 255 грн.Звернутися з колективною заявою до дільничного інспектора Йому можна надати відеофіксацію того, що сусіди шумлять. Після того, як до вас приїде поліція, переконайтеся, щоб був складений протокол. , Звернутися до місцевого органу Держпродспоживслужби, Звернутися до суду Для цього вам потрібно зібрати всі докази разом. Це довідки, акти, протоколи, свідки, аудіо- та відеофіксація. Також можна зробити екологічну експертизу. Однак вона платна і доречна тоді, коли шум постійний. Після цього можна звернутися в суд із позовною заявою про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу