image

Развод

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 36 05.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый вечер ! Подскажите пожалуйста, как можно развестись во время войны, если нет претензий к друг другу ? Муж сейчас в Ужгороде, я в Харькове. Спасибо”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
29.04.2022 10:48:10
Так, якщо дітей неповнолітніх немає то Подати заяву на розлучення через РАЦС можна традиційним способом – безпосередньо звернувшись у відповідний орган за місцем реєстрації або ж через державний веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», створений при сприянні Міністерства Юстиції України. При поданні заяви на розлучення через РАЦС обидві сторони процесу мають надати співробітнику РАЦСу наступні документи: паспорти оригінал свідоцтва про шлюб заповнений бланк заяви на розірвання шлюбу оригінал квитанції про сплату державного мита Якщо наявні діти - виключно через суд, якщо претензій немає- шляхом подачі спільної заяви про розірвання шлюбу.
BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

29.04.2022 09:07:13 Если нет претензий, достаточно подать письменное заявление о расторжении брака в орган Регистрации актов гражданского состояния. Подать можете либо вы, либо муж, — по месту вашего проживания. Срок рассмотрения заявления — месяц, по его истечении орган РАЦС регистрирует прекращение брака и выдаёт Свидетельство о расторжении брака.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

29.04.2022 09:21:01 Доброго дня, так розірвання шлюбу можливе під час воєнного стану. Для того, щоб детально Вам роз'яснити процедуру, необхідно знати певні деталі, тому для отримання інформації можете звернутися до мене, будь-яким зручним для Вас способом

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

29.04.2022 10:48:13 Доброго дня. У разі якщо подружжя не має спільних дітей та досягло спільної згоди щодо припинення шлюбних відносин, то розірвання шлюбу можливе через відділи державної реєстрації актів цивільного стану шляхом подання заяви про розірвання шлюбу за місцем проживання одного з них. Якщо подружжя має дітей або не досягло спільної згоди щодо розірвання шлюбу в позасудовому порядку, то розлучення можливе лише через суд. Не кожен суд може розглядати справу, оскільки існує територіальна підсудність. Позов про розірвання шлюбу може бути поданий до суду за місцем проживання відповідача або за місцем проживання позивача за умови, якщо в нього/в неї на утриманні є діти. Але у тих регіонах держави, де йдуть активні бойові дії та суди тимчасово не можуть працювати, Верховний Суд змінив їхню територіальну підсудність. Тобто, якщо розгляд справи підсудний одному із судів, який тимчасово на період дії воєнного стану призупинив свою роботу, то його функції щодо розгляду справ виконує інший суд.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

29.04.2022 17:54:30 Доброго дня! Якщо у вас із чоловіком не має спільних дітей та ви досягли згоди щодо розлучення, розірвати шлюб можна через органи ДРАЦС. Для цього потрібно подати відповідну заяву за місцем проживання одного з партнерів. За умови, що подружжя має дітей або не досягло спільної згоди щодо розлучення, розірвання шлюбу можливе лише через суд. Зазначу, що не кожен суд має змогу розглянути справу, адже існує територіальна підсудність. Позов про розірвання шлюбу слід подавати до суду за місцем проживання відповідача або за місцем проживання позивача за умови, якщо в цієї особи є діти. Зауважу, що через активні бойові дії в Україні деякі органи ДРАЦС в окремих районах не працюють через підвищену загрозу. Міністерство юстиції України поки чітко не визначило, чи має право подружжя або той, хто хоче розлучитись, звернутися до іншого територіального наближеного органу ДРАЦС, тож питання досі залишається відкритим.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

30.04.2022 21:37:19 Если нету несовершеннолетних детей, можно подать заявление в органы РАГС по месту прописки одного из вас. Через 30 дней необходимо явиться вдвоем в РАГС и вам выдадут свидетельство о расторжении брака. Необходимые документы: паспорта, ИНН, свидетельство о браке. Если есть несовершеннолетние дети, развестись можно только через суд. Для этого надо подать иск о расторжении брака в суд по месту прописки одного из вас. В связи с военным положением рассмотрение дела может затянуться на неопределенный срок.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область

04.05.2022 12:01:45 Если у Вас нет совместных детей, то можно развестись просто в ЗАГСе по месту регистрации брака подав совместное заяление, или подать через Дію https://guide.diia.gov.ua/view/derzhavna-reiestratsiia-rozirvannia-shliubu-d96f88a3-9796-451b-aef2-83d30cad9b8e , но все равно нужна будет явка в ЗАГС, просто все значительно упростится. Если есть совместные дети, то только через суд

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу