image

Что делать когда украли телефон?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 13 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте, я вышла в магазин, когда вернулась домой, заметила пропажу телефона. Я начала его искать, прошлась по той самой дороге, звонила, но он был выключен. Вызвала полицию, написала заявление. Прошло больше 3 месяцев, а информации нет. Как в соответствии к законодательству они должны поступить?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
26.07.2021 10:09:53
Добрый день. Полиция должна внести ведомости о преступлении в Единый реестр досудебных расследований. Сходите в полицию и у дежурного можно узнать номер, по которому ведомости внесены в реестр и кто следователь. Дальше уже общаетесь со следователем. Если ведомости не внесены в реестр нужно подавать жалобу в суд на невнесение ведомостей в реестр.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №180 Юрист Україна / Київ

22.07.2021 10:07:24 Доброе утро. К сожалению наши телефоны полицией редко находятся. Вы сделали все верно, возможно попробуйте обратится к мобильному оператору, чтобы тот отследил телефон, если гаджет не кнопочный. Шансы на то что телефон найдут увы очень малы. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

23.07.2021 16:16:43 Добрый день. В данном случае лучше всего будет обратиться в то отделение полиции, где вы писали заявление, и узнать подробности по поводу поисков вашего телефона, потому что в таких ситуациях время поисков может быть любым, от очень быстрого до очень длительного.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

28.07.2021 12:25:15 После получения заявления о совершении преступления, следователь обязан внести сведения из заявления в Единый реестр досудебных расследований. Срок внесения сведений в Реестр не может превышать 24 часов с момента подачи заявления о преступлении. После внесения сведений, следователь обязан начать расследования, и в течение следующих 24 часов выдать вам Вытяг из реестра досудебных расследований. Невыдача Вытяга - нарушение ваших прав как потерпевшего. Вы можете направить жалобу на бездействие следователя, которая подается начальнику управления полиции, куда вы подали заявление. Но по факту полиция не будет расследовать пропажу вашего телефона - сейчас полиция работает так, что по мелким делам (в которых нет человеческих жертв) практически нет шансов на расследование, обнаружение виновных, и возврат вам телефона, либо возмещение стоимости телефона. Бороться с полицией бесполезно: если какое-то дело полицией не расследуется, то и не будет расследоваться.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

29.07.2021 18:56:31 Ваші дії Перше – зателефонуйте оператору і попросіть заблокувати номер. Друге – підіть у відділення МВС за місцем події, прихопіть із собою коробку від телефону, чек та інші документи – аби довести, що мобільний належить вам. Напишіть заяву на ім’я начальника. Вкажіть усі подробиці – час, місце, обставини крадіжки, а також номер IMEI і номер телефону вкраденої SIM-карти. Зробити це потрібно якомога швидше. Заяву повинні прийняти та зареєструвати, повідомити вам номер справи і прізвище слідчого. Не забувайте цікавитися, у якому стані знаходиться ваша справа, – тоді шанси на повернення зростають. Третє – зайдіть на сайт міліції. У блоці зліва є банер “Розшук мобільних телефонів“. Тут можете вказати свій номер ІМЕІ – 14 або 15 цифр, записаних у пам’яті телефону. А далі очікуйте результатів

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

18.08.2021 17:05:50 Звертайтесь в поліцію і вимагайте підтвердження відкриття кримінального провадження по факту крадіжки (відомості з ЄРДР). Якщо надають такі відомості Вам на руки, це означає, що справа відкрита та проводяться відповідні роботи, дії, а якщо таких відомостей у Вас немає і Вас не визнано потерпілою особою, то це означає що поліція Вас обманула. В разі необхідності, звертайтесь. З повагою, Адвокат Георгій Боднарюк tel. 0967373857 Viber

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №177 Юрист Україна / Чернівецька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу