image

Выезд за границу

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 90 08.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я воєнний, обм придатний. Дружина 2 группа . Можу виїхати?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
04.11.2022 13:39:46
Без проблем, постановою Кабміну від 10.09.2022 № 1044 передбачено можливість виїзду за кордон чоловіками призовного віку, які: супроводжують свою дружину за умови наявності у неї інвалідності, у т. ч.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

04.11.2022 14:27:45 Для виїзду за кордон Вам потрібно звільнитись з військової служби. Якщо проходите службу по мобілізації - то звільнитись можна у зв'язку з наявністю дружини з числа осіб з інвалідінстю. Якщо по контракту - то потрібно заключення про необхідність постійного догляду за дружино. Це передбачено ст 26 ЗУ "Про військовий обов'язокта військову службу". А вже після звільнення перетнути кордон при супроводженні дружини можливо - Правила перетину держ кордону - Постанова КМУ № 57 від 1995 р

BASE (Базова) 0
Реклама

04.11.2022 14:46:41 Ні

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

04.11.2022 15:33:25 Доброго дня. Так, Ви можете виїхати разом з дружиною, як супроводжуючий інваліда, без дружини ніяк, варіантів немає. Документи: свідоцтво про шлюб, довідки МСЕК про інвалідність. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

04.11.2022 16:22:20 В період воєнного стану перетинати кордон можуть особи з інвалідністю у супроводі свого чоловіка (дружини). Ви можете виїхати разом з дружиною, як особа, що її супроводжує. Для виїзду потрібні такі документи: 1.Посвідчення інваліда або довідка про присвоєння категорії інвалідності, видані вашій дружині; 2.Свідоцтво про шлюб, для підтвердження укладення шлюбу між вами; 3.ваші паспорти та ідентифікаційні номери. На період воєнного стану дозволено виїжджати з України по внутрішньому українському паспорту, без закордонного.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

04.11.2022 16:52:41 Так. Інваліди 2 групи мають право на супровід. Потрібно свідоцтво про шлюб і документ про інвалідність

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №304 Юрист Україна / Черкаська область

04.11.2022 19:43:58 Вітаю. Під воєнного стану перетинати державний кордон мають право чоловіки віком 18-60 років, які мають дружину із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжують її для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність, а також документів, що підтверджують спільне проживання або акту встановлення факту здійснення догляду (акт видається органами соцзахисту). Ви можете виїзджати за межі України і самостійно , на підставі довідки про перебування дружини на консульському обліку. Крім того, ви повинні повернутись в Україну не пізніше ніж дружина. Не дивлячись на те, чи ви виїзджаєте самі чи з дружиною не забудьте закордонний паспорт.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №294 Юрист Україна / Чернівецька область

04.11.2022 20:42:27 Можу надати відповідну консультацію.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №329 Юрист Україна / Львівська область

05.11.2022 21:17:30 Так. Суправід інвалідів другої групи. Звертайтесь особисто надам повний алгоритм для вашого виїзду за кордон.

BASE (Базова) 0
Реклама

06.11.2022 22:12:18 Так, як особа, що супроводжує особу з інвалідністю. Чоловіки, що супроводжують людину з інвалідністю I чи II групи або іншу особу, яка потребує постійного догляду Документи для перетину кордону:: довідка/посвідчення про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд, а у разі супроводу особи з інвалідністю I чи II групи - додатково документів, що підтверджують інвалідність. Опікуни, що супроводжують людину з інвалідністю, визнаною судом недієздатною. Документи для перетину кордону: рішення про призначення опікуном або будь-які документи, що підтверджують родинні зв’язки та інвалідність.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

07.11.2022 00:10:28 Доброго вечора. Обмежено придатні у воєнний час не можуть перетинати кордон

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №296 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу