НЕ УСПЕЛ ПРИНЯТЬ НАСЛЕДСТВО ✅ 299 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Не успел принять наследство

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 40 02.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте, умерла тетя год назад, я только узнал. Пришел к нотариусу а он говорит что 6 месяцев уже прошло и я не могу получить наследство. Что делать? Я единственный племянник, у кого сейчас моя часть наследства?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
01.02.2021 21:15:32
Доброго дня. Візьміть: - свій паспорт, код, - свід про смерть тітки, - документи, що підтверджують факт родинних відносин (це свід про народження, свід про шлюб, щоб можна по документах побачити, що Ви являєтеся племінником) і зверніться до нотаріуса. Нотаріус Вам надасть постанову про відмову у вчиненні нотаріальних дій. Після цього Вам потрібно звернутися до суду з позовом про визначення Вам додаткового строку для прийняття спадщини, як такого, що пропущений з поважних причин (такими причинами можуть бути хвороба, тривале відрядження, служба в арміїї і т.п.), що перешкоджали Вам своєчасно звернутися до нотаріуса. Після винесення судом рішення і набрання ним законної сили Ви повинні подати заяву до нотаріуса про прийняття спадщини (мати при цьому примірник такого судового рішення з відміткою про набрання ним законної сили) в межах строку, встановленого в такому судовому рішенню. При цьому звертаю Вашу увагу, що строк можу бути поновлений лише один раз.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №61 Юрист Україна / Сумська область

01.02.2021 17:24:46 Добрый день. Вы единственный племянник, или единственный родственник умершей тети? Если у нее были другие родственники (муж, дети, родители, братья и сестры), то у них приоритет в праве наследования. Племянники не входят ни в одну из очередей наследования. Вы можете претендовать на наследство, если у умершей не осталось других живых родственников. 6-месячный срок для вступления в наследство вами уже пропущен. Для восстановления срока на принятия наследства вам обращаться только в суд с иском. Чтобы суд принял решение о восстановлении срока вам нужно будет предоставить доказательства, подтверждающие весомость причин, которые помешали вам обратиться к нотариусу за принятием наследства в течение полугода. Такими причинами могут быть: ваше пребывание в другом государстве, тяжелая болезнь, требующая длительной госпитализации, и т.п. Если доказательств нет - подавать в суд не имеет смысла. Вы только потратите деньги и время, а результата не добьетесь. Обдумайте все.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

01.02.2021 18:02:59 Добрый день. Для решения Вашего вопроса необходимо обратиться в суд с иском о восстановлении срока (назначении дополнительного срока) для принятия наследства. Необходимо установить уважительность причины (например: продолжительная болезнь, пребывание за пределами Украины, срочная служба в ВСУ и т.п.) пропуска срока для принятия наследства и документально это подтвердить в суде. Следует сказать, что судебная практика по этому вопросу очень отличается, поэтому нельзя однозначно ответить, когда истцу удастся восстановить срок для принятия наследства, а когда нет. В любом случае, Вам необходимо обратиться за правовой помощью к адвокату, который специализируется на наследственном праве. Желаю Вам успехов!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

01.02.2021 19:54:12 Якщо спадщина не прийнята спадкоємцями, то Мона стаж відумершою і переходить у власність місцевої територіальної громади, тобто місцевої влади. Слід спробувати поновити строки через суд і прийняти спадщину. Для цього знадобитися адвокат. Послуги адвоката можна буде відшкодувати через суд якщо рішення суду буде на вашу користь

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

01.02.2021 21:10:16 Здравствуйте, этот срок можно оспорить через суд. Вы должны будете доказать, что не знали о смерти усопшего и не знали, что вам причитается наследство. Делайте привязку отсчета 6-месячного Сороко со дня, когда вы были у нотариуса. Ещё нужно доказать, что вас не уведомили как наследника и уведомление о наследстве вы не получали. Если вы не знали о смерти усопшего и вас не уведомили, то есть все шансы выиграть суд и вступить в наследство на законных основаниях. Племянник относится к категории 3 очереди наследников, нужно понять возможно кто-то уже вступил в наследство. Если вопрос в недвижимом имуществе то не приняв наследство имущество может быть передано государству при отсутствии наследников

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу