image

Військова служба

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 17 20.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи можу я перевестись служити за місцем проживання якщо я маю двох неповнолітніх дітей один з яких новонароджений а дружина має можливість отримати 3 групу інвалідності. В неї проблеми зі слухом пов'язані з народженням. В неї слуховий апарат. Що для цього буде потрібно.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
20.11.2022 08:16:28
Саме за наявними обставинами підстави для обов'язокового перевод відсутні. Можна подати рапорт разом з відношенням, вказати сімейні обставини за п 82 Положення про проходження служби. Але командування вправі відмовити. Якщо дружина отримає 3-ю групу інвалідності, та Ви МОБІЛІЗОВАНИЙ військовослужбовець - тоді є підставва для обов'язокового проходження за місцем проживання або звільнення з військової служби. Для військовослужбовців контрактної форми дана можливість не передбачена Законом
BASE (Базова) 0
Реклама

20.11.2022 02:01:58 Законом не передбачено таке переведення, але і не заборонено, рішення приймає командування.До рапорту про переведення слід додати копії свідоцтв про народження дітей та довідку МСЕК про призначення інвалідності дружині з дитинства, посвідчення інваліда 3 групи.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №329 Юрист Україна / Львівська область

20.11.2022 04:56:44 Доброго ранку. Переведення можливе за наявності посад та погодження командирів військових частин. Рішення про переведення приймає старший начальник над обома військовими частинами. Алгоритм переведення: 1 ) рапорт 2) відношення командира частини що приймає 3) подання командира поточної в/ч 4) наказ військового керівника який має право здійснювати переведення

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №294 Юрист Україна / Чернівецька область

20.11.2022 09:54:04 Так, Ви маєте на це право за сімейними обстаминами (пункт 82 Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ), також пунктом 113 даного Положення передбачено, що переміщення військовослужбовця за станом здоров’я членів його сім'ї здійснюється за рапортом військовослужбовця та за наявності відповідного медичного висновку.Для переміщення в іншу місцевість військовослужбовець до рапорту додає відповідні документи, які підтверджують необхідність зміни місця проживання дружини; його неповнолітніх дітей. Таким чином, Ви можете подати рапорт на переведення для несення служби за місцем проживання, мотивуючи рапорт тим, що дружина має інвалідність і потребує догляду, а також потребують догляду малолітні діти. У випадку якщо подані рапорти не розглядаються потрібно скаржитись на гарячу лінію Міноборони, також можна направити письмову скаргу. Буду вдячний за залишений відгук. Бажаю Вам всього найкращого!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

20.11.2022 11:01:56 Вітаю. Було б дуже доречно, якби Ваша дружина отримала 3 групу інвалідності. Це була б гарантована підстава для переміщення для проходження військової служби за місцем проживання. Більше того, наявність інвалідності у дружини надає військовому право на звільнення з військової служби. Але тим не менше, у Вас і зараз за таких обставин є право на звільнення з військової служби. Головне - отримайте відношення із тої частини, куди хочете перевестись. І подавайте рапорт.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №223 Юрист Україна / Чернігівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу