image

Переїзд

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 48 17.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи можу я змінити місце проживання з повісткою на руках, коли почалися обстріли ?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

10.10.2022 10:51:28 Відповідно до вимог ЗУ "Про військовий обов'язок ...", ст 37 зняття з військового обліку відбувається у зв'язку зі зміною місця проживання, постановка на військовий облік - у зв'язку з прибуттям на нове місце мешкання. Відповідно до ч 6. ст 22 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку ..." Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу посадової особи - воєнкома. Щоб до Вас не було претензій з боку РЦКтаСП та не могли притягнути до відповідальності (адмін. чи кримінальної), Вам необхідно за 3 дні до вибуття звернутись до РЦКтаСП з заявою про зняття з обліку з метою переїзду (причиною вказуєте - ракетні обстріли). Після отримання відповідного дозволу, вибуваєте до нового місця мешкання та протягом 7 днів стаєте на облік у РЦКтаСП. З'являтись до РЦКтаСП потрібно особисто з військово-обліковими документами. Варто розуміти, яка саме повістка надана Вам - при отриманні "бойової" можуть виникнути складнощі

BASE (Базова) 0
Реклама

10.10.2022 14:16:16 Вітаю. Так, якщо Ваша область є в списку для ТПО (тимчасово переміщена особа), Ви можете через дію або ЦПАП змінити місце реєстрації та автоматично переміститись до іншого військомату. Ваш військомат після таких дій не має права Вас викликати. Крім того, у Вас є обєктивні обставини, які дають Вам право не прибути по повістці, максимум - це адмін відповідальність та штраф. Пропоную для початку перевірити повістку, Вашу реєстрацію та іншу інформацію, для точного розуміння чи можите Ви набути статусу ТПО (послуга Правовий висновок, вартість 2000 грн, строк 3 дні). В подальшому можу допомогти швидко отримати статус ТПО та супроводити у віськоматі.

PREMIUM 34.34
Реклама
Приходько Андрій Анатолійович
Адвокат Україна / Київ
Приходько Андрій Анатолійович
Вартість: 40 000 грн/год Детальніше

10.10.2022 18:05:03 Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу посадових осіб воєнкомату — пункт 6 статті 22 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Ви можете змінити місце проживання лише з дозволу воєнкомату.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

10.10.2022 23:01:11 Змінити ваше місце проживання Ви можете будь-коли, тобто для зміни місця прописки з документами: паспортом, військовим квитком, підходите в ЦНАП та знімаєтесь з теперішнього місця проживання, та за необхідності, додаєте ті ж документи+ документи власника нерухомості в якій будете проживати, та реєструєтесь за новим місцем реєстрації. Щодо отримання повістки, то за ігнорування повістки передбачена адміністративна відповідальність. Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає: порушення законодавства про мобілізацію загрожує штрафом від 1700 до 3400 гривень. Але, якщо людина вже була у військкоматі, пройшла медкомісію, потім отримала повістку, якою викликається для прибуття в частину, а за фактом не з'явилася, то в такому випадку передбачена кримінальна відповідальність за ухилення.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

14.10.2022 16:13:54 Повістки бувають трьох видів. Перша - перевірка документів, друга - ВЛК, третя - мобілізаційне розпорядження. Третю можна не отримати до кінця війни, якщо ваша професія не знадобиться. Якщо у вас дві попередні, то можна змінити місце проживання. Ви навіть можете зареєструватися ВПО через ДІЮ. Однак в новому місці проживання потрібно з'явитися у військомат з документами.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу