ПРОПИСКА ✅ 316 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Прописка

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 123 18.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня, зіштовхнувся з проблемою. Хочу змінити прописку, зараз ніде не приписаний, мені кажуть в цнапі, що спочатку треба до воєнкомату приписатися. В воєнкоматі кажуть треба зі старого виписатись. Що робити? Який алгоритм дій щоб зміни адресу реєстрації?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

11.02.2021 18:33:41 Для того, щоб оформити реєстрацію/зняття з реєстрації призовнику, військовозобов’язаному та резервісту необхідно звернутися до органу реєстрації, тільки лише після внесення позначки про зняття з військового обліку, або про перебування на військовому обліку за місцем проживання або перебування до військового квитка, тимчасового посвідчення або посвідчення про приписку до військової дільниці військовим комісаріатом, як передбачено ст. 38 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу». Таким чином, після зняття з реєстрації в військовому комісаріаті ви перебуваєте на обліку ви стаєте на облік у тому, який знаходиться в межах адміністративно-територіальної дільниці де ви плануєте проживати. Після того як вас візьмуть на облік не буде перепон у реєстрації місця проживання.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

12.02.2021 14:55:15 Доброго дня. Ваша ситуація вирішується дуже просто. Перший крок - подаєте до воєнкомату, до якого зараз приписані, заяву про виписку у з'вязку із зміною місця проживання. Другий крок - протягом семи днів від дня прибуття до нового місця проживання приходите до районного воєнкомату та подаєте заяву про приписку. Воєнкомат видасть вам приписне свідоцтво, з яким ви йдете у ЦНАП та подаєте документи на реєстрацію нового місця проживання. За наявності приписного свідоцтва ЦНАП не зможе відмовити вам у проведенні реєстрації зміни місця проживання.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

12.02.2021 18:17:27 Доброгодня. Разом із документами на реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовники і військовозобов’язані надають військовий квиток, тимчасове посвідчення, посвідчення про приписку до призовної дільниці або довідку взамін військового квитка.В даному документі повинна бути позначка районного (міського) військового комісаріату про зняття з військового обліку або перебування на військовому обліку за місцем проживання, навіть, якщо перереєстрація відбувається в межах одного районну. Тому потрібно, перед подачею документів в ЦНАП, звернутись до районного чи міського військкомату .Це затверджено у постанові Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 «Порядок організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов'язаних» та в «Правилах реєстрації місця проживання» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №159 Юрист Україна / Київ

14.02.2021 16:35:30 Доброго дня. В ЦНАПі Вам надали вірну інформацію. Для реєстрації місця проживання подається, зокрема, військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку) (п.п. 5 п. 18 Правил реєстрації місця проживання, затверджені постановою КМУ від 02.03.2016 № 207). Крім того, призовники та військовозобов'язані в разі зміни їх адреси місця проживання (перебування) зобов'язані особисто в семиденний строк повідомити про це орган, де вони перебувають на військовому обліку (ч. 10 ст. 38 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"). Отже, Вам потрібно перед подачею документів в ЦНАП, звернутись до районного чи міського військкомату .

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

15.02.2021 14:49:08 необхідно знятись з обліку зі старого воєнкомату та стати на облік в воєнкоматі того району, куди ви плануєте прописатись без цього ніяк

BASE (Базова) 0
Реклама
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу