image

Рапорт

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 21 31.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день. Хочу написать рапорт на увольнение, есть основание :4 детей несовершеннолетних. С мамой детей не расписан, но есть свидетельства о рождении, где я указан как отец. Этого достаточно для написания рапорта или нужны еще какие-то подтверждающие документы ?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
31.10.2022 16:34:16
Доброго дня. Якщо Ви військовослужбовець, призваний по мобілізації або доброволець, то Ви маєта право на звільнення у випадку перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років. Визначальним є утримання. Тобто окрім того що Ви є батьком цих дітей, Ви повинні їх утримувати щоб мати право за звільнення. Утримання може бути у вигляді спільного мешкання на час призову до війська або сплати аліментів якщо Ви мешкали окремо. Для звільнення Вам необхідно подати відповідний рапорт та додати до нього копій свідоцтв про народження та докази утримання (довідку про спільне мешкання або довідку про сплату аліментів).
PRO 70.53
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

31.10.2022 16:28:43 Рапорт для звільнення повинен відповідати вимогам Положення про проходження служби в ЗСУ. В данній ситуації для підьвердження сімейної обставини про утримання 3-х і більше неповнолітніх дітей варто отримати довідку про зареєстрованих осіб за місцем проживання (т.н. довдіка про склад сім'ї). А також отримати довідку про утримання дітей - послуга надається на підставі індивідуального рішення кожного органу місцевого самоврядування/ЦНАП в межах території. Або розгляньте питання про укладення шлюбу. Зараз це робиться в день подання заяви, або за можливістю використання відео зв'язку.

BASE (Базова) 0
Реклама

31.10.2022 16:43:09 Доброго дня. З 1 жовтня встановлено додаткові підстави для звільнення з військової служби під час воєнного стану шляхом внесення змін до підпункт «г» пункту 2 частині 4 статті 26 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», а саме додано категорію сімейних обставин для звільнення з військової служби під час воєнного стану - перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років. Звільнення здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення. Ця норма є спірною через надмірний формалізм та ускладнену реалізацію. Крім того, додані до рапорту документи принаймні можна засвідчити нотаріально або посвідчити адвокатом. Водночас її слід враховувати, тому не варто подавати документи в простих, ще й неякісних копіях. Буду вдячний за оцінку консультації.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

31.10.2022 16:49:18 Можу скинути зразок рапорта. Копії свідоцтв про народження дітей бажано нотаріально завірені. Паралельно з вами може написати заяву на перевірку сімейних обставин, які дають право на звільнення дружина в ТЦК за місцем проживання також з додаванням нотаріально завірених копій свідоцтв про народження дітей. Головним в пункті на звільнення у зв'язку з наявністю трьох і більше дітей є факт їх утримання. Тому бажано надати докази утримання дітей . Можна зробити довідку про склад сім'ї в ЦНАПі. Можливо у вас є посвідчення багатодітної родини.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

31.10.2022 16:50:24 Доброго дня. Достатньо завірених копій свідоцтв про народження для написання такого рапорта

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу