image

Как сменить руководителя юридического лица ?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 38 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день. Собственники компании решили сменить директора. Какие действия они должны предпринять в этом случае? Сколько голосов надо и в % соотношении сколько надо чтобы сменить руководителя?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
14.08.2021 16:30:07
Добрый день! Если речь идет об ООО, то для смены директора необходимо провести общее собрание, на котором принять решение об увольнении директора. Такое решение оформляется нотариальным протоколом и изменения подлежат внесению в гос реестр. Если уставом ООО не предусмотрено иное, то для принятия данного решения достаточно больше половины голосов всех участников (больше 50%).
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №181 Юрист Україна / Харківська область

04.08.2021 16:34:12 Процедура увольнения директора предусматривает созыв общего собрания участников (акционеров) компании. На общем собрании принимается решение об увольнении действующего директора, и назначении нового директора, либо о том, что исполнять обязанности директора будет один из участников компании - если кандидата на должность директора на момент проведения общего собрания нет. Решение об увольнении директора фиксируется в протоколе общего собрания, который подается государственному регистратору юридических лиц для исключения уволенного директора из реестра юридических лиц, и внесения записи о новом директоре. Что касается кворума общего собрания: действующее законодательство не предусматривает процентного соотношения, при котором решение общего собрания становится юридически значимым. Оптимальным является принятие решения об увольнении директора 50% процентами голосов участников общество - то есть, если на общем собрании должно присутствовать не меньше половины участников общества.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

04.08.2021 20:20:37 Доброго Дня Порядок призначення директора визначається власником затверджується протоколом . Щодо відсотка голосів, то зазначений відсоток визначений у статуті компанії переважно якщо він 1 власник компанії то у нього 100 % голосів Змінити директора ТОВ можна шляхом підписання рішення єдиного власника (якщо засновником підприємства є одна людина), шляхом підписання протоколу зборів засновників. Для зміни директора ТОВ в протоколі потрібно 51% голосів, якщо інше не передбачено статутом. У протоколі зборів засновників вказуються причини, за якими потрібно поміняти директора. Дата, з якої звільняється старий директор і дата призначення нового директора. Завантажити протокол про зміну директора ТОВ. Призначити і звільнити директорів в один день не можна. Звільнення директора відбувається в один день, а призначення – в наступний день. Так само, не можна звільнити директора без призначення нового. Якщо немає кандидата на пост директора, то на його місце призначають ТВО з працівників.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

04.08.2021 23:38:15 Согласно Закону Украины «Об ООО и ОДО» №2275-VIII от 06.02.2018 года решение о смене директора должно приниматься на общем собрании участников (учредителей). В соответствии с этим процедура смены директора ООО предполагает следующие этапы: проведение общего собрания участников; голосование за увольнение; подписание протокола и его нотариальное заверение; назначение нового руководителя; если о директоре указано в Уставе – изменение Устава; подача заявления о регистрации изменений частному нотариусу или государственному регистратору.Для того чтобы поменять директора, как правило, нужно 50% + 1 голос. Однако, в Уставе организации может быть указано иное количество голосов.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

18.08.2021 16:50:12 Ознайомтесь з умовами прийняття керівника в Статуті компанії. Ситуації бувають різні, так само як і передбачені умови в засновницьких документах. В разі необхідності, звертайтесь. З повагою, Адвокат Георгій Боднарюк tel. 0967373857 Viber

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №177 Юрист Україна / Чернівецька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу