МОГУТ ЛИ ЗАМОРОЗИТЬ БАНКОВСКИЙ СЧЕТ ЗА ДОЛГИ? ✅ 736 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Могут ли заморозить банковский счет за долги?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 49 26.01.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “У меня есть долги по коммунальным услугам, в связи с тем что я жил в другой стране. Сейчас не могу оплатить долг, потому что нахожусь в другой стране. Могут ли мне заморозить мои банковские счета?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

19.01.2022 17:12:52 Сейчас в Украине заблокировать счет из-за долгов могут уже 18 банков из 73. Под блокировку могут попасть любые счета – зарплатные, с социальными выплатами, стипендиями и даже пенсионные. Хотя по закону лишать украинцев социальных выплат нельзя. Приказ о блокировке банковского счета был издан Министерством юстиции еще в марте, и он вступил в силу в июле 2021 года. Согласно этому приказу деньги на счету должника должны блокироваться автоматически при условии, что клиент попал в Единый реестр должников. Причины могут быть разные: неоплаченный штраф, долг по коммунальным услугам, невыплата алиментов и так далее. После оплаты задолженности нужно как можно быстрее связаться с судебным исполнителем и предоставить все документы о погашении долга. И после – держать ситуацию под контролем, чтобы разблокировка счета не затянулась на недели или месяцы.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

19.01.2022 17:51:52 Заарештувати рахунок або обмежити здійснення операцій за ним в Україні можуть за несплату аліментів, штрафів, за борги за кредитом або комуналкою, через підозру у відмиванні злочинних доходів. Також це може статися через стягнення для забезпечення виконання судового рішення. Арешт рахунку або картки може статися в день, коли було винесено рішення, одразу після того, як це рішення отримає банк. Якщо рішення надійшло в неопераційний час, арешт проведуть наступного робочого дня. Простими словами, після ухвалення рішення щодо арешту та направлення його до банку триває перевірка наявності рахунків клієнта в банку, а вже після цього відбувається арешт. Клієнт банку має отримати повідомлення про арешт. Однак зарплата, пенсія, стипендія, соціальна допомога та інші соцвиплати – це так звані кошти цільового призначення. Тому банк може не мати технічної можливості відкривати окремий рахунок для цільового зарахування виключно таких коштів.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

20.01.2022 15:43:53 23 марта 2021 года Минюст издал указ, по которому деньги на счетах можно блокировать автоматически за долги, по процедуре принудительного взыскания.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

24.01.2022 13:07:18 Для взыскания долга в отношении вас должно быть открыто исполнительное производство. Исполнительное производство имеет право проводить государственная исполнительная служба или частный исполнитель. При проведении исполнительного производства исполнитель имеет право накладывать арест на деньги и другие ценности должника, в том числе на деньги, которые хранятся на банковских счетах должника (на основании пункта 3 статьи 18 Закона Украины "Об исполнительном производстве". Арест на счета применяется в том случае, если исполнитель не выявит у вас доходов, официально получаемых на территории Украины, либо имущества, за счет продажи которого можно погасить ваши долги перед коммунальными предприятиями.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу