image

Медкомісія для військовослужбовця

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 97 25.06.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Мій чоловік на початку війни пішов добровольцем до лав ТрО. Медкомісію не проходив, хоча в анамнезі має такі захворювання як холецестит та гіпербілірубінемія. За цей час його стан значно погіршився, оскільки він потребує спеціальної дієти, та режиму дня. У лікуванні йому відмовляють, начмед видає лише пігулки, які практично не допомагають. Питання полягає у тому, чи мають вони право відмовити у лікуванні, якщо стан дійсно погіршився? І чи є ці захворювання підставою для звільнення зі служби?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

18.06.2022 09:39:28 Якщо він в добровольчому формуванні, то просто пише рапорт і його звільнять, а якщо в ТРО ЗСУ, то він вважається військовослужбовцем, тут є певні норми: якщо по здоровю буде непридатним, то є підстава звільнення пп.«б» п.2 ч.4 ст.26 ЗУ "Про військовий обов'язок і ВС" (4. військовослужбовці, які проходять ВС за призовом під час мобілізації звільняються з ВС на підставах 2) під час воєнного стану б) за станом здоров’я - на підставі висновку (постанови) ВЛК про непридатність до військ.сл. з виключенням з військ.обліку). Треба пройти ВЛК, якщо визнають по хворобам непридатним з виключенням з обліку, то мають звільнити. По п.6.2 наказу МОУ 14.08.2008 №402 для ВЛК треба зібрати: направлення на медичний огляд ВЛК; медична книжка; військовий квиток; службова та медична характеристики, але вони НЕ є обовязковими у воєнний час; якшо було поранення на службі - оригінал довідки про обставини одержання травми; на учасників бой.дій – документи про це (ксерокопії, завірені в/ч)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

19.06.2022 10:19:46 Так він має право на лікування і має можливість звільнитись . Щодо лікування то він може звернутись до будь-якого лікаря не тільки начмеда та отримати підтвердження його мед стану та висновок лікаря. Щодо звільнення, то звільнення відбудеться після оголошення президентом демобілізації або на підставах, визначених у пункті 2 частини 4 статті 26 Закону України "Про військовий обов`язок та військову службу". В обох випадках процедура звільнення наступна: командира військової частини видає наказ про звільнення з військової служби та виключення зі списків військової частини.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

20.06.2022 00:41:29 Доброго вечора. Вказані захворювання дають підставу для проведення ВЛК (військово-лікарська комісія), направлення на яку повинен видати командир військової частини. На підставі висновку ВЛК можна буде робити висновок щодо можливості подальшого проходження Вашим чоловіком військової служби.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

20.06.2022 08:54:35 Доброго ранку. Звичайно в лікуванні Вашому чоловікові не мають права відмовити, а от чи придатний Він з вказаними хворобами до несення військової служби, має право вирішувати ВЛК, за висновками якої буде прийнято рішення. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу