image

Подлежит ли мобилизации?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 200 15.06.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день,у парня во временном военном билете написано,что он исключен из военного учёта на основании ст37 п6 пп6 . Подлежит ли он мобилизации?В армии не служил,сидел в тюрьме 8 лет,пострадавший умер.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

08.06.2022 20:35:03 Добрий день. Вважаю, що його може бути мобілізовано. Він наразі не являється військовозобов'язаним, оскільки виключений на підставі п.6 ч.6 ст.37 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу з військового обліку, так як був раніше засуджений до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину. Однак ст.23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не містить такої підстави надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації як наявність судимості. Тому у разі потреби його можуть викликати у центр комплектування (військомат) і повторно взяти на військовий облік, відповідно до абз.2 ч.1 ст.22 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

08.06.2022 21:26:55 Ні до мобілізації він не підлягає. Згідно ЗУ Про військовий обов'язок і військову службу Виключені з військового обліку та не підлягають до мобілізації виключення з військового обліку громадян, яких: - за станом здоров'я визнано непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку; - раніше було засуджено до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину. Тобто , що право на звільнення від військової служби у зв’язку з загальною мобілізацією мають люди, які досягли 60 років непридатні до військової служби зі зняттям з військового обліку, а також люди, засуджені до позбавлення чи обмеження волі або позбавлення військового звання.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

08.06.2022 22:41:50 П.6 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» предусматривает исключение с воинского учета военнообязанных, которые раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, т.е. должен быть приговор от 5 лет лиш.свободы. Исключенные с воин.учета по этому пункту не подлежат мобилизации, значит его не могут мобилизировать на воинскую службу. Но, если соберется за границу в военное время, погранцы могут отказать потому, что «исключенного за судимость с воиснкого учета» в распоряжении администрации погран.службы или в правилах выезда за границу затв. пост.КМУ від 27.01.1995 №57 (зі змінами) такого буквального пункта нет, потому и права на выезд нет, хотя на мой взгляд это не логично и не законно с их стороны по такой категории граждан делать отказ, раз они все равно не подлжеат мобилизации

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

09.06.2022 09:19:56 Доброе утро. Если Ваш парень был осужден за тяжкое преступление, тогда не подлежит до истечения срока осуждения.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу