image

Военкомат игнорирует отсрочку

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 15 26.09.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я приехал в Киев. В течение 7 дней пошел в военкомат. До этого времени временно стоял на учёте в Ивано-Фраковской области, там прошел медкомиссию и там же получил отсрочку от мобилизации (абзац 13 часть первая статья 23 ЗУ о мобилизации, жена военнослужащая и несовершеннолетние дети) Дарницкий военкомат игнорирует справку об отсрочке, которую я предоставил и отправил на медкомиссию влк по мобилизации. Что мне делать? Почему военкомат игнорирует отсрочку и нарушает закон?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

31.08.2022 09:03:00 Вітаю, при реєстрації в РЦКтаСП при зміні місця мешкання керівництво РЦКтаСП має право направити Вас на проходження ВЛК таке розпорядження є законним. Інший момент - це якби Вам видали "бойову" повістку про направлення Вас на військову службу - це вже було б порушення та така повістка була незаконною. Навіть відмова від такої повістки, при попередньому інформуванні про підстави відстрочки, не тягла будя-якої відповідальності. Рекомендую Вам подати заяву про надання відстрочки саме до нового РЦКтаСП, надати заяву про надання відстрочки, документи, що підтверджують підставу для відстрочки та додати копію довідки про раніше надану відстрочку. Якщо відмовляють в прийняті таких документів, то слід вимагати поставити відмітку на другому екземплярі заяви про надання відстрочки та зі скаргами звертатись до обласного РЦКтаСП та на гарячу урядову лінію 1545. Крім того, відповідну заяву можете направити поштою ціним листом з описом та повідомленням про отримання.

BASE (Базова) 0
Реклама

31.08.2022 09:05:32 Доброе утро. Потому что им надо кого то отправить. Проходите комиссию, Вам должны дать отсрочку и в Киеве. Поскольку у Вас жена служит, вас, ка отца несовершеннолетнего ребенка не имеют права мобилизовать, кто то один из родителей должен быть с ребенком. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

31.08.2022 10:04:47 Якщо, у Вас діюча відстрочка, то Застосовуйте механізм скарг 1) Скарги на незаконні дії представників "військкомантів", які пов'язані із процесом мобілізації, можна повідомити усно на гарячі лінії Міноборони: 0-800-500-410, 0-800-500-442, 044-454-44-99. 2) Скарги на порушення законодавства України під час мобілізації можна подати керівнику Центру комплектування та соціальної підтримки (воєнкому). Важливо, щоб скарга містила детальний опис порушення та клопотання про припинення порушення. 3) Якщо Центр комплектування та соціальної підтримки не реагує належним чином, то незаконні дії можуть бути оскаржені в адміністративному суді. Перед цим варто звернутися до адвоката за правовою допомогою.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

23.09.2022 19:27:46 Для начала попробуйте заново предоставить Дарницкому военкомату документы, подтверждающие ваше право на отсрочку от мобилизации, и получить справку об отсрочке именно в этом военкомате (справку военкомата они не принимают, потому что бюрократия, и потому, что задача у них такая - как можно больше людей обманом отправить воевать). Если после подачи документов вам снова откажут в предоставлении отсрочки, нужно формально подать жалобу военкому на нарушение требований закона, и сразу же подавать жалобу на Министерство обороны Украины (письменно, либо по телефону "горячей линии" Минобороны, предназначенной для сообщений о нарушении законности мобилизации на местах). Номер горячей линии есть на сайте Министерства обороны. Если жалоба на Министерство обороны не подействует, тогда подавать в суд на военкомат с требованием предоставить отсрочку по мобилизации.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу