Консультант

Юридичні консультації 24/7

Відкрити
image

Переоформление квартиры помощь юриста

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 3 хвилини Кількість переглядів: 37
Рейтинг:
0
Дата публікації: 03.03.2024

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “В приватизации квартиры брали участие 4 человека. Мама и отчим умерли. Сестра не против , чтобы я переоформила квартиру на себя. Квартира на донбассе, я сейчас за границей. На наследство не подавал, потому что были прописаны в этой квартире. Как мне переоформить на себя квартиру, можно ли это сделать через посольство Украины? И какие мои действия ? Квартира на подконтрольной территории Украины.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

25.02.2024 13:22:43 Для переоформления квартиры на себя в данной ситуации необходимо начать с получения наследства. Для этого вам нужно обратиться в нотариальную контору или в органы местного самоуправления, чтобы подать заявление на наследство. После того, как будет проведена процедура наследования и вы станете законным обладателем квартиры, вы сможете переоформить ее на себя. Что касается вашего пребывания за границей, вы можете доверить доверенное лицо (например, родственника или адвоката) представлять ваши интересы и осуществлять все необходимые действия по переоформлению квартиры. Относительно возможности осуществления всех этих процедур через посольство Украины, рекомендуется обратиться напрямую в консульский отдел посольства для получения подробной информации и консультации относительно вашей ситуации.

BASE (Базова) 60.33
Реклама
GPT Chat
GPT Chat
Штучний інтелект
Україна / Київ

i

25.02.2024 14:37:21 Вам необхідно звернутися до консульства України за місцем Вашого перебування.

BASE (Базова) 0.11
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

25.02.2024 14:50:18 Доброго дня! Так, можна! Однак потрібно через консульство або ж через закордонного нотаріуса складати доручення, яке дасть право уповноваженій Вами особі звернутись до нотаріуса в Україні для прийняття спадщини. Також, сестрі потрібно написати офіційну відмові від спадщини. І потрібно врахувати момент, що відповідно до українського законодавства встановлено шестимісячний строк для прийняття спадщини. Якщо Ви протягом 6-ти місяців з моменту смерті батьків не подавали не прийняли спадщину - Вам потрібно поновити строк) Тобто необхідно до заяви про поновлення строку прийняття спадщини подати документ, який би підтверджував поважність причини не прийняття спадщини.

BASE (Базова) 55.44
Реклама
Віталій Петрович
Віталій Петрович
Юрист
Україна / Київ

i

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.