image

Что делать когда взяли онлайн кредит на твое имя?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 114 07.07.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день. Мой друг взял онлайн кредит на мое имя без моего согласия и пропал. Тепер мне звонят коллекторы и требуют вернуть им деньги. Что мне делать в этой ситуации?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

30.06.2021 16:25:18 В случае выявления факта заключения на ваше имя договора онлайн - кредита необходимо узнать, в какой именно МФО взят кредит и какую сумму вы как бы должны, и обратиться в МФО с требованием предоставить заверенные в установленном порядке копии кредитного договора, который должен содержать номер, дату заключения, реквизиты кредитора, а также документов, которые подтверждают, чтобы именно вы заключали договор. Кроме того, стоит указать в обращении в МФО, что лично вы никаких кредитных договор с МФО не заключали, средств не получали (при наличии привести необходимые доказательства) и требуете отменить задолженность, которая вроде бы числится за вами. Все разговоры с МФО и коллекторами записывайте, далее обращаетесь в полицию и киберполицию с заявлением о мошенничестве. А также обратитесь в Нацыональний банк Украины с жалобой с целью проведения проверки. Спасибо. Желаю удачи.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

30.06.2021 19:30:12 Доброго Дня Щодо вашого питання, щоб взяти онлайн кредит необхідно надати паспортні дані та копії документів (скани) тому тут можливі варіанти, а саме ваш друг міг взяти кредит на себе, а вас зазначив як контактну особу, яка за нього поручається. Інший варіант Ваш друг мав у наявності ваші паспортні а інші особисті дані які надав в кредитну установу, в результаті чого отримав кредитні кошти. Тобто ваш друг вчинив неправомірні дії, шахрайські дії з метою отримання неправоміної вигоди тому вам необхідно повідомити поліцію про шахайство. Звернутися до поліції ви можете онлайн https://ticket.cyberpolice.gov.ua/. Також зважаючи на те, що колектори не будуть встановлювати брали ви кредит чи ні, а у звязку з наявностю боргу та штрафних санкцій вкажу, що колектор будуть вам присилати повідомлення через різні месенджери та соц. мережі та моніторити ваші дії з мето психологічного пливу, тому рекомендую документувати ( зберігати ) погрози колекторів та почистит ваші профілі в соц мережах. Успіх

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

30.06.2021 19:57:10 В случае выявления факта заключения на ваше имя договора онлайн - кредита необходимо узнать, в какой именно МФО взят кредит и какую сумму вы как бы должны, и обратиться в МФО с требованием предоставить заверенные в установленном порядке копии кредитного договора, который должен содержать номер, дату заключения, реквизиты кредитора, а также документов, которые подтверждают, чтобы именно вы заключали договор. Также следует обратится в полицию с заявлением о мошенничестве о чем сообщить в финансовую организацию.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

01.07.2021 10:53:53 Добрый день. Для начала необходимо запросить документы (копия договора и т.д.) в МФО, а также уведомить, что это не Вы брали заём, и деньги не получали. После этого написать заявление в полицию. В заявлении указать, что без Вашего ведома на ваше имя, мошенническими действиями был взят кредит (квалификация – ст. 190 КК Украины). Подтверждением будет выписка с ЕРДР. Далее собрать все доказательства, которые будут подтверждать, что кредит брали не Вы. И потом нужно составить исковое заявление о признании договора недействительным и обратиться в суд, после чего обратиться в Бюро кредитных истории с просьбой удалить запись о кредите с кредитной истории. Благодарю.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу