image

Вопрос к военному юристу

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 37 02.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я военнослужащий, моя мама инвалид 3й группы, но ее госпитализировали (серьезные проблемы со здоровьем), никого кроме меня из близких нет. есть справка о том,что она требует постоянного времяпровождения рядом. Сейчас она проходит МСЕК , будет получать 2ю или 3ю группу. Проблема в том, что я ей нужен рядом на время прохождения комиссии, но мой отпуск заканчивается на днях (брал на 10 дней) и продлевать его не хотят, мне отказали. Что я могу сделать в этой ситуации?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
01.11.2022 20:01:25
Питання щодо відпуски - лише за рішенням командування, та навіть відмову оскаржувати сенсу не має. Оскільки надається відпуска виключно за згодою командування, що чітко прописано в законі. Якщо матері за рішенням МСЕК буде встановлено 2групу та Ви мобілізований військовослужбовець - буде підстава для звільнення "у зв'язку з наявністю матері, яка є інвалідом 2 групи". У разі підтвердження 3 групи - варто, щоб МСЕК розглянуло питання про необхідність постійного догляду. Тоді також можна розглядати питання щодо звільнення, та така підстава стосується як для мобілізованих, так і для контрактної служби. Крім того, заключення, щодо постійного догляду може надати ЛКК (лікарська-консультативна комісія).
BASE (Базова) 0
Реклама

01.11.2022 17:32:01 Вітаю. При наявності довідки про необхідність постійного догляду єдиний доступний варіант це звільнення - ст 26 ЗУ «про військовий обов‘язок…»

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

01.11.2022 18:00:06 Ви маєте право на демобілізаціїю так як мама має інвалідність. За необхідності звертайтесь особисто.

BASE (Базова) 0
Реклама

02.11.2022 08:49:42 Звільніться за сімейними обставинами Порядок звільнення військовослужбовців під час дії воєнного стану визначений вимогами ст. 26 ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу»...через такі сімейні обставини або інші поважні причини (якщо військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу), зокрема це: у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка), що підтверджується відповідним медичним висновком; у зв’язку з наявністю дружини (чоловіка) з-поміж осіб з інвалідністю та/або одного зі своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) з-поміж осіб з інвалідністю I чи II групи; у зв’язку з необхідністю здійснення опіки над особою з інвалідністю, визнаною судом недієздатною; у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за особою з інвалідністю I групи; у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за особою з інвалідністю II групи або за особою, яка за висновком

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

02.11.2022 08:51:08 Военнослужащий имеет право на отпуск по семейным обстоятельствам. Продолжительность такого отпуска — 10 календарных дней. В исключительных случаях, когда требуется срочное присутствие военнослужащего в семье, этот вид отпуска может быть продлен на 3 дня (без учёта дней на дорогу до дома и обратно). Продление отпуска не является обязательным и предоставляется по решение командира. Пусть мать пришлет Вам копии всех документов о ее состоянии здоровья. С этими документами идите к командиру и договаривайтесь о продлении отпуска. Убедите его, показав документы и объяснив ситуацию. В этом случае можно только договариваться, т.к. закон не обязывает командование предоставлять Вам дополнительные дни отпуска по семейным обстоятельствам.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

02.11.2022 09:12:18 Доброго ранку. Відмовили Вам не законно. Пишіть рапорт на звільнення за сімейними обставинами, закон на Вашому боці, Ви маєте право звільнитись. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу